Аврора – значення і походження імені

Історія походження імені Аврора

Аврора – найдавніше ім’я, відоме з часів Стародавньої Греції. Звучне, рішуче ім’я належало богині ранкової зорі.

У стародавні часи всі імена мали предметне ставлення до якогось дійства. Аврора не виняток: Aura – так називався в передсвітанковий вітер, Aurora – його повелителька.

Аврора уявлялась древнім або на колісниці, велично летить по небу, або скорботної по своєму загиблому синові з очима, повними сліз. Сльози капали на землю і перетворювалися в ранкову росу. Аврора з давніх часів була наділена людьми і твердими рисами характеру і глибоким співпереживанням, і співчуттям. Ці ж риси притаманні всім Аврорам і нашого часу.

Значення та характеристика імені Аврора

Якщо виразно вимовити і вслухатися в ім’я Аврора, слух ріже твердість, рішучість. Ніякої м’якості і поступливості немає і в помині. Незвичайне ім’я для дівчинки, загадкове і горду. Ім’я означає волю, наполегливість, завзятість.

Дівчаткам, названим батьками Авророю, судилося стати вимогливою до себе і оточуючих, не терпить авторитетів, диктує свої правила, жінкою. Такою, якою і повинна бути Aurora – зоря, сонце, що сходить.

Характер імені проявляється вже з раннього віку маляти. Вимагає все і вся, гне свою лінію, не слухає батьків, чекає, що всі навколо будуть «танцювати під її дудку», якщо є брати чи сестри – в усьому намагається «перетягнути ковдру» на себе. Справжній эгоцентрик. Якщо батьки виявлять слабкість – зросте неймовірною егоїсткою. Тому у вихованні старші повинні вміти давати відсіч, бути твердими, часом і жорсткими.

Цікава особливість Аврор в тому, що вони домагаються свого не через плаксиві істерики і не через агресію, а хитрістю і умінням маніпулювати людьми. Про це якість проявляється у них чи не першим. І залишається на все життя.

Характер дорослих Аврор залежить від того, чи вчасно батьки в дитинстві її розкусили і правильно направили її завзятість та цілеспрямованість в потрібне русло – адже Аврори дуже талановиті, багатогранні натури.

Аврори завжди і у всьому домагаються свого. Під час навчання, у професійній діяльності, відносинах. Якщо подібне якість в перших двох пунктах приносить користь, то відносини з оточуючими постійно випробовуються на міцність. Не кожному під силу впоратися з такою неприступною натурою, багато її просто напросто бояться. Але ті люди, які знайшли підхід до Аврорі, можуть повноцінно вважатися частиною її життя.

Життя Аврори йде за визначеними нею самою правилами і під постійним контролем. Контролю піддаються всі близькі, їх дії і вчинки. Однак це не означає, що вона нешанобливо ставиться і грубо втручається в їхнє життя. Повага людей – сильна риса характеру Аврори, але такого ж ставлення вона вимагає до себе.

Аврора дуже вразлива. Її краще не ображати, інакше покарання буде жорстоким. Навіть через роки, але вона помститься. Одне але: образа повинна бути дуже глибокою, оскільки на дрібні капості Аврора не звертає ніякої уваги. Майже як богиня, дивиться з висоти на дрібні проблеми дрібних же людей.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Авророчка, Авророчка, Аврорушка, Авроронька, Аврорчик, Авочка, Авушка, Авонька

Скорочений

Аврорка, Ава, Ара, Рора

За церковним

немає

Колір

  • рожевий

Планета

  • Прозерпіна

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

рожевий халцедон

Метал

свинець

Рослини

квітучий мигдаль

Тотемна тварина

малинівка

Риси характеру

енергійність, сильна воля, імпульсивність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аврора Карамзіна ((1808 – 1902) повне ім’я — Єва Аврора Шарлотта Шернваль, з 1836 року носила прізвище Демидова, з 1846 — Карамзіна; громадський діяч, фрейліна при імператорському дворі Фінляндії), Аврора Демидова ((1873 – 1904) російська аристократка, внучка Аврори Демидової-Карамзиной, дружина сербського князя Арсена Карагеоргиевича, мати князя Павла Карагеоргиевича, регента Югославії), Аврора Нільссон ((1894 – 1972) шведська письменниця)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: