Айла – значення і походження імені

Історія походження імені Айла

Походження імені Айла сягає корінням у ті далекі часи, коли для жителів Європи, Індії, Аравійського півострова і Північної Африки рідним була одна мова. Саме цим фактом пояснюється виведення імені з трьох таких, здавалося б, далеких джерел, як древнесабейское прислівник, іврит і древнешотландский діалект.

Саба — стародавня держава на території сучасного Йемену. «Ayla» з сабейского перекладається як «ореол, німб, місячне світло, кільце, гало». З цього древнього прислівники ім’я перейшло в тюркські та арабські мови.

У єврейському варіанті Айла перекладається як «могутня, міцний як дуб».

Древнешотландский діалект містить форму імені «Isla», яка читається як «Айла» і означає «прийшла із західного узбережжя, місячне світло». Цікаво, що в Шотландії цим іменем називають не тільки жінок, але й чоловіків.

Ім’я Айла, а також його форми Ай і Лейла («нічне світло»), поширене серед казахів, татар, монголів, киргизів, азербайджанців. В Україну воно прийшло зі Сходу в часи татаро-монгольської навали.

Значення та характеристика імені Айла

Дівчинка з ім’ям Айла артистична і норовлива з раннього дитинства. Серед дітей вона виділяється прагненням отримати похвалу, захопити лідерство. Айла завжди готова брати участь у змаганнях, конкурсах, обожнює публічні виступи. Іноді хвастлива і надмірно зарозуміла, але в теж час здатна згладжувати конфлікти, прониклива і уважна.

До батьків Айла ставиться дуже ніжно, сімейні традиції для неї не пустий звук. Це визначає і її ставлення до чоловіків.

Айла розбірлива кавалерів, може навіть складеться враження, що розбірлива зайве. Але справа тут не в гордині. Вона мріє про велику, справжнього кохання, міцної сім’ї, дітей, тому не прагне починати відносини з першим зустрічним. Обранець Айли — серйозний, що відбувся чоловік, який твердо стоїть на ногах. Деколи це навіть чоловік старшого віку. Айла вірна дружина і турботлива мати, вона може багатьом пожертвувати заради чоловіка і дітей. Але у відносинах їй потрібен простір, артистична натура Айли не терпить довгого ув’язнення в чотирьох стінах. Їй потрібні сімейні походи в театр, подорожі, романтичні вечори з коханим чоловіком.

Айла працьовита і деловита, але для побудови успішної кар’єри їй потрібно навчитися витримки і зосередженості. Концентрація уваги і посидючість — не сильні сторони Айли. Тому дівчині з цим іменем слід звернути увагу на творчі професії. Як тільки улюбленішими справа буде вибрано, успіх не змусить себе довго чекати. Айла прагне фінансової незалежності і забезпеченості. Якщо їй не вдається домогтися цього самостійно, в хід йде природне чарівність. Айла здатна зачарувати дуже заможного чоловіка, стати його музою і помічницею.

Айла високо цінує інтелект, почуття гумору і моральні якості людей, з якими спілкується. Не переносить лжы, лицемірства і нетактовності. Гостинна, але не проти похвалитися своїм будинком.

Айла не зациклена на зовнішності, модні бутіки і салони її не приваблюють. Стиль Айли — це комфорт і функціональність. Навіть на банкет вона може прийти в недоречному, але зручному вбранні. Оточуючі не завжди правильно складають перше враження про Айлі.

Іменини:

10 липня, 18 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Айлі, Ла-ла

Скорочений

Ай

За церковним

Айла

Колір

  • червоний
  • чорний

Планета

  • Марс
  • Сатурн

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

корал, чорний лігніт, опал

Метал

залізо, олово

Рослини

малина

Тотемна тварина

лосось

Риси характеру

артистичність, цілеспрямованість, хвастощі, вірність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Айла Сафіє – відома виконавиця турецької класичної музики; Айла Томлянович – хорватська тенісистка; Джордж Айла Макнілл Робертсон, барон Порт-Элленский – англійський політичний діяч; Айла Мерилуото – фінська поетеса; Айла Эрдуран – турецька скрипалька; Айла Келл – американська танцівниця і актриса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: