Аля – значення і походження імені

Історія походження імені Аля

Ім’я Аля має мусульманські коріння і переводиться як “благодатна”. Це ім’я набуло поширення як в мусульманстві, так і в католицтві і православ’ї.

Ім’я Аля застосовують і у зверненні до чоловічої статі у формі імені Алім. Практично будь-яке ім’я, що починається на «Ал», є повною формою імені Аля. У Україні його застосовують як скорочену форму від імен Альона і Аліна, які переводяться як «яскрава» і «красива».

Ласкаво Алю називають Олександрою, Алевтиною, Альбертой, Аллою, Альфою або Алечкой, але в той же час воно є ім’ям самостійним.

У Алі немає дня ангела, так як це ім’я не значиться в церковному списку свят. Прийнято відзначати її іменини у день ангела повного імені.

Значення та характеристика імені Аля

Алечка – слухняна і спокійна дитина. Вона радує своїх батьків відмінними здібностями і успіхами в творчості, старанністю і наполегливістю, завзятістю і цілеспрямованістю. Росте веселим і грайливим дитиною, як і всі діти, любить пустувати.

Аля позитивна практично зі всіх сторін. Вона добра, мила, красива, освічена, розумна.
Творчо розвинена в музичному та художньому напрямках.

Аля успадковує характер батька від народження, має чоловічими рисами характеру такими, як категоричність та різкість, стійкість.

Володарка імені ставить собі мету і впевнено йде до неї, в результаті добиваючись потрібного результату. Відмінно орієнтується в ситуації та обстановці, вміє швидко приймати потрібні рішення, завдяки чому цінується керівництвом як важливий працівник.

У той же час вона не любить довгої метушні на одному місці ні в побуті, ні у роботі, тому може закинути почате на півдорозі. Але необхідно навчитися дробити свою мету на кілька дрібних, щоб, домагаючись кожної з них, радіти знову і знову.

Аля – не ділова людина і не бізнес-леді: у бізнесі вона відчуває себе скуто, постійно вважаючи, що не дотягує до потрібного статусу.

Аля любить працювати і вміє заробляти, але зберігати, накопичувати і розпоряджатися грошима їй не судилося навчитися: вона витрачає їх швидко і не завжди обдумано.

Заміж Аля виходить один раз і на все життя, є абсолютним однолюбом. У побуті вередлива, дотримується чистоту і порядок. Блищить кулінарними здібностями, тому яєчню на сніданок чоловікові за їжу не вважає.

В чоловіки вибирає людину владного, дисциплінованого, активного. Не здатна на зраду і зрадництво. Аля чудова мама, її діти завжди чисто одягнені і нагодовані. Якщо дітей кілька, то ділити любов однаково між ними не вміє і завжди більше уваги віддає своєму первістку. У теж час звинуватити її в обделении любов’ю своїх чад не можна.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Алія

Скорочений

немає

За церковним

немає

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

карбункул

Метал

золото

Рослини

півонія

Тотемна тварина

сокіл

Риси характеру

чарівність, подвійність, мудрість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аля Федорівна Нікуліна — радянська і російська актриса; Аля Рахманова – швейцарська письменниця походження

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: