Джессіка – значення і походження імені

Історія походження імені Джессіка

Як часто буває з поширеними іменами, ім’я Джессіка має кілька версій походження. Так зване шекспірівське ім’я з комедії «Венеціанський купець» (Джесіка/Джеска звали дочку венеціанського купця Шейлока), за однією з версій, похідне від давньоєврейського чоловічого імені Ісхак/Іцхак/Ісаак. З іншого — це шотландське ім’я, яке має коріння в гельською мовою.

Ім’я Джессіка загальноєвропейське, дуже популярне в західній культурі. У 70-80ті рр .. не виходило з ТОП-5 найбільш поширених жіночих імен в Європі та Америці. З 2004 р. здала позиції і перейшло в ТОП-20, що пояснюється прагненням батьків знайти рідкісне ім’я для доньки. Але в Шотландії та Ірландії ім’я до цих пір одне з двох найбільш популярних.

У країнах колишнього СРСР унікальне ім’я, майже не зустрічається, оскільки традиційно саме для англомовних країн. Прекрасне звучне ім’я може подолати культурний стереотип і стати більш популярним завдяки моді на рідкісні імена.

Значення та характеристика імені Джессіка

Якщо ім’я має давньоєврейські коріння, то Джессіка як похідного від «iskah» означає «пророчиця», «провидиця», «ясновидиця», «провидиця». Якщо це ім’я походить від шотландського імені «Jean — Джейн, Джессі, яке сходить до ще більш давньому жіночому гэльскому імені «Teasaidh/Seasaidh», яке вимовляється як Чейс, то Джессіка можна перевести як «Божий дар», «стійка», «непохитна».

І Джессі більше схожа на стійкого і хороброго бійця, ніж на таємничу предсказательницу. Це відкрита, активна і дуже цілеспрямована натура! Її принцип у житті: «Мета — ракета!» Йде до мрії, багато трудиться, абсолютно впевнена у перемозі і в собі. Поруч з нею і навколишні заряджаються позитивом, енергією, амбітністю.

У школі це активістка, яскрава і добра захисниця, любить колектив і заходу. Вчиться непогано, але могла б і краще. Не намагається в навчанні з тих предметів, які їй не цікаві. Не може лицемірити. Друзів мільйон, часто Джессі душа компанії і заводила.

Професію вибирає по душі, як і будь-яку діяльність — буде робити тільки те, що цікаво і подобається. Дуже працьовита! Якщо треба, то розіб’ється в коржик заради результату. Відповідальна і серйозна в роботі. Дуже яскрава і артистична, як не дивно для такої цілісної і чесної натури, прекрасно перевтілюється — природжена актриса. Часто обирає або на творчість, або ризик, чоловічі сфери.

У любові Джессіка ідеаліст, перші стосунки розбивають її рожеві окуляри склом всередину, але зате потім вона здійснює вдалий вибір. З дитинства оточена чоловічою увагою і дружбою, Джессіка просто занадто довіряє обранцеві. Створивши міцну сім’ю, вона завжди буде ставити її на перше місце. Не буде ідеальною господинею, але зате найкращою дружиною і мамою.

Іменини:

Немає православних іменин. В католицтві Свята Джессіка відзначає день пам’яті 24 травня.

Зменшено-лагідний варіант

Джесс, Джессі, Джессичка, Джессушка, Жека, Дженя, Джекі, Сі, Есса, Дженні, Джейн, Джіні, Йесика, Йесса, Джессуня

Скорочений

Джесс, Джессі, Джекі, Дженя, Сі, Дженні, Есса, Йесса, Джіні, Джейн

За церковним

немає

Колір

  • червоний
  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

сердолік, цитрин

Метал

мідь

Рослини

соняшник, в’яз

Тотемна тварина

кінь

Риси характеру

відкрита, смілива, яскрава

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Джессіка Честейн – голлівудська діва, зірка к/ф “Древо життя”, “Наймичка” та інші; Джессіка Біл – визнана красуня Голлівуду, актриса і модель, дружина Джастіна Тімберлейка, знімалася в к/ф “Ілюзіоніст”; Джессіка Альба – зірка Голлівуду, актриса кращих американських блокбастерів і культових фільмів: к/ф “Місто гріхів”, “Срібний серфер”; Джессіка Суен Чон – корейська поп-діва, учасниця групи “girl’s generation”, модель, дизайнер, підприємець; Джессіка Ленг – знаменита голлівудська зірка 20 століття, знаменита дівчина Кінг-Конга і кохана Дастіна Хоффмана у к/ф “Тутсі”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: