Севастьяна – значення і походження імені

Історія походження імені Севастьяна

У жіночого імені Севастьяна розглядаються два варіанти походження. Згідно з першим це ім’я походить від латинського слова Sebastianus і означає – «севастийская» або «та, яка родом із Севастії».

За другою версією ім’я Севастьяна походить від грецького «sebastos». Це слово можна перекласти як «высокочтимая», «священна», або «присвячена».

Севастьяна – це жіноча форма чоловічого імені Севастян. На німецькій мові це жіноче ім’я буде писатися як Sebastiane, французькою використовується варіант імені Sеbastienne, іспанською, португальською та італійською – Sebastiana. У імені Севастьяна існують такі синоніми, як Севастія, Севастіана, Себастьенн, Себастьена, Себастьенна.

Значення та характеристика імені Севастьяна

Севастьяна – це самостійна, цілеспрямована і волелюбна жінка. Вона інтелектуально розвинена і любить спілкування. Севастьяна стежить за собою, вміє правильно підібрати одяг і зачіску, щоб бути елегантною. Ця жінка романтична і мрійлива, але в ній присутній здоровий глузд. Вона добра і завжди безкорисливо допоможе нужденному людині.

У дитинстві Севастьяна – це комунікабельна, врівноважена і комунікабельна дівчинка. Вона кілька вперта, але при правильному вихованні це впертість перетвориться в цілеспрямованість. Дівчинка любить читання та інтелектуальні ігри. Вона здібна учениця. Дівчина прагне отримати гарну освіту.

У Севастьяны можуть розвинутися такі негативні риси характеру, як певний егоїзм, завищена самооцінка і зарозумілість. Вона може бути в юності легковажною. Також ця жінка може бути дуже владної і примхливою.

Севастьяна може вибрати професію лікаря, юриста, психолога. У неї розвинені лідерські якості, і вона може стати керівником. З колегами в неї складаються доброзичливі стосунки, вона порядна, серйозно ставиться до роботи і вміє розуміти людей. Також Севастьяна може працювати в сфері обслуговування або стати економістом, бухгалтером, менеджером. Вона може відбутися як модель, телеведуча або актриса.

Севастьяна – це чарівна, приваблива і чуттєва дівчина. Вона вміє чарувати чоловіків. Любов в житті Севастьяны займає вагоме місце. Вона повинна постійно відчувати її з боку близької людини. Тільки любов робить життя цієї жінки гармонійною і повноцінною. Севастьяна здатна на сильну пристрасть і прихильність. Вона може навіть пожертвувати своїми інтересами заради коханого. Севастьяна стає вірною дружиною і хорошою матір’ю. Вона перетворюється в привітну господиню, і її будинок завжди відкритий для друзів.

Іменини:

20 червня, 29 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Севастія, Севастіана

Скорочений

Сівби, Сеяна, Сеяша

За церковним

Севастьяна

Колір

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

топаз

Метал

платина

Рослини

виноград

Тотемна тварина

глибоководні риби

Риси характеру

ласкавість, ліричність, егоїстичність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Преподобна Севастіана Чудотворица

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: