Сюзанна – значення і походження імені

Історія походження імені Сюзанна

Сюзанна – жіноче ім’я, що прийшло в сучасне суспільство з давньоєврейської культури, в дослівному перекладі означає «лілія» або «білосніжна лілія». Ім’я користується великою популярністю в багатьох європейських країнах, його часто можна зустріти в художніх творах. В кожній країні можна зустріти власний варіант імені – Сусанна, Сюзан, Сюзі, Азусена, Шусан, Зузана.

Характеристика імені Сюзанна: основні риси характеру

Спочатку володарка імені Сюзанна справляє на оточуючих враження самозакоханою і запальною особи. Насправді вона досить чутливий, навіть ранима людина, що відрізняється добротою і щирістю. Найчастіше Сюзанна наділена холеричним темпераментом, який проявляється з ранніх років неспокійною поведінкою, нервозністю, спалахами гніву. Вона не завжди прислухається до мудрих порад близьких, прагнучи показати себе незалежною і самодостатньою. З віком стає більш серйозною та розважливою, проте впертість так і залишається домінуючою рисою характеру.

Часто загострене самолюбство і запальність заважають Сюзанні в реалізації амбітних планів. Вона зможе досягти вражаючих успіхів в житті, якщо навчиться направляти свою кипучу енергію в потрібне русло. Вона не любить рутинну роботу і завжди прагне до більш динамічному способу життя, стрімко просуваючись кар’єрними сходами. Сюзанна відрізняється чудовою пам’яттю і аналітичними здібностями, які дуже допомагають їй у професійній сфері. Найкраща робота для неї – та, де можна проявити свою індивідуальність. Часто вона знаходить себе в акторській майстерності, музиці, живопису, дизайні, архітектурі, журналістиці, рекламній справі. Також удача посміхається їй в економічних професіях – підприємництво, сфері банківських інвестицій, торгівлі нерухомістю.
Вона створена для богемного життя, з ранньої юності мріє займати високе положення в суспільстві. Сюзанна обожнює помітні елітні речі, дорогі прикраси, розкішні автомобілі й інші атрибути успішності. Вона часто є душею компанії, любить повеселитися і приємно провести час. Завжди віддає перевагу активне проведення часу пасивного відпочинку.

Позитивні риси характеру: товариськість, комунікабельність, щирість, відкритість, цілеспрямованість.

Негативні риси характеру: впертість, запальність, схильність до самозамилування.

Яка Сюзанна в любові?

Сюзанна – велелюбна особа, не мислить свого життя без пристрасних стосунків і романтичних пригод. Вона звикла до того, щоб за нею гарно доглядали. Найчастіше виходить заміж ближче до 30 років або в більш зрілому віці. До вибору супутника життя Сюзанна ставиться вкрай серйозно, детально вивчаючи його звички і біографію. З властивою їй безпосередністю вона цікавиться його життям, так як в майбутньому хоче бути ідеальною дружиною. У сімейному житті вона хоче купатися в обожнюванні, їй важливо відчувати себе потрібною і коханою. Найчастіше вона пов’язує своє життя з багатим чоловіком, який займає солідну посаду, яка не скупиться на подарунки.

Іменини:

19 червня, 11 серпня, 24 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Сусанка, Суся

Скорочений

Санна, Сану, Суна, Суса, Аня, Санні, Зуза, Зуся, Жужа, Сузі, Сью

За церковним

Сусанна

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

сард

Метал

золото

Рослини

лілія

Тотемна тварина

оса

Риси характеру

самодостатність, закритість, упертість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Сюзанна Елізабет Каллур — шведська легкоатлетка; Сюзанна Бір — данський кінорежисер, сценарист, продюсер і актриса; Сюзанна Мане — піаністка, дружина і модель художника Едуара Мане; Сюзанна Кларк — англійська письменниця

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: