Сусанна – значення і походження імені

Історія походження імені Сусанна

Походження цього імені йде в давню історію. Ім’я Сусанна має давньоєврейські коріння, відбулося від імені Шошана, яке перекладається – водяна лілія. Примітно, що значення цього імені стало самостійним ім’ям – Лілія. У православних святцях ім’я Сусанна також значиться як Сосанна і Шушаніка, є кілька святих з такими іменами, тому іменини святкують за рік кілька разів – 3 травня, 2, 19, 20 червня, 24 серпня, 10 вересня, 28 грудня. У Україні це ім’я зустрічається дуже рідко, поширена в основному серед мусульман.

Значення та характеристика імені Сусанна

Значення імені Сусанна – “лілія”, “біла лілея”, “водяна лілія”, “чиста”, “непорочна”, “абсолютно жіночна”.

Сусанна зростає самостійної, розважливою, здібною дівчинкою. Вона добре вчиться, любить читати. Всебічно розвинена особистість, співає, малює, танцює, грає на музичних інструментах. Чутлива, вразлива і чутлива натура, глибоко переживає образи. Втрачається в чужій компанії, важко переживає розрив відносин з друзями. В активних іграх рідко бере участь, більше любить провести час за читанням цікавої книги. Рано починає самостійно приймати рішення і несе за них відповідальність. З віком починає вести себе більш стримано і контролювати свої емоції. Мрійлива і сентиментальна, “витає в хмарах”, пише вірші та пісні.

Сусанна розумна, розважлива, практична, перш ніж щось зробити, вона сто разів подумає, зважить всі “за” і “проти”. Самолюбна, на будь-яке зауваження на свою адресу дратується. Обидчива, образи не прощає і не забуває. Працьовита і вперта, завжди знає, чого хоче. Її мета – домогтися високого положення в суспільстві, утвердитися в колективі. Найчастіше її посада не відповідає отриманому вищої освіти. У складній ситуації , при екстремальних життєвих обставинах веде себе спокійно і впевнено. Рішуча, відповідальна, винахідлива, в колективі – лідер. Оточуючим здається, що вона – холодна, відсторонена, насправді в неї щира і добра душа. Може вибрати професію біолога, дослідника, натураліста, стати вчителем біології, лікарем, психологом, журналістом, письменником, літературним критиком, актрисою, дизайнером, модельєром.

Сусанна – красива, мила, чарівна, ніжна, тендітна, схожа на квітку. У неї багато шанувальників, які хочуть її захищати і опікати, серед них вона вибере сильного, досвідченого, надійного, матеріально забезпеченого. З заміжжям не поспішає, спочатку довго дізнається і перевіряє претендента на руку і серце. З неї виходить ідеальна дружина, яка здатна надихнути чоловіка на вчинки. Володарка цього прекрасного імені ще й гарна господиня, будинку панує затишок і порядок. Любляча мама, надто балує дітей.

Комунікабельна, але важко сходиться з новими людьми і друзів у неї не дуже багато, хоча і з ними вона не ділиться дуже особистим. Друзям Сусанна зрада ніколи не пробачить, просто перестає спілкуватися. Завжди поспівчуває і постарається допомогти близьким і рідним людям у важкій ситуації.

Сусанна любить подорожувати, спостерігати за природою. Ретельно стежить не тільки за затишком в будинку, але і за собою. На здоров’я не скаржиться.

Іменини:

18 січня, 3 травня, 7 травня, 2 червня, 6 червня, 19 червня, 20 червня, 11 серпня, 24 серпня, 10 вересня, 19 вересня, 28 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Сусанка, Санна, Сана

Скорочений

Суна, Суса, Суся, Аня, Санні, Зуза, Зуся, Жужа, Сузі, Сью

За церковним

Сусанна

Колір

  • коричневий

Планета

  • Сатурн
  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

яшма, сард

Метал

золото

Рослини

лілія

Тотемна тварина

оса

Риси характеру

емоційність, скритність, упертість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Сусанна Мар (Сусанна Чалхушьян, російська поетеса, перекладачка (1900-1965)), Сусанна Жислина ((нар.1907) – російський літературознавець), Сусанна Розанова ((нар.1912) російський літературознавець), Сюзанна Дриано (італійська фігуристка, що виступала в одиночному катанні), Сусанна Мялкки (фінська диригент)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: