Марина – значення і походження імені

Значення та характеристика імені Марина

Чоловіче ім’я Марін, від якого згодом пішло жіноче ім’я Марина, має спільне коріння зі словом «марінус», що в перекладі з латинського означає «морський». Марина зимова – дуже самостійна жінка з активною життєвою позицією. Вона ніколи не перекладає свої проблеми на чужі плечі, справляється з ними сама. Головне в житті – кар’єра, так вважає зимова Марина. Якщо стоїть вибір між особистим щастям і кар’єрою, нерідко віддає перевагу останнім. Жінка дуже владна, вимоглива до оточуючих, якщо її обранець бажає мирного життя, він повинен підкоритися їй, інакше Марина швидко вкаже йому на двері.

Марина весняна мало схожа на земну жінку, ця романтична натура повністю занурена в світ створених ілюзій. Коли справжнє життя вривається в казковий світ весняної Марини, вона буває глибоко розчарована невідповідністю своїй рожевій мрії і жорстокої дійсності. Щастя після нервових зривів і затяжних депресій можливо, якщо їй вдасться знайти собі пару – духовно близьку людину, який став би справжній ангелом-охоронцем весняної Марини.

Марина літня – добродушна, приємна, товариська і чуйна жінка. Вона з легкістю розташовує до себе навіть незнайомих людей, які непомітно для себе відкривають їй всі свої секрети. Марина літня намагається вибирати професію, яка передбачає спілкування з людьми. Чоловіки справедливо вважають літню Марину небезпечною спокусницею, з такою легкістю вона підкорює їх серця. Ідеалом літньої Марини є справжній чоловік – сильний, розумний, харизматичний і забезпечений.

Марина осіння відрізняється своєю розсудливістю та врівноваженістю, вона стійко переносить життєві неприємності. Вона робить успішну кар’єру, але особисте життя осінніх Марін рідко складається благополучно. Марина живе в очікуванні принца, оскільки вона добре знає собі ціну, їй потрібен високоморальний, успішний чоловік. На жаль, ідеальних чоловіків мало, з цієї причини осінні Марини часто залишаються наодинці.

Риси характеру імені Марина

Будь-яка Марина – це яскрава, сильна особистість. Примхлива красуня вміє чарувати, притягувати до себе людей. Однак жінка підпорядкує емоції розуму, особливо, коли попереду видно якусь вигоду. Марини бувають марнославними, егоїстичними, розважливими, ці властивості допомагають вибудовувати кар’єру, але нерідко виявляються руйнівними в особистому житті.

Ця жінка розумна, смілива, розкута, має розвинене почуття власної гідності. Часто її відвідують думки про свою відособленість, може відчувати себе самотньою. У носіїв цього імені є щось особливе – таємничий шарм, магнетизм, боротися з яким чоловіки просто не в змозі. Юній Марині буває непросто відбитися від шанувальників, які збираються навколо цілими компаніями. З часом вона навчиться правильної поведінки, м’яко відхиляючи залицяння, щоб не образити молоду людину.

Іноді серед Марин зустрічаються тихі, скромні дівчата. Є й жваві Марини, любительки адреналіну, деякі з них проживають бурхливе, але не надто довге життя. Марини, які віддають перевагу золотій середині, люблять спокійне, врівноважене життя, з рідкісними вкрапленнями яскравих вражень, які їм необхідні для підживлення.

Зовні Марини надзвичайно привабливі, серед них зустрічаються витончені брюнетки з оксамитовими очима, блакитноокі чи зеленоокі шатенки з точеними фігурками. Гострі на язик, іноді надто прямолінійні і відкриті, вони ніколи не зраджують своїх друзів, за першим покликом поспішають їм на допомогу.

Сімейні та любовні стосунки Марина

Марина з раннього дитинства показує себе дуже гарною дочкою, вона слухняна і намагається не доставляти особливих прикростей батькам. Ця дівчинка може рано вийти заміж, проте надто поспішати не потрібно, вибір у неї завжди є. Її заміжжя можна буде назвати ідеальним, якщо вона вибере чоловіка, який стане рахуватися з нею, оскільки іншого ставлення до себе Марина не потерпить. Іноді Марина може вибрати собі в чоловіка так званого «маминого синка», поганого в цьому немає, але стосунки зі свекрухою будуть складатися складно. Два сильних жіночих характери нерідко будуть вступати в протиріччя, однак схильність Марини ставити розум над почуттями допоможе зберегти мир в сім’ї.

Родичі люблять збиратися в будинку Марини на сімейних святах, їх тут завжди чекає гарний стіл. Частування Марина готує сама, вона любить і вміє це робити. Будинок Марини – повна чаша, тут завжди знайдеться місце її рідним і друзям. З чоловіком вона намагається зберігати прекрасні відносини, щоправда, іноді вони виходять з берегів, у цьому нерідко винна нестриманість і прямолінійність жінки. Чоловік високо цінує свою дружину, чим старше він стає, тим краще відноситься до Марини. Також трепетно ставляться до мами і сини, і вона любить їх усією душею. З доньками відносини складніше, особливо, якщо їх характер такий крутий, як і мамин. Батьки Марини зберігають міцний духовний зв’язок зі своєю дочкою, вона здатна дружити зі своїми братами, сестрами, їх обранцями.

Вибір професії. Бізнес, кар’єра Марина

Яку б професію не вибрала Марина, вона постарається добитися успіху. Завзятість, наполегливість, навіть деяка одержимість допоможуть їй у цьому. Що може завадити Марині при досягненні мети, так це втрата інтересу. Коли Марина самостійно навчиться підтримувати свій інтерес до справи, їй просто не буде рівних. Образотворче мистецтво, кіно, модельний бізнес, література – ось області, про які варто подумати при виборі професії. Носительки цього імені можуть стати відмінними дизайнерами інтер’єрів, видатними кулінарами і кондитерами – вони затребувані там, де необхідний хороший смак, талант і наполеглива праця.

Марині цілком можна займатися підприємництвом, в силу особливостей свого характеру навряд чи вона зможе досягти великих висот, але середній рівень – це якраз для неї. Якщо у Марини знайдуться покровителі, які зможуть допомогти їй на перших порах, її кар’єра складеться цілком вдало. Колеги добре ставляться до Марини, поважаючи її за прямоту і чесність, нелюбов до пліток. Керівництво цінує Марину за високу відповідальність, вміння доводити справу до логічного завершення, порядність. Іноді Марина воліє професію домогосподарки, з любов’ю доглядає за будинком, займається городом, виховує дітей. Часто в родині Марини росте багато дітей.

Здоров’я Марини

У цієї дівчинки досить міцне здоров’я. У малятка можуть дуже рано прорізуватися, і так само рано можуть випадати молочні зуби. Це призводить до проблем – постійним зубам недостатньо місця на дитячій щелепі, вони розташовуються поза зубного ряду, їх доведеться видаляти. У дошкільному віці слід побоюватися пневмонії, яка може розвинутися після ГРВІ. У підлітковому віці дівчинці потрібно ретельно підбирати взуття, щоб надалі її не мучили врослі нігті.

Батькам слід звертати увагу на гігієну зору, якщо є спадкова схильність до короткозорості, Марина може зіпсувати зір, якщо дуже захопиться комп’ютерними іграми, переглядом телевізійних передач. Дорослій Марині варто побоюватися апендициту, нерідко вона виявляється на операційному столі, коли вже починається перитоніт. Іноді носіїв цього імені мучить гайморит, після пологів варто дуже уважно ставиться до стану своїх зубів.

Ім’я Марина для дитини

З раннього дитинства Марину можна назвати справжнім улюбленцем долі, особливо трепетно ставляться до дівчаток з таким ім’ям батьки. Вже в дошкільному віці хлопчики звертають увагу на цю яскраву, неординарну дівчинку. У школі вона теж не залишається без уваги, хлопці пропонують їй дружбу, призначають побачення. Вдома Марина – справжня мамина помічниця, вже в дошкільному віці їй можна довірити абсолютно все: доглянути за молодшими дітьми, помити посуд, приготувати нескладну їжу. Марина справляється з цими справами блискуче, вона дуже відповідальна, вважає своїм обов’язком допомагати матері, з іншими дітьми в сім’ї будує правильні, дружні відносини.

Дівчинка успішно навчається, вона наполегливо освоює навіть ті предмети, які їй не даються. На підготовку уроків йде чимало часу, зате ця дівчинка з часом стає однією з кращих учениць у класі. Вона добре малює, захоплюється гуманітарними предметами, також добре їй даються точні науки. Однолітки поважають її за прямоту і твердість характеру, дівчинка користується заслуженим авторитетом. Якщо в школі викладають домоведення на професійному рівні, Марина може не на жарт захопитися шиттям і в’язанням. До кінця 11-го класу ця дівчинка – вже цілком сформована особистість, у неї хороші оцінки в атестаті і вона точно знає, в який ВУЗ потрібно чинити. Батькам слід пояснити своїй красивій доньці, як правильно ставитися до численних шанувальників, щоб вони не відволікали її від навчання, не таїли образу, якщо вона їх відкине.

Іменини:

13 березня, 30 липня

Зменшено-лагідний варіант

Маринуша, Маришка, Маринушка, Мариш, Мариночка

Скорочений

Маринка, Маруся, Маша, Марися, Муся, Маринэ, Мері, Ріна

За церковним

Марина

Колір

Планета

  • Венера
  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

чорний опал, перламутр

Метал

бронза

Рослини

тальник, лілія

Тотемна тварина

морський коник, форель

Риси характеру

воля, цілеспрямованість, впевненість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Поетеса Марина Іванівна Цвєтаєва (1892-1941), Марина Гайзидорская – радянська, російська та американська актриса театру і кіно, співачка, Марина Дяченко – український письменник, у минулому актриса, Марина Журинская – радянський і російський журналіст

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: