Матильда – значення і походження імені

Історія походження Матильда

Поширена теорія, що жіноче ім’я Матильда має німецьке походження: воно походить від давньогерманської мови імені Mahthildis, що складається з двох смислових блоків «могутність» і «битва». Також існує інтерпретація, що Матильда означає «небезпечна краса» або «могутня привабливість», що повністю відповідає характеру власниці цього звучного імені. На території України дане ім’я зустрічається рідко, проте в європейських країнах воно користується великою популярністю.

Характеристика Матильда: основні риси характеру

Матильда – непересічна особистість, яка володіє войовничим характером. В житті вона домагається високих цілей завдяки лідерським якостям, жорсткої дисципліни, наполегливості, фізичної витривалості. При цьому вона благородна і навіть аристократична, прагнути оточать себе розумними і енергійними людьми. Відмінні риси юної Матильди – бажання бути завжди першим, честолюбство, блискучі оцінки з усіх дисциплін, комунікабельність. Вона не боїться насмішок в свою адресу, вона завжди йде вперед до своєї мети. Матильда не визнає критику і ніколи не покаже, наскільки її ранять зауваження оточуючих.

Бойовий характер і безстрашність допомагають Матильди домогтися грандіозних успіхів у житті – матеріального благополуччя, кар’єрних висот, керівної посади. Зворотною стороною успіху часто стають складні стосунки з оточуючими, з близькими родичами. Істотним недоліком Матильди є гіпертрофоване бажання тримати все під контролем. Її владна натура не виносить непокори. Вона схильна пригнічувати креативність, ініціативність. Вона домагається успіхів у підприємництві, фінансовій сфері, торгівлі, банківській справі.

Матильда – енергійна натура, тому для розвантаження та відпочинку від повсякденності віддає перевагу активний спорт і культурні заходи. Вона захоплюється музикою, багато читає серйозну літературу, розбирається в багатьох сферах і областях. Все це робить її блискуче ерудованої особою, з якою цікаво вести розмову, тому вона є бажаним гостем на світських заходів. Матильда любить і вміє спілкуватися, однак за маскою холодної елегантності і великодушності ховається жорсткий і дуже честолюбний чоловік.

Позитивні риси характеру: великодушність, комунікабельність, світська чемність, дисциплінованість.

Негативні риси характеру: владність, егоцентризм, самовпевненість.

Яка Матильда в любові?

Матильда – вишукана і холеная красуня, яка знає собі ціну. Вона рідко розмінюється на випадкові романи. У сім’ї вона завжди буде прагнути до лідерської позиції. Найкраще їй підійде спокійний чоловік інтелектуального складу розуму, який стане для неї незамінний слухачем і радником, розбирається в бізнес-проектах. Матильда рідко обтяжує себе домашньою роботою, вважаючи її нудною і невдячною, вона прагне найняти собі помічницю. Зате з неї виходить прекрасна турботлива мама, яка дуже опікується дітьми і завжди дає їм найкраще. Навіть незважаючи на гіперопіку, якою вона оточує їх, діти дуже люблять і цінують Матильду.

Іменини:

14 березня, 31 травня, 19 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Матильдочка

Скорочений

Матя, Мотя

За церковним

Матильда

Колір

  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

селеніт

Метал

срібло

Рослини

латаття

Тотемна тварина

качка

Риси характеру

сильна воля, обдарованість, інтуїція

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Матильда – королева Англії в 1141 році, дочка і спадкоємиця короля Генріха I; Матильда Тосканська – маркграфиня тосканська, також називаючи в історії Великої Графинею. Була прихильницею римського папи Григорія VII під час боротьби за інвеституру. Одна з небагатьох середньовічних жінок, які проводили військові дії; Матильда Юханссон – французька тенісистка шведського походження; Матильда Феліксівна Кшесинська – відома балерина; Матильда (Маго) д’артуа – французька феодалка, графиня Артуа, теща королів Філіпа V Довгого і Карла IV Красивого. Єдина жінка, удостоєна звання пера Франції; Матильда Мей – відома французька актриса; Матильда Скотт Хауелл – американська лучниці, триразова чемпіонка літніх Олімпійських ігор 1904; Матильда Сеньє – французька актриса; Матильда Мецини – переможниця конкурсу Міс Всесвіт Албанія; Матильда Йосипівна Юфит – російська письменниця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: