Глорія – значення і походження імені

Історія походження імені Глорія

Історія появи імені Глорія сягає корінням у часи Стародавнього Риму. У період правління імператора Клавдія жив знаменитий в ті часи філософ і лікар. Слава про неї гриміла на всю імперію. Він, буквально творив чудеса. Піднімав на ноги невиліковних пацієнтів, повертав на арену тяжкопоранених гладіаторів, зцілював від епідемій цілі поселення. Однак був глибоко нещасний, вилікувати свою дружину від безпліддя не міг.

Одного разу з майстерні, що розташовувалася по сусідству, до філософа прийшов слуга і наважився заговорити з ним. Раб розповів йому про те, що бачив сон-знак, в якому, згідно тлумачень за звичаями свого народу, лікарю слід зробити таємну милостиню. І тоді святі небеса дадуть йому довгоочікуване дитя.

Лікар прийняв рішення побудувати лікарню лікувати в ній рабів. В умовах найсуворішої секретності, ухиляючись від людської вдячності і невдоволення влади, була побудована перша лікарня для рабів. А через рік у нього народилася дочка. Щасливі батьки дали їй ім’я Глорія, що означало «слава». Закінчення в імені Глорія «рія» латинською означає Сирія. Так лікар увічнив раба-сирійця, растолковавшего йому сон.

Значення і характеристики імені Глорія

Ім’я Глорія дуже звучне і енергійне, і в той же час гармонійно поєднуються звуки надають йому ніжність і переливи. Своєю енергетикою і значенням «слава» воно несе життєстверджуючу, стійку, звитяжну установку носительці імені. Як правило, це яскраві особистості, впевнені в собі, чудові і хвилюючі.

Їх емоційність залежить від обставин. Іноді, це незворушні леді, з відтінком зверхності і крижаного холоду. Але часом — це італійські сеньйори» — пристрасні, невгамовні, норовливі. Це чудові актриси, які приміряють образ, відповідно обставинам. Чуттєві і тонкі. Від піднесеної недоторки до цинічної стерви. Вони вміло маніпулюють своїми талантами і часто користуються ними, рухаючись по кар’єрних сходах.

Говорячи про кар’єру, варто згадати, що Глорія завжди на висоті. Це лідери, талановиті керівники і бездоганні виконавці. Вони володіють високим інтелектом, ерудицією і доводять будь-які професійні навички до досконалості. Такі жінки не вміють «працювати ліктями». Їхні методи — професіоналізм і працьовитість. Можливо тому вони досить вимогливі до інших. Глорії досить витривалі і стрессоустойчивы. Це абсолютні перфекціоністки, переконані в тому, що ідеал може і повинен бути досягнутий.

Переступаючи поріг будинку, ці жінки перевтілюються в домашніх, затишних і господарських. Чудові дружини — співчутливі і чуйні подруги своїм чоловікам. Турботливі мами. Материнство привносить в їх життя як нові почуття, так і нові завдання для того, щоб їх довести до досконалості.

Незважаючи на різноманітність натури жінок з ім’ям Глорія, незмінно одне. Ім’я наділило їх своєю силою. Слава — це щось масштабне, всепокрывающее і безмежне. Глорія — це завжди успіх, тріумф, перемога. Не дарма світові бренди беруть приставку «глорія» в свої назви.

Іменини:

10 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Лорик, Лорушка

Скорочений

Глор, Лорі, Лора

За церковним

Глафіра

Колір

  • блакитний

Планета

  • Венера

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

алмаз

Метал

золото

Рослини

троянда

Тотемна тварина

кінь

Риси характеру

цілеспрямованість, витривалість.

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Глорія Свенсон – американська актриса, Глорія Гейнор – американська співачка Глорія Макапагал-Арройо – президент Філіппін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: