Нонна – значення і походження імені

Історія походження імені Нонна

Існує кілька версій походження жіночого імені Нонна. За однією з них джерелом цього імені є латинське слово «nonus», яке в Стародавньому Римі мало сенс «дев’ята». Вважається, що це слово відноситься до дівчаткам, народженим у дев’ятому поколінні, або в певний день місяця.

Друга версія походження цього імені відноситься до давньоєгипетської культури. Передбачається, що ім’я Нонна походить від слова «nann», яке трактується як «народжена з особливою вірою в Бога» або «присвячена Богу».

Ім’я Нонна було дуже популярне на території колишнього СРСР і в інших європейських країнах. Нонна святкує свої іменини 18 серпня. Покровителькою цього імені вважається свята праведна Нонна, яка була матір’ю святого Григорія Богослова. Вона славилася турботою про нужденних і прикрасою храмів у IV столітті.

Значення та характеристика імені Нонна

Жінці з ім’ям Нонна властива потреба домінувати у всіх сферах. При цьому вона може піти на конфлікт навіть з більш сильним суперником, відстоюючи свої погляди. Характер у Нонни відрізняється багатогранністю і його основними рисами є самостійність, надійність, чесність і доброта. У Нонни розвинені творчі здібності, вона імпульсивна і енергійна. З недоліків Нонни виділяється хворобливе самолюбство і зайва вимогливість до себе і іншим.

У дитинстві Нонна весела, позитивна і доброзичлива дівчинка, яка вміє розташувати до себе дорослих і дітей. Допитлива дівчинка, володіє хорошими здібностями та пам’яттю. Вона добре вчиться і швидко розвивається. У підлітковому віці стає образливою, у неї з’являється схильність до депресій. Дівчина любить заняття спортом і хореографією, може захоплюватися малюванням. Однак часто залишає розпочаті справи незавершеними.

Завдяки своїй працьовитості і вміння зосередитися на розв’язуваної задачі Нонна може зробити кар’єру практично в будь-якій сфері. Вона може стати успішною в таких областях, як література, журналістика, мистецтво, юриспруденція. Нонна може зробити успішну акторську кар’єру, стати відомим дизайнером або телеведучою, а також знайти себе на державній службі. Нонна захоплюється і здатний швидко знаходити потрібні рішення або ідеї людина, однак, зустрівши труднощі на своєму шляху, може швидко здатися.

Нонна відрізняється зовнішньою привабливістю, чарівністю та вмінням подобатися чоловікам. Однак вона досить вимоглива до шанувальників і вибере того, хто зуміє зрозуміти її внутрішній світ. Вона повинна відчувати себе коханою. Іноді пошук супутника життя затягується і Нонна виходить заміж в зрілому віці або залишається одна. В сім’ї Нонна відрізняється підвищеною вимогливістю до близьким людям і незалежністю, тому її чоловік повинен володіти сильним духом і волею. Він повинен зуміти забезпечити сім’ю, так як Нонна не любить економити, і завжди надавати їй підтримку. Дітей Нонна виховує суворо, намагаючись прищепити їм з дитинства такі якості, як справедливість, самостійність і відповідальність.

Іменини:

18 січня, 18 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Нонночка, Ноннушка, Ноннчик, Нонуся

Скорочений

Ноннка, Ноня, Нонни

За церковним

Нонна

Колір

  • коричневий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

эсмеральд

Метал

золото

Рослини

гладіолус

Тотемна тварина

яструб

Риси характеру

енергійність, волелюбність, інтуїція

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Нонна Вікторівна Мордюкова — радянська і російська актриса театру і кіно; Нонна Валентинівна Гришаєва — російська актриса театру, кіно і телебачення, пародистка, телеведуча і співачка; Нонна Вікторівна Бодрова — радянська телеведуча; Нонна Менделевна Слєпакова — російський поет і перекладач. Дружина Лева Мочалова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: