Хлоя – значення і походження імені

Історія походження імені Хлоя

Ім’я Хлоя, найбільш популярний в країнах Західної Європи прийшло в сучасну культуру з грецької мови. «Хлое» перекладається як «молодий пагін», таким чином, це ім’я можна перевести як «юна зелень» або «квітуча». У грецькій культурі «Хлоя» було одним з почесних епітетів Деметри — богині родючості. Для греків це ім’я асоціювалося з юністю, відродженням і вічною молодістю. Саме так звали героїню безсмертного пасторального роману «Дафніс і Хлоя», що розповідає про кохання грецьких юнаки та дівчата на тлі ідилічних пейзажів.

Це ім’я було латинизировано і поступово увійшло в культуру народів, які жили на території Римської імперії. Найбільш популярне ім’я Хлоя в Ірландії, Великобританії, США, Італії і Франції. На території України це ім’я зустрічається рідко, хоча в останні 10 років все більше батьків обирають його для своєї дочки.

Даючи таке ім’я дівчинці, батьки, як правило, асоціюють його з красою, свіжістю і здоров’ям.

Значення та характеристика імені Хлоя

Ім’я «Хлоя» неминуче накладає на свою володарку помітний відбиток, надаючи навіть самим відкритим і товариським Хлоям ореол таємниці.

Хлої звабливі, вони сповнені давньої сили й там, де безсила логіка, діють за натхненням. Дівчинка Хлоя чарівна, вона завжди в чудовому настрої і чекає від життя тільки хорошого. Дівчинка любить далекі прогулянки, цікаві поїздки, багато читає безсистемно.

Для жінок з таким ім’ям немає неможливого — вони впевнені, що їм по плечу будь-яка робота та легко беруться за нові проекти. Хлоя намагається поєднати роботу і домашні клопоти, вона може бути одночасно блискучим фахівцем і прекрасною господинею великого будинку. У любові Хлоя щедра, для неї немає заборон і вона не боїться порушувати правила.

Ставши начальником, вона вміє створити з будь-якого колективу відмінно працює і дружну команду. Вона використовує потенціал кожного співробітника по максимуму, але безжально звільняє тих, хто руйнує доброзичливу атмосферу взаємопідтримки.

Для емоційної Хлої буває складно стриматися, в запалі сварки вона може наговорити різкостей, про яких потім сильно шкодує. Хлоя легко визнає свої помилки, готова вибачитися, якщо вважає себе винною, але ніколи не бере на себе чужу провину.

Хлоя легко знаходить нових друзів, вона відразу стає своєю у новій компанії, вона легко спілкується з людьми будь-якого соціального шару, їй цікаво і приємно заводити нові знайомства. Хлоя дуже чутлива, але в критичній ситуації здатна миттєво зібратися і взяти контроль над подіями в свої руки.

Незважаючи на прихильність до друзям і колегам, Хлоя легко змінює роботу, їй подобається відкривати для себе нові країни та напрями діяльності. Її вчинки можуть здатися нелогічними і позбавленими мети, але Хлоя діє інтуїтивно, більше покладаючись на інтуїцію, ніж на тверезий розрахунок.

Вона дуже музикальна, тонко відчуває поезію і шукає гармонії в усьому. Хлоя любить робити щось своїми руками, жінки з таким ім’ям захоплюються рукоділлям часом досягають високого професіоналізму у своєму хобі.

Іменини:

не святкує

Зменшено-лагідний варіант

Хлоєчка, Хлоша, Клосенька, Клося

Скорочений

Хлору, Кло, Клорінда, Клот

За церковним

немає

Колір

  • зелений

Планета

  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

смарагд, опал

Метал

олово

Рослини

оливкове дерево, верес

Тотемна тварина

слон

Риси характеру

емоційність, чесність, внутрішня сила

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Хлоя Хенслип – музикант з Великобританії, талановита скрипалька; Хлоя Агні – ірландська співачка; Хлоя Купер – австралійська письменниця; Хлоя Інг – сінгапурська фігуристка; Хлоя Анетт – британська кіноактриса; Хлоя Хоул – британська співачка, автор пісень; Хлоя Джонс – знаменита американська модель і порнозірку; Хлоя Арделия Вофорд – американська письменниця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: