Аміна – значення і походження імені

Історія походження імені Аміна

Етимологи стверджують, що є лише одна версія походження імені Аміна – ім’я має арабське коріння, так звали матір пророка Мухаммада, засновника ісламу. Ім’я має такий же корінь, як у слові амінь або іман (означає – віра). Парне чоловіче ім’я – Амін (Емін). Ім’я поширене у мусульманських народів, найчастіше так називають молодшу дочка в сім’ї. У православних святцях святий з таким ім’ям немає, тому іменин у православному календарі не значиться. Серед слов’янських народів зустрічається рідко. При хрещенні отримує будь-яке інше ім’я.

Значення та характеристика імені Аміна

Значення імені Аміна – “присутність безпеки”, “гідна довіри”, “знаходиться в безпеці”, “надійний”, “вірна”, “чесна”, “має спокійний норов”, “знаходиться в спокійному, безпечному місці”, “берегиня”.

У дитинстві Аміна – тиха, слухняна, доброзичлива дівчинка. Вона добре вчиться, вчителі її люблять і хвалять. Любить читати книги, але батькам потрібно контролювати, яку саме літературу вона віддає перевагу. Завдяки своїй начитаності, володіє прекрасною мовою, з раннього віку чудово формує думки. Любить виступати перед публікою, бере участь у спортивних заходах, захоплюється музикою, присутній здатність до вивчення мов. Сильно любить батьків і піклуватися про них, прив’язана до сім’ї і дому. Серед однолітків буває примхливою. Дуже прив’язана до речей, довго зберігає різні сувеніри, дитячі іграшки.

Відповідальна, серйозна, емоційна, чесна, довірлива, з правильними моральними принципами. Вона працьовита, але тільки якщо робота приносить їй задоволення, тому місце роботи вона вибирає по душі. Може домогтися успіху в кар’єрі, так як завжди виконує поставлені перед собою завдання і цілі. Занадто добра і довірлива, деякі люди користуються цим і можуть обдурити володарку імені, після чого вона довго переживає, а згодом прощає і забуває образу, але з який образив або обдурили її людиною більше намагається не спілкуватися. Може стати педагогом, лікарем, архітектором, інженером, журналістом.

Аміна – дуже жіночна, приваблива дівчина. Супутника життя вибирає ретельно і довго, це повинен бути гідний, вірний, розуміє, інтелектуально розвинений, турботливий чоловік. Заміж виходить тільки з великої любові. Стає прекрасною дружиною і мамою, адже сім’я для неї – найголовніше в житті. З цієї причини, народивши дитину, кидає роботу і все життя присвячує своїм рідним. Дітей виховує в строгості, батьків шанує і поважає все життя. Гарна, охайна, гостинна господиня, в своєму будинку любить приймати гостей.

У Аміни багато друзів, вони можуть на неї покластися, довірити будь-яку таємницю, дівчина завжди прийде на допомогу. Вона комунікабельна, безвідмовна, сумлінна, весела, чесна, з розвиненим почуттям гумору. Може розташувати до себе навіть незнайому людину. Вписується в будь-яку компанію, завжди підтримає розмову на будь-яку тему завдяки своїй начитаності та товариськості.

Із задоволенням займається танцями, плаванням, катанням на конях. Любить тварин, подорожі і пригоди. У Аміни хороше, міцне здоров’я.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Аминочка, Аминушка, Аминка, Амишка, Аминюсик, Амуна, Аміша

Скорочений

Міна, Муся, Мінка

За церковним

немає

Колір

  • рожевий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

смарагд

Метал

мідь

Рослини

цвітна капуста, ірис

Тотемна тварина

кролик, кіт

Риси характеру

активність, чутливість, чуйність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Професор вивчення ісламу Аміна Вадуд, яка стала першою в історії жінкою, яка проводить мусульманські релігійні церемонії; чемпіонка світу з художньої гімнастики Аміна Заріпова; Народна артистка Азербайджану, танцівниця, хореограф Аміна Паша кизи Дильбази; піаністка і композитор Аміна Фигарова; англійська піаністка Аміна Гудвін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: