Неллі – значення і походження імені

Історія походження імені Неллі

Неллі – жіноче ім’я англійського походження. Вважається, що варіант Неллі – скорочена форма від Хелен (Helen) – Олена, Елінор (Eleanor, Elinor) – Елеонора і Нінель або Корнелія.

У українській мові ім’я Неллі вживається як повне, тому має скорочену форму – Неля.

При хрещенні жінкам, які мають ім’я Неллі, дають інше ім’я – Неоніла або Олена.

Значення та характеристика імені Неллі

Ім’я людини обов’язково впливає на долю її носія, на характер, темперамент і звички. Не є винятком у цьому плані і ім’я Неллі, в якому опинилися намішані риси різних імен: Олени, Нінель і Елеонори.

Інтегруючись в характері однієї людини, різні, часом протилежні риси характеру сприяють виникненню якоїсь вибухової суміші. І дійсно, Неллі з одного боку – спокійна і врівноважена, проте в критичних ситуаціях може ставати непередбачуваною і навіть вибухонебезпечною. Неллі буває і цілком розсудливою, і примхливої одночасно: все залежить від збігу обставин.

У дитинстві для Неллі характерні значні перепади настрою: вона то плаче від образи, то вже через п’ять хвилин сміється від радості. Дитина дуже непередбачуваний, неспокійний, тому завдає чимало клопоту батькам. Неллі не любить шумних компаній, віддаючи перевагу спокійну гру з ляльками або читання книг.

Для Неллі характерний потужний інтелект, однак дуже часто вроджена лінь заважає їй досягти мети: замість того, щоб постійно вдосконалюватися, рости, Неллі воліє валятися на дивані з книжкою або дивитися телевізор. Саме тому в шкільні роки у Неллі виникає ряд проблем: вона начебто і може вчитися, однак не надає навчання великого значення, звідки і погані результати.

Подорослішавши, Неллі береться за голову і починає чітко усвідомлювати, що її щастя – в її руках. Вона зосереджується на головному, тобто на тих предметах, з якими в майбутньому пов’язує свою професію. З часом у Неллі формуються здоровий прагматизм і бажання безбідного існування, тому вона починає ретельно вчитися, прагнучи в деталях оволодіти обраною спеціальністю.

З Неллі вийде чудовий лікар, відповідальний юрист, скрупульозний фінансист. Жінка має всі шанси реалізуватися в творчих професіях, адже фантазією та уявою вона не обділена з самого дитинства.

Подорослішавши, Неллі все сприймає крізь призму вигідно / невигідно: вона ніколи не візьметься за справу, якщо не буде впевнена, що воно принесе їй дивіденди. А якщо і візьметься, то, усвідомивши безперспективність, залишить на півдорозі.

Зі здоровою часткою прагматизму Неллі підходить і до особистого життя, тому ніколи не зверне увагу на чоловіка, не здатного забезпечити їй безбідне і безтурботне існування. Неллі вважає, що саме чоловік є главою сім’ї, а тому просто зобов’язаний підтримувати її матеріально. Сама Неллі, вийшовши заміж, до своєї роботи відноситься як до місця, де можна вигуляти нові наряди і похвалитися прикрасами.

Ім’я Неллі в різному фонетичному оформленні поширене в різних країнах. Найбільш відомими представницями його є: Неллі Уварова (російська актриса), Неллі – Єлизавета Кінгстон (герцогиня, англійська авантюристка), Неллі Кім (радянська гімнастка), Неллі Широких (диктор), Неллі Громова (лінгвіст), Неллі Мельба (австралійська співачка), Неллі Школьникова (скрипалька), Неллі Блай (американська журналістка).

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Нелечка, Нелюшка, Нельонька, Нелюся, Нелюська, Нелюша, Нелюшка, Нельчик

Скорочений

Неля, Нела, Нелка, Нелька, Еля, Еллі

За церковним

немає

Колір

  • жовтий

Планета

  • Марс

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

топаз

Метал

свинець

Рослини

горіх, фрезія

Тотемна тварина

бабка

Риси характеру

наполегливість, працьовитість, чарівність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Неллі Широких ((1930 – 2008) диктор Ленінградського телебачення в 1955-1988 роках), Неллі Громова (російський африканіст, лінгвіст, філолог, фахівець з мови та літератури суахілі. Завідувач Кафедрою африканістики ІСАА при МДУ, професор Центру антропології Сходу Факультету історії політології та права РДГУ.), Неллі Гутина ((нар.1946) ізраїльська публіцистка, друкарська російською мовою), Неллі Закс ((1891 – 1970) німецька поетеса, лауреат Нобелівської премії по літературі (спільно з Ш. Й.Агноном 1966)), Неллі Уварова ((нар.1980) російська актриса театру і кіно, лауреат конкурсів Смоленського і їм.Яхонтова), Неллі Сажина ((1938 – 1996) молдавська радянська художниця з монументальної та станкової кераміці)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: