Ілюза – значення і походження імені

Історія походження імені Ілюза

Ім’я має татарське коріння. Утворене від імені Илюса, яке більш вірне щодо відповідності татарській мові, а Илюза – це діалектна форма. Ім’я дуже популярне серед татар і башкирів. Зустрічається і в інших народів, наприклад, у Середній Азії, але набагато рідше.

Ім’я має татарське коріння. Утворене від імені Илюса, яке більш вірне щодо відповідності татарській мові, а Илюза – це діалектна форма. Ім’я дуже популярне серед татар і башкирів. Зустрічається і в інших народів, наприклад, у Середній Азії, але набагато рідше.

У Ураїні ім’я Илюза вважається рідкісним, хоча і знайомим більшості з-за культурних зв’язків між народами нашої країни. А от в світі ім’я вважається унікальним і майже не зустрічається за межами Татарстану. Звичайно, зараз скрізь росте інтерес до незвичайних і рідкісних імен, тому є ймовірність, що ця тенденція зробить імена, подібні до цього, більш затребуваними.

Значення та характеристика імені Илюза

Ім’я походить від татарського імені Илюса, яке сходить до коріння татарського мови: “il” – “країна, батьківщина” і “use” – рости, збільшуватися. Тому “ilusa” перекладається як “росте країна”, “квітуча країна”. Є значення “центр Всесвіту”, оскільки вважають, що ім’я має в корені “узэк” – “середину, серцевину”, але це невірне трактування.

Дівчинка з ім’ям Илюза – це гордість сім’ї. Як правило, народжується в сім’ях, де є діти. Але маленька Илюза прямо з народження дивує всіх спокійною та доброю вдачею, беспроблемностью. Їй все цікаво, вона допитлива, дуже тягнеться до людей, тварин. У Илюзы є певний дар Білосніжки, коли людину слухають і люблять тварини. Сильно розвинена інтуїція і здатність співпереживати.

Шкільна пора приносить Илюзе багато хвилювань і переживань. Вона дуже гостро реагує на неправду, обман, сварки, чвари і т. п., а дитячий колектив не обходиться без цих подій. Може не відразу знайти друзів і свою компанію, дуже переживає через підліткової соціалізації. Але з часом займе своє гідне місце в школі завдяки відмінному навчанні, доброту і слухняного вподоби. Илюза любить відвідувати багато гуртків, пов’язаних з творчістю: спів, малювання, театральний, танці. Тому часто виступає на шкільних заходах.

У Илюзы сильний дар ладнати з тваринами, дітьми. І власниці цього імені часто вибирають роботу, пов’язану з живністю (ветеринар, грумер, хендлер, заводчик) або педагогіку. Крім того, Илюза дуже яскраво буває творчо обдарована. Славиться своєю музикальністю, тонким смаком і акторським даром. Якщо не вибере творчу стезю, то цілком може реалізувати себе через хобі.

Илюза зразкова і вірна дружина. Вона з дитинства готова до цієї ролі. До почуттів відноситься серйозно, може рано вступити у відносини. Як правило, однолюб, тобто знаходить коханого відразу і на все життя. Шлюби у власниць цього імені звичайно міцні і щасливі. Илюза повністю викладається в сім’ї: і приділить увагу всім, і вдома чисто, і наготовит, і продумає майбутнє, і чоловікові допоможе. Сама відновлюється на природі, в спілкуванні з тваринами і дітьми.

Іменини:

Ім’я не християнське, іменини не святкуються.

Зменшено-лагідний варіант

Илюзинка, Іллюша, Илюся, Илюзушка, Илюзочка, Илечка, Илюзочек, Люзонька, Илюзя

Скорочений

Або, Люза, Илю, Люззи, Люша, Люся

За церковним

немає

Колір

  • рожевий
  • бузковий

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

берил, опал

Метал

срібло

Рослини

молодило, плакуча верба

Тотемна тварина

сойка

Риси характеру

мила, ніжна, добра

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Илюза Заріпова – популярна російська співачка татарського походження, виконує національні пісні, продюсер; Илюса Хузина – татарська оперна та естрадна співачка, виконавиця національних пісень; Илюса Бадриева – актриса татарського театру в радянський період, народна артистка Татарської АРСР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: