Аріана – значення і походження імені

Історія походження імені Аріана

Однозначної думки про походження цього імені немає. Географія згадки імені Аріана в давнину — велика. І у греків, і стародавніх мусульманських народів, і навіть у аріїв згадується Аріана і похідні цього імені: Єриан, Аріадна, Аріяна.

Греки залишили по собі багато легенд про героїв і їх життя. В оповіданнях про подвиги Тесея згадується Аріадна — дочка короля о. Крит — Міноса. Саме вона допомогла Тесею знайти шлях до виходу з лабіринту. Злякавшись гніву батька, вона втекла з героєм до його сім’ї в Афіни. Але, у Олімпійців(богів) був на неї особливий план. Вони змусили Тесея залишити Аріадну на острові Наксос. Де, після розставання з Тесеєм, вона стала дружиною Діоніса і здобула безсмертя.

Ще одним варіантом появи цього імені вважається похідна від імені грецького бога війни. Арес, Аріс (Арей) різні варіанти його імені. Аріана, дослівно — віддана Арею.

Ще однією правдоподібною версією появи імені Аріана можна вважати, як производною від назви цілої народності — Аріїв.

Вважається, що спочатку вони жили на узбережжі Чорного моря, яке в давнину було прісноводним озером. Із-за сильного землетрусу в нього потрапили солоні води Середземного моря і життя в прибережній зоні стала зовсім некомфортною. Арії стали розселятися вглиб континенту. Нащадками аріїв вважаються носії мов індоарійської групи.

З багатьох мов перекладається ім’я Аріана і має не завжди схоже значення.

Індія, Пакистан, Афганістан — вільна.

Греція — непорочна.

З івриту — левиця.

Скандинавія — пані, знатнейшая.

Чи є ці якості у власниць імені Аріана?

Значення та характеристика імені Аріана

Свобода для Аріани означає багато чого. Надмірний тиск з боку в будь-якому питанні викликає у неї не просто приховане невдоволення. Іноді вона може відмовитися від того, чим займалася з стороннього впливу навіть якщо їй це дуже подобалося.

Аріана — нетерпелива, і відсутність негайного результату так само може стати причиною відмови від наміченого. З рекомендаціями та питаннями до таких людей слід підходити дуже обережно.

Соромлива, але дуже любить веселощі і галасливі компанії. І якщо їй комфортно — миттєво розкривається і стає душею будь-тусовки.

Аріани оптимістично налаштовані до життя, люблять зміни і моментально адаптуються до нових умов. А враховуючи свободолюбивость і нетерпимість, зміни в їхньому житті трапляються часто.

Мрійлива і цілеспрямована Аріана намагається всіма силами втілювати свої мрії. І дуже часто їй це вдається з великим успіхом. Вона самостійна і працьовита. А це і є хороша основа для втілення своїх фантазій.

Серед носіїв імені Аріана багато відомих людей. Це — спортсмени, артисти, політики, журналісти. І кожен з них прагнути бути кращим в своєму середовищі. А головні риси характеру їм допомагають досягти бажаних висот.

Іменини:

4 вересня, 17 вересня, 1 жовтня 11 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Арианушка, Рианочка, Арианочка,

Скорочений

Ріа, Арі, Рія

За церковним

Аріана

Колір

  • червоний

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

гірський кришталь, алмаз, яшма, гранат

Метал

хром, нікель

Рослини

астра, лілія

Тотемна тварина

левиця

Риси характеру

волелюбна, нетерпляча, сором’язлива, любить веселитися, цілеспрямована, самостійна, працьовита

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аріана Хаффінгтон – літератор; Аріана Гранде – співачка; Аріана Форстэр – вокалістка панк-групи The Slits; Аріана Лабэд – актриса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: