Заріна – значення і походження імені

Історія походження імені Заріна

Жіноче ім’я Заріна має цікаву і багату історію. Його коріння сягає в далекі часи і губляться в невизначеності. В світі ім’я утвердилось ще в давнину, однак витлумачити його точне значення не вдається досі. Тому що здавна носить різний характер у мусульманській та слов’янської сім’ях – це і служить бар’єром для визначення значення.

Джерела мусульманського варіанти знаходяться в перській мові. У перекладі з нього «зар» означає «золото». Виходить, що значення імені розшифровується як «золота» чи «золотоцветная». Носій імені Заріна мала привабливістю, доброзичливістю, благородством і воістину «золотим характером». Крім того, жінка мала матеріальне благополуччя, адже золото дорогий метал і, як відомо, притягує до себе золото.

Слов’янське ім’я походить від слова «зоря». У зв’язку з цим дане іменування трактується як «діва подібна по своїй красі сходу сонця». Слов’яни часто називали Зарин дитину, яка народилася на зорі, що прийшла в цей світ разом з ранковим сонцем. Дівчина сповна володіла внутрішньою і зовнішньою красою.

Значення та характеристика імені Заріна

Заріна має непростим і часом складним характером. Часто вередує і не схилу шукати компроміси. По відношенню до оточуючих людям вона вимоглива і егоїстична, домагається своїх цілей самими витонченими способами і зберігає холоднокровність. Тим не менш, легко контактує з людьми, виявляє багатогранний розум та багатий внутрішній світ.

У житті трапляється багато складних ситуацій – Заріна знаходить вихід, спираючись на свій розум аналітичного складу. В трудовій сфері проявляється себе як хороший керівник і відчуває себе не комфортно в ролі підлеглого. Часто вибирає медичну або педагогічну спеціальності, домагається значних успіхів. У всіх справах проявляє грамотний підхід і старанність, продумує дії наперед.

У сім’ї, як і на роботі намагається зайняти лідируючу позицію, чоловік повинен володіти сильним і твердим характером, тільки так складеться довге подружнє життя. У родині подобається все ускладнювати і придумувати проблеми, які потребують негайного вирішення. Любить різноманітність, не буде терпіти монотонну нудне життя. Заміж виходить пізно, вдосталь нагулявшись. У домашньому побуті вона працелюбна, містить будинок в чистоті і порядку.

Заріна часто мріє і придумує свої ідеали, які потім намагається втілити в реальність. Відпочивати подобається в галасливих і великих компаніях. Тут вона весела та романтична, хоч і може повести себе несподівано, імпульсивно. У складній ситуації завжди допоможе близькій людині. Здоров’я з самого народження міцне, імунітет добре чинить опір хворобам. З віком можуть виникнути проблеми з органами травлення, тут знадобиться своя дієта.

Зорина не відзначає іменини через відсутність імені у списку православних і католицьких святців. Колір імені – малиновий. Планета – Юпітер. Дерево – інжир. Камінь-талісман – аметист. Короткі варіанти іменування: Зара, Заринка, Зарка.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Зарочка, Зариночка, Заронька, Зарушка, Заринушка, Зарулька

Скорочений

Зара, Зарья, Зарка, Зарин, Заряна, Зарко, Зорін, Ріна, Іна

За церковним

немає

Колір

  • малиновий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аметист

Метал

платина

Рослини

інжир, латаття

Тотемна тварина

малинівка

Риси характеру

імпульсивність, егоїстичність, прагматичність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Заріна або Заринея ((кінець 7 – початок 6 ст. до н. е.) цариця саків. Нерідко дається як яскравий приклад жінок-войовниць. Згадується у Діодора Сицилійського і Миколи Дамаського, чиї відомості сходять до Ктесию.), Заріна Гизикова ((нар.1985), російська спортсменка, представляла художню гімнастику в індивідуальних вправах, Чемпіонка Європи)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: