Індіра – значення і походження імені

Історія походження імені Індіра

Етимологи стверджують, що ім’я Індіра однозначно сталося в Стародавній Індії. За однією версією воно має початок від бога грому і блискавок Індри. Другий варіант, що воно походить від слова інду, богині Лакшмі, яке перекладається як Місяць. За третьою гіпотезою воно походить від слова краса. Зустрічається ще одна версія, що це татарське ім’я, що означає “богиня війни”. У православних таке ім’я не значиться, тому день ангела не відзначається. Використовується у всьому світі, в Україні ім’я Індіра дуже рідкісне. При хрещенні власниці цього імені дається будь-яке інше церковне ім’я.

Значення та характеристика імені Індіра

Значення імені Індіра – “грім”, “блискавка”, “краса”, “могутня”, “сильна”, “неземна”, “небесна”, “місячна”, “країна місяця”, “могутня”, “чарівна”, “богиня війни”.

У дитинстві Індіра – незалежна, самостійна, добра, чуйна дівчинка. В школі вчиться добре завдяки своїй працьовитості і таланту. Змусити її робити щось проти волі неможливо ні вдома, ні в школі. Завжди відстоює свою точку зору. Батькам ніякого незручності її риси характеру не доставляють, потрібно тільки ненав’язливо спрямовувати дівчинку в потрібному напрямку. Допомагає мамі з домашніми справами і у вихованні молодших дітей, любить командувати ними. У неї розвинене почуття справедливості, вона завжди заступиться за скривдженого іншими, слабохарактерного людини. Завжди домагається поставленої мети, але ніколи не слухає чужої думки і порад, покладаючись лише на свій досвід, вчиться на своїх помилках. У підлітковому віці у неї виникає тяга до пригод і подорожей, що може перешкодити дівчині отримати освіту.

Працьовита, розумна, наполеглива, відповідальна, пунктуальна. У кар’єрі Індіра досягає великих висот, якщо справа, якою вона займається, їй цікаво. Серед колег вона – лідер, грамотна, яка вміє переконувати, начальниця. У неї добре розвинена інтуїція, тому обдурити її не вдається нікому. Часто створює особистий, успішний бізнес, в основному у сфері торгівлі. Може стати політиком, психологом, педагогом, підприємцем, художником, фотографом, танцівницею, актрисою, дизайнером.

Індіра – граціозна, красива, чарівна жінка. Знаходить для себе серед безлічі шанувальників впевненого в собі, розумного чоловіка. Заміж виходить рано, за чоловіка, старшого за себе, однолітки її рідко цікавлять. Може вийти заміж у молодому віці, піддавшись почуттям, але такий шлюб в основному призводить до розлучення. Сім’я для неї – найголовніше в житті. Індіра – прекрасна господиня, якщо чоловік заробляє достатньо грошей, може кинути роботу і стати домогосподаркою. Вона сувора, але турботлива і любляча мама, всю себе вкладає у виховання гідних дітей, пишається їхніми успіхами і здобутками.

Друзів знаходить собі подібних, сильних, розумних, талановитих. Частенько користується їхньою повагою і любов’ю до себе в своїх цілях. Тому подруг у Індіри не так багато, а може і взагалі не бути. Але свою самотність сприймає як свободу.

Вона любить все красиве, розкішне, елегантне, від коштовностей і хутра, до будь-яких дрібниць в інтер’єрі будинку. Індіра рідко скаржиться на здоров’я.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Индирочка, Индирушка, Индиронька

Скорочений

Индирка, Інді, Інду

За церковним

немає

Колір

  • зелений

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

смарагд

Метал

бронза

Рослини

барвінок

Тотемна тварина

голуб

Риси характеру

напористість, енергійність, відповідальність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Індіра Вардания ((нар.1962) абхазький політик, до 2011 року була міністром освіти Абхазії, а з 10 жовтня 2011 року стала першим віце-прем’єром), Індіра Варма ((нар.1973) англійська актриса), Індіра Билимова (казахська співачка, колишня учасниця казахстанської групи «FM»), Індіра Радичу ((нар.1966) уроджена – Суботіч; сербська фолк – і поп-співачка), Індіра, також відома як Індіра Біллі (індійська актриса), Індіра Бансал (пакистанська актриса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: