Кіра – значення і походження імені

Значення та характеристика імені Кіра

Значення парного чоловічого імені Кір, Кірос – «пан», відповідно, жіноче ім’я Кіра означає «пані». Перське ім’я Куруш перекладається як «сонце».

Характер Кіри багато в чому залежить від того, в який час року ця жінка з’явилася на світ.

Кіра зимова – владна натура. Ця мужня особа відрізняється урівноваженістю і відданістю. Кіра зимова – душевна, щедра жінка, вона здатна глибоко співпереживати чужим стражданням. В її характері є і негативні риси, до них відноситься егоїзм і самозакоханість. Кіра усвідомлює, наскільки їй заважають негативні якості, і всіма силами намагається їх викорінити. Вона нездатна на компроміси, і це дуже шкодить їй у сфері громадської діяльності, якою вона із задоволенням займається, і у відносинах з чоловіками. Для життя Кірі зимової підходить чоловік із сильним і твердим характером.

Кіра весняна – весела і енергійна особа, при цьому вона рассудительна і прагматична. Вона розумна, стрімко реагує на зовнішні виклики, такій жінці вдається швидко зробити кар’єру. Часто Кіра весняна буває самотньою, оскільки їй буває важко підібрати собі пару, занадто високі вимоги виставляє Кіра кандидатів на руку і серце. Їй потрібно уважно придивлятися до терплячим чоловікам, що мають легкий характер, які поблажливо ставляться до частих змін настрою своєї половинки.

Кіра річна відрізняється замкнутістю і нетовариськістю, вона не любить шумних компаній, так як боїться розчарувань і зради. Ця жінка старанно робить кар’єру. Створення сім’ї її може зацікавити лише в тому випадку, коли на горизонті з’явиться надійний чоловік, якому недоторка зможе довіряти на всі сто відсотків.

Кіра осіння – м’яка, чуйна, привітна і відкрита натура. Вона вміє проявляти свої почуття перед обранцем, але напоказ виставляти їх не буде. Вона поважає оточуючих людей і вони до неї ставляться так само. Кірі осінньої потрібен добродушний чоловік, повністю поділяє її погляди, захоплення.

Риси характеру Кіри

Носіїв цього імені оточуючі вважають сильними, завзятими, вольовими. І тільки при найближчому розгляді можна виявити м’якість, сострадательность, добродушність цих глибоких натур. Які б випробування не випали на долю Кіри, вона витримає їх як стійкий олов’яний солдатик, нікому не показуючи душевних мук.

Характер Кіри суперечливий. Впертість і марнославство, властиве Кірі, не подобається їй самій, але саме вони допомагають зробити жінці швидку кар’єру. Сувора, дуже практична жінка може бути дивно романтичною і витонченою, але вона старанно приховує, що живе в очікуванні чудесної казки.

У Кіри багато приятелів, але мало друзів, вона товариська, здатна до співчуття, але шкодувати потерпілого ніколи не буде, вважаючи, що це почуття принизить людину. Зате скривдженим вона завжди допоможе справою, причому абсолютно безкорисливо. Плітки – це не для Кіри, вона ніколи не опускається до такої ницості, тому їй довіряють найзаповітніші думки.

Моральність Кіри – завжди на висоті, вона вірний і надійний друг, просто не здатний до зрадництва. Коли їй необхідно прийняти яке-небудь рішення, це стосується серйозних справ або дрібниць, вона завжди буде керуватися здоровим глуздом і совістю.

Кіра горда і самолюбний, їй вкрай не подобається, коли її заслуги залишаються в тіні. По своїй суті ця жінка максималістка, їй потрібно все або нічого, вона не вміє і не бажає знаходити компроміс. Це властивість характеру часто робить розумну і привабливу жінку одинокою.

Сімейні та любовні стосунки Кіри

Незважаючи на зовнішню привабливість, носительки цієї імені нерідко відштовхують чоловіків своєю холодністю, яскраво вираженими «чоловічими рисами характеру. Самих Кир це анітрохи не хвилює, оскільки вони не прагнуть до раннього створення сім’ї. Ранні шлюби з Кирами часто приречені на невдачу, оскільки в юності вони є ще більшими максималистками. Нетривалі романи переконують Кіру – їй необхідний особливий чоловік.

Після краху останніх ілюзій щодо чоловіків, Кіра стає вкрай недовірливою, завоювати її серце – нелегке завдання. Їй потрібна спокійна, врівноважена життя, її може забезпечити тільки чоловік з більш слабким характером. Якщо Кіра зустріне терплячого, чуйного, ніжного чоловіка, якому можна довіряти, вона створить ідеальну родину. Обранець Кіри буде оточений ласкою, турботою, любов’ю.

Після заміжжя Кіра з подивом зауважує, що в житті є й інші цінності, крім кар’єри, у ній починають проявлятися риси цієї домоседки. Кіра полюбить свій будинок, намагаючись зробити його теплим і затишним для всіх мешканців. Вона по мірі сил піклується про гігієну і чистоту житла, не впадаючи у фанатизм.

Діти в цьому будинку бажаними і коханими, мати намагається виховати їх добрими людьми, дати гідну освіту. Для чоловіка Кіра зробить все, щоб його життя було щасливим і комфортною. Чоловік повинен пам’ятати, що Кіра не терпить зради і дуже ревнива, тому захоплюватися іншими жінками йому не варто, Кіра не здатна жити в атмосфері недовіри.

Вибір професії. Бізнес, кар’єра Кіри

Особливості характеру Кіри треба враховувати при виборі професії. Люди часто здаються їй фальшивими і нещирими, упереджене ставлення до оточуючих змушує нашу героїню звернути увагу на професії, не пов’язані із спілкуванням. З носіїв цього імені виходять чудові бухгалтери, економісти, юристи, знавці новітніх комп’ютерних технологій. Шукати роботу в гуманітарних сферах Кірам не рекомендується, тут вони не зможуть розраховувати на хорошу кар’єру.

Кар’єристкою Кіру назвати не можна, скоріше, вона – звичайний трудоголік, не особливо думаючий про просування по кар’єрних сходах. Однак завзятість, наполегливість, ясний розум не залишаться непоміченими, коли їй запропонують посаду вище, Кіра з радістю займе її. Відсутність сім’ї в молодості теж грає на руку, вона вся зосереджена на роботі і начальству це дуже подобається. Навіть річна Кіра, нетовариська нелюдимка, здатна розтопити суворе серце начальника, який, зрештою, оцінить її по заслугах. Кіра любить сталість у всьому, робота не є винятком, тому жінки з таким ім’ям можуть працювати в одній компанії або фірмі все життя.

Якщо Кіра вирішить зайнятися бізнесом, рідним не треба їй заважати, ця жінка стане успішним підприємцем. Неважливо, яким буде діло, яке вибере Кіра, її раціональний і прагматичний підхід зробить будь-який бізнес прибутковим. Її зусилля завжди приносять стабільний фінансовий дохід, тверезий розрахунок і чисто жіноча інтуїція допомагають Кірі вести справу без збитків.

Здоров’я Кіри

Природа ще при народженні наділяє носіїв цього іменем міцним здоров’ям. Протягом усього життя Кіра може зберегти цей воістину безцінний дар. Батьки дівчинки повинні знати, що сварки і скандали при дитині неприпустимі, якщо маленька Кіра в дитинстві переживає сильні потрясіння, вони неодмінно позначаться на здоров’ї малюка. Нестабільність відносин в батьківській родині загрожує їй стресами і нервовими зривами в підлітковому віці. Дорослій Кірі потрібно старанно уникати нервових перевантажень і важкої, виснажливої роботи, які можуть призвести її до тривалої депресії.

Ім’я Кіра для дитини

Складний характер Кіри проявляється вже в дитинстві – вона природжений лідер, і прагне командувати однолітками, абсолютно не бажаючи прислухатися до їхньої думки. У дитячому колективі таких дівчаток не дуже люблять, тому у Кіри мало друзів. Батьки Кіри завжди повинні бути напоготові, їм не слід упускати в очах своєї дочки авторитет, так як відновити його буде надзвичайно складно, дівчинка просто перестане їх слухатися.

У школі Кіра проявляє себе як відповідальна, самостійна учениця, але при необхідності вона буде всіма силами домагатися до себе невиправдано лояльного ставлення, зміркувавши, що це вигідно для неї. Дівчинка раціональна, рассудительна, однолітки її поважають і побоюються, переконавшись на власному досвіді, що вона може постояти за себе. Оптимізм, цілеспрямованість, принциповість Кіри привертають до неї однокласників, але упертість, уразливість, скритність здатні відштовхнути найвідданіших друзів.

Кіра володіє аналітичним складом розуму і чудовою пам’яттю, це дає можливість стати успішною ученицею, не докладаючи особливих зусиль для освоєння предметів. Їй з однаковою легкістю даються точні та гуманітарні науки. У школі дівчинка може уславитися завзятою словесному жанрі, вона перемагає своїх опонентів не виплеском емоцій, а точно підібраними, аргументованими доказами. Спорт – ще одне захоплююче заняття, яке приваблює юних носіїв цього імені. У спорті Кіра часто знаходить себе, виявляючи високі амбіції, лідерські якості характеру.

Іменини:

13 березня

Зменшено-лагідний варіант

Кирочка, Кируша, Кируся

Скорочений

Кирка

За церковним

Кіра

Колір

  • коричневий

Планета

  • Уран
  • Плутон

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

топаз, бурштин

Метал

мідь

Рослини

жимолость, конюшина

Тотемна тварина

омар

Риси характеру

самовпевненість, сильна воля, доброта

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Кіра Зворикіна ((нар.1919) радянська шахістка, чемпіонка СРСР); Кіра Найтлі ((нар.1985) англійська актриса); Кіра Пластініна ((нар.1992) російський модельєр); Кіра Ізотова ((нар.1931) російська співачка (сопрано) і музичний педагог); Кіра Мозгалова ((нар.1982), російська спортсменка (кульова стрільба), учасниця Олімпіади в Лондоні в 2012 році); Кіра Горбачова (радянська волейболістка, гравець збірної СРСР (1956), Чемпіонка світу 1960, чемпіонка СРСР 1959, Заслужений майстер спорту СРСР (1964)); Кіра Минтерн Седжвік (американська актриса, премія «Золотий глобус» (2007) і «Еммі» (2010)); Кіра Головко ((нар.1919) радянська і російська актриса театру і кіно, лауреат Сталінської премії (1947), народна артистка РРФСР (1957))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: