Ельвіна – значення і походження імені

Історія походження імені Ельвіна

Досі не відомо точне походження імені Ельвіна. За однією з версій, найбільш популярною на Заході, це ім’я з’явилося в Естонії, воно перекладається як біла, світла або бліда. У цій країні існує повір’я, що Єва була прародителькою Эльвины. Інші вважають, що ім’я бере свої корені з Іспанії, в перекладі з іспанської воно означає – принцеса. На думку третіх, ім’я прийшло з Монголії, його переклад – ніжна. У тюркською мовою багато імен з коренем “ель” переводяться як батьківщина або народ. Це ще одна версія, що ім’я тюркського походження. А в перекладі з давньоєврейської “Ель” означає – Бог. Деякі етимологи стверджують, що ім’я давньогерманської мови походження, видозмінена форма імені Альвіна, означає – подруга або повелителька ельфів. У будь-якому випадку при хрещенні в православній церкві дівчинку обирають інше вподобане ім’я, бо в святцях цього імені немає.

Значення та характеристика імені Ельвіна

Значення імені Ельвіна – “бліда”, “біла”, “світла”, “принцеса”, “ніжна”, “батьківщина”, “народ”, “Бог”, “подруга і повелителька ельфів”, “сяючий друг”.

У дитинстві Ельвіна зростає сором’язливою, соромливою, мовчазною дівчинкою. Але незважаючи на це, з дітьми свого віку завжди відкрита і охоче грає. Старанність допомагає Эльвине отримувати відмінні оцінки в школі, а сконцентрованість паралельно мати успіхи в заняттях музикою. Набір талантів у дівчинки дуже широкий: крім музичних пристрастей, вона дуже пластична, що дозволяє їй чудово танцювати, а також співати. Новим друзям вона віддасть перевагу хорошу книгу, адже читати – улюблене заняття Эльвины.

В юнацтві поступливість буде розвиватися в сукупності з замкнутістю, що позначиться на малій кількості близьких друзів. Галасливих компаній підліток також буде уникати. Ельвіна успадкує батьківську зовнішність, а риси характеру візьме від матері. Після закінчення школи вона з легкістю надійде на бажану спеціальність, але це буде напрямок, який не передбачає керівних посад.

При виконанні робочих обов’язків, Ельвіна відрізняється особливою відповідальністю і зосередженням.

Доросла Ельвіна особливо не змінюється, якщо порівнювати з дитячими роками. Спокій і доброта залишаються її вірними супутниками на все життя. Але доросле життя може змусити володарку цього імені приховувати такі прекрасні риси характеру, причому досить успішним чином. Відстороненість від скопища людей породить любов до власного будинку, в якому немає місця шуму, а панує тільки затишок. Через відсутність можливо побути наодинці з собою, Ельвіна може стати дратівливою.

Незважаючи на всю боязкість, притаманну власниці імені, з батьками у неї досить натягнуті стосунки. Зі своїм обранцем вона також буває ласкава дуже рідко, що можна сприйняти за непривітний тон. На таке ставлення може вплинути народження дітей, яке розкриє почуття Эльвины зовсім з іншого боку: вона буде повністю віддаватися процесу їх виховання, відсунувши інші турботи на задній план. Тут почне проявлятися ревнощі до свого обранця, буде робити спроби до керівництва всією родиною. Свекруха, ймовірно, не зможе порозумітися з нею.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ельвинка, Ельвиночка, Ельвинушка, Ельвинчик, Ельвишка, Елічка, Елюшка, Елінька, Виночка, Винушка

Скорочений

Еля, Елька, Вина, Вінка, Вишка, Вінні

За церковним

немає

Колір

  • темно-зелений

Планета

  • Уран

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

аметрин

Метал

золото

Рослини

сосна, безсмертник

Тотемна тварина

дельфін

Риси характеру

яскравість, надійність, поступливість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ельвіна Михайлівна Подчерникова-Ельворті — артистка цирку; Ельвіна Хайдарьяновна Карімова — російська ватерполистка; Грейс Ельвіна Керзон — маркіза Керзон з Кедлстона, британська світська дама американського походження

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: