Віта – значення і походження імені

Історія походження імені Віта

З історією походження імені Віта все просто. Це ім’я латинського походження, має витоки від слова ” Vitalis, що перекладається як повна життя. Це жіноча форма чоловічого імені Віталій, скорочена форма імен Віталіна, Вікторія, Видана, Вікторина, Віолетта, Видослава, Вітольда. У Україні це ім’я отримало популярність в кінці минулого століття. Імені Віта немає ні до православних, ні в католицьких святцях, тому іменини не святкуються. При хрещенні представниці цього імені дається будь-яке інше ім’я.

Значення та характеристика імені Віта

Значення імені Віта – “повна життя”, “життєва”, “життя”.

У дитинстві Віта – самостійна дівчинка, для неї не існує авторитету. Лідер серед однолітків. Самолюбна. Вчиться не дуже добре, якщо батьки не будуть її контролювати, то уроки може зовсім закинути. Єдине, що цікавить її предмет – це астрологія. Любить читати, займатися спортом, допомагати мамі в домашніх справах, не байдужа до тварин. Чарівна, наївна, простодушна. З батьками особливо не дружить, за порадою більше тягнеться до більш дорослому поколінню, бабусям, дідусям. В підлітковому віці починає вчитися краще, може стати відмінницею. Любить, щоб її хвалили і звертали на неї увагу.

М’яка, харизматична, комунікабельна. Рішуча, смілива, завжди зібрана, впевнено просувається вгору по кар’єрних сходах. Стримана, розумна, серйозна, перш ніж щось зробити, довго обмірковує кожен крок, зважує всі “за” і “проти”. Завжди прагне до підвищення свого соціального статусу, у неї все має бути тільки краще. Горда, незалежна. У будь-якій ситуації зберігає честь і гідність, дорожить своєю репутацією, завжди знайде вихід за будь-яких обставин. Вона завжди в курсі подій, все знає. Не любить, коли їй керують, тому домагається великих успіхів в особистому бізнесі. Може стати бухгалтером, педагогом, науковцем, юристом, психологом, мистецтвознавцем.

Віта – чарівна, чарівна, у протилежної статі користується успіхом. Але занадто прямолінійна і довірлива. До відносин і сім’ї ставиться з усією серйозністю. Заміж виходить рано, за чоловіка постарше, забезпеченого і з хорошим соціальним статусом, поступливого, розумного, турботливого, спокійного. Стає зразковою, економною господинею, дбайливою та люблячою дружиною і матір’ю. Любить все планувати, розраховувати на перед. Відносини зі свекрухою часто не складаються. Не вміє хитрувати, з-за її зайвої прямолінійності трапляється, що шлюб розпадається. Якщо дізнається, що чоловік її зрадив, то замикається, довго і болісно переживає.

У Віти багато друзів, у компанії вона – лідер, весела, неординарна. У неї гарне почуття гумору. Любить і довіряє своїм друзям і близьким. Довіра – для неї головне у відносинах, її можна довіритись, чужий секрет ніколи і нікому не розкаже. Щиро співпереживає, допоможе в будь-який час, чим зможе. Але з малознайомими людьми спілкується холодно, навіть гордовито.

Здоров’я у Віти хороше, іноді зловживає випивкою і цигарками. Потрібно поберегти нервову систему і частіше відпочивати, дотримуватися режиму дня і правильно харчуватися.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Виточка, Витушка, Вітуся, Витуська, Витуля, Витулька, Витуня, Витунька

Скорочений

Витка, Вітя

За церковним

немає

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

гірський кришталь

Метал

ртуть

Рослини

осика

Тотемна тварина

електричний вугор

Риси характеру

гострий розум, чарівність, нерішучість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Віта Олександрівна Семеренко — українська біатлоністка; Віта Сидоркіна — російська топ-модель; Віта Сэквилл-Уест — англійська письменниця, аристократка; Віта Буйвид — російський фотограф і художник

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Коментарі: 1
  1. Лариса

    Якщо Віта походить від чоловічого імені Віталій то логічно повинно бути Віталія а не ВІталіна. Лариса .

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: