Саліма – значення і походження імені

Історія походження імені Саліма

Жіноче ім’я Саліма – це ім’я арабського походження. У перекладі на українську мову воно означає «здорова», «міцна», «неушкоджена». Також ім’я Саліма можна перевести як «в доброму здоров’ї» або «чиста душею».

Ім’я Саліма популярно в мусульманських країнах. Особливо часто воно використовується у татар. Іноді це ім’я можна зустріти і в Європі. У імені Саліма існує чоловіча версія – Салім. Англійське написання імені Саліма – Salemа.

Значення та характеристика імені Саліма

Саліма – це сильна, цілеспрямована, стримана, відповідальна і дисциплінована жінка. Вона відрізняється самостійністю і умінням наполегливо досягати своїх цілей. Саліма завжди розраховує тільки на свої сили, не любить рад і критику. Жінка з цим ім’ям не любить мріяти, вона реалістка. Саліма переконана, що майбутнє залежить тільки від її зусиль, вона бореться зі своїми слабкостями і часто перемагає їх.

У Саліми присутнє почуття гумору, незважаючи на зовнішню холодність. Вона вміє підлаштовуватися під співрозмовника і спілкуватися практично на будь-яку тему. Саліма ніколи не лестить і не втрачає почуття міри, вона прагне бути чесною і справедливою. Це дуже надійний чоловік, який хоче бути доброзичливим по відношенню до інших людей. Друзів у неї небагато, так як Саліма може бути досить замкненою і закритою жінкою.

У дитинстві Саліма – це допитливий, привітний і відповідальний дитина. Саме дисциплінованість і відповідальність допомагають їй долати всі труднощі в школі. Дівчинка обожнює тварин. Саліма захоплюється рукоділлям, медитацією, йогою. Вона витрачає багато сил і часу на своє вдосконалення і духовний ріст. Над своїми недоліками вона буде працювати все життя.

Саліма працьовитий і відповідальний працівник. Ця самостійна і наполеглива жінка може досягти кар’єрних висот в обраній сфері. Вона може стати хорошим лікарем, юристом, банківським службовцям, бухгалтером. Саліма може працювати в індустрії краси і здоров’я, або створити свій бізнес. Також вона може вибрати професію менеджера, перукаря або швачки. Саліма не любить міняти обстановку і роботу. Професію, пов’язану з відрядженнями, вона навряд чи вибере.

Саліма жіночна і бездоганно одягнена жінка. Вона сувора і стримана. Чоловіка Саліма вибирає прискіпливо і усвідомлено, зважуючи всі достоїнства і недоліки претендента. Вона не здатна полюбити з першого погляду, почуття приходить до неї поступово. Обранець повинен бути надійним, добрих і з почуттям гумору. Саліма стане ніжною і турботливою дружиною, а також хорошою, але суворою матір’ю. Чоловік для Саліми стає найважливішою людиною у світі. Будинок Саліми відрізняється чистотою і затишком.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

немає

Скорочений

немає

За церковним

немає

Колір

  • малиновий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

берил

Метал

олово

Рослини

лаванда

Тотемна тварина

слон

Риси характеру

відповідальність, артистизм, індивідуалізм

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Саліма Хановна Зариф — російська журналістка та телеведуча; Саліма Ескендировна Саттарова — казахська та уйгурськая радянська актриса; Кунанбаєва Саліма Сагиевна — ректор КазУМОиМЯ імені Абилай хана, доктор філологічних наук, професор; Естемесова Саліма Рахметовна — заслужений діяч мистецтв, перша жінка-режисер на телебаченні Казахської РСР

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: