Агнія – значення і походження імені

Походження імені Агнія

Існує кілька версій походження імені Агнія, але ніхто не заперечує той факт, що ім’я має давні корені. У відповідності з першою, виникнення імені пов’язано з шануванням древнеарийского божества Агні – бог вогню, жертовного вогню і домашнього вогнища. Це головний із земних богів, первинним призначенням якого є взаємодія між небожителями і людьми. І ім’я Агнія в такому випадку в перекладі з санскриту означає «вогненна». За іншою версією ім’я виникло в Древній Греції від імені Хагне, що перекладається як “невинний, невинний”. Однак латинською мовою “agnus” означає “ягня” або “агнець”. Ймовірно, ці імена, як-то історично взаємопов’язані один з одним і розумілися як позначення невинності і чистоти його власниці. Ім’я набуло в Європі широку популярність, але у дещо видозмінених формах (Агнеса, Агнешка, Агнета). У православних календарях зафіксовано ім’я Агнія. Особливо шанована серед святих покровительок Агнія Римська, надає допомогу молодим невинним дівчатам.

Значення та характеристика імені Агнія

Можна сказати, що в Агнії уживаються дві іпостасі: вона емоційна і вибухова як вогонь і одночасно має принципи, які ніхто не в силах змінити. У ранньому дитинстві у Агнії часто змінюється настрій: то вона весела і товариська, і раптом – примхлива і плаксиве. Головні риси – цілеспрямованість і завзятість, межує з упертістю. Агнія знайде будь-які шляхи, щоб досягти бажаного. Але це добре позначитися на шкільній успішності, так як вона досить амбітна, щоб стати відмінницею, а в подальшому здобути вищу освіту.

З віком Агнія розлучається з часткою сумасбродности. Вона більш виважено підходить до прийняття важливих рішень. У пріоритеті з’являється високий рівень життя, якого вона легко може досягти. Агнію буде завжди оточувати багато друзів і знайомих, захоплюються її освіченістю і елегантним зовнішнім виглядом. Вона може стати актрисою, письменницею, режисером, модельєром. А от у бізнесі шанси на успіх не так високі, що пов’язано з деякою марнотратством.

У дитячому віці Агнія часто хворіє, але переносить захворювання досить легко і без наслідків. Батькам дівчинки завжди треба стежити за тим, щоб дитина не переохлаждался, інакше це може стати причиною серйозних захворювань. З віком імунітет ставати краще, але Агнії варто вже самій подбати про свою нервовій системі і про травному тракті.

Агнія дуже влюблива і може вийти заміж дуже рано, піддавшись імпульсивному рішенням. Якщо вона в юності зможе взяти під контроль свої почуття, то вже в зрілому віці шлюб за розрахунком, так як в пріоритеті буде влаштувати своє життя і твердо стояти на ногах. До дітей більш ніж прохолодне ставлення: вона вважає їх прикрою перешкодою і материнський інстинкт у Агнії навряд чи прокинеться. Але якщо діти все ж з’являться, вона гідно їх виховає і дасть їм хорошу освіту, щоб вони були приводом для гордості своїх батьків.

Іменини:

27 січня, 3 лютого, 12 серпня, 4 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Агня, Агнюша, Агнюся, Агушка, Агуся, Агнея, Агнешка

Скорочений

Ага, Ася, Агнес, Аггі

За церковним

Агнія

Колір

  • фіолетовий
  • синій

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

гірський кришталь, огневик, аметист

Метал

алюміній

Рослини

кипарис, ломикамінь, осика, барбарис

Тотемна тварина

електричний вугор, електричний скат

Риси характеру

практичність, чутливість, інтелігентність

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Агнія Барто ((1906 – 1981) уроджена – Гитель Волова; російська радянська дитяча поетеса, письменниця, кіносценаристка. Лауреат Ленінської (1972) і Сталінської премії другого ступеня (1950).), Агнія (Агне) Дітковскіте ((нар.1988) литовська акторка), Агнія Єзерська ((1898 – 1970) в заміжжі – Єзерська-Бурле; радянський бібліотечний і музейний працівник. Перший директор Бібліотеки-музею Ст. В. Маяковського (1937-1960).), Агнія Цао Гуйян ((1821 – 1856) святая Римсько-Католицької Церкви, мученик), Агнія Кузнєцова ((нар.1985) російська актриса театру і кіно), Агнія Полянцева (радянська військова льотчиця, учасниця Великої Вітчизняної війни)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: