Карина – значення і походження імені

Історія походження імені Карина

Існує кілька цікавих версій появи імені:

 • Латинське походження імені утворено від римського родового прізвиська Carinus, в перекладі «чарівний», «красивий».
 • Так само з латинської ім’я трактується, як «кіль корабля». Морський флот відігравав важливу роль у житті стародавніх римлян, щоб корабель успішно подолав усі морські негаразди, кіль корабля зміцнювали особливо міцно. Вважається, що моряки, називаючи доньку Кариною, віддавали шану своєму кораблю.
 • Форма італійського імені Кара – «дорога», «красива».
 • Скорочений варіант німецького імені Катаріна.
 • Арабське походження від імені Каріма – «щедра».
 • Вірмени називають дівчаток Каріне – «мила».
 • Походить від грецького імені Corinna – «дівчина».
 • В СРСР Кариною назвали дівчинку, яка народилася на пароплаві в Карському морі під час зимівлі. Карина – «з’явилася на світ в Карському морі».

Цікаво! На Русі Кариною називали богиню-плакальщицю, вона супроводжувала похоронні процесії. Люди вірили, що небожительница літає над полями битв і сумує про покійних. З давньоруської мови Карина означає “оплакувати”.

Ім’я Каріна популярно в різних культурах, але у кожного народу воно звучить по-своєму.

Значення та характеристика ім’я Каріна

Один з варіантів перекладу імені, як «керуюча кораблем». Таке трактування безпосередньо відображає поведінку дівчини. Сильний характер, контроль над власними емоціями – ці якості характеризують ім’я.

Значення імені- «дивиться вперед», говорить про Карині, як про практичною дівчині з далекоглядними поглядами на життя. Вона ставить мету і планує свої справи на перспективу в майбутньому. Бере активну участь у різних сферах життя.

Яскрава особа з незвичайною харизмою помітна в будь-якій компанії. Її енергія, відверті вбрання і ексцентричну поведінку приваблюють оточуючих, вони намагаються наслідувати дівчині. Карина любить збирати захоплені погляди, з радістю приймає компліменти і подарунки від шанувальників.

Значення імені характеризує її як особистість, важко переносящую самотність. Наявність близької людини поруч дуже важливо для Кари, вона не любить надовго залишатися наодинці з власними думками.

У власниці імені сильно розвинена інтуїція. Вона допомагає їй уникнути багатьох неприємностей в житті.

Гарні розбирається в людях, бачить їх наскрізь. Кара може знайти підхід до самого закритого людині, готова вислухати і підтримати.

Риси характеру імені Карина

У экспансивном характер дівчини є багато енергії, руху, прагнення до домінування. Обожнює командувати і маніпулювати людьми.

Багатогранна і непосидюча особистість. Карина любить епатажні витівки, своїми вчинками привертає до себе увагу.

У дівчини дуже розвинене зарозумілість, важко переносить будь-яку критику та іронію в свою адресу. Самооцінка Кари просто зашкалює, вона іноді заважає їй почути голос розуму.

Надзвичайно егоїстична і ревнива, вважає найближче оточення своєю власністю. Спілкується з людьми заради особистої вигоди.

Кара вперта, на своєму стояти до кінця.

«Зимова» Каріна відрізняється великою гордістю і принциповістю. Всього добивається власними силами. Воліє жити в бідності, ніж прийняти гроші від батьків.

«Весняна» Ріна непередбачувана в своїй поведінці. Несподівані витівки дівчата дивують навіть близьких людей. Любить залишатися в серцях чоловіків дівчиною-загадкою.

«Осіння» Кара прекрасно приховує свої почуття, має холодний розум. Навіть при сильному потрясінні свої емоції не покаже нікому.

«Літня» дівчина живе сьогоднішнім днем, не замислюючись про майбутнє. Любить привертати до себе увагу чоловіків і жінок, безтурботна і легка на підйом.

Позитивні сторони характеру:

 • Енергійність;
 • Рішучість;
 • Терпимість;
 • Комунікабельність;
 • Наполегливість;
 • Організованість;

Негативні сторони характеру:

 • Квапливість;
 • Зайва емоційність;
 • Непрактичність;
 • Егоїзм;

Сімейні та любовні стосунки Карини

Ще з дитинства Кара вірить у казки. Вона ідеалізує свого чоловіка, чекає принца на білому коні. Тому в реальному житті їй важко знайти хлопця, який буде повністю відповідати всім вимогам.

Визначитися з вибором заважає і суперечливість натури. То їй потрібен боязкий залицяльник, а через час подобається брутальний чоловік.

Найкраще у Кари складуться стосунки з хлопцем, який буде поступатися їй в силі характеру і напористості. Карина любить піклуватися і дбати, навіть у романтичних відносинах виявляти материнську турботу про коханого.

Вона відрізняється ефектною зовнішністю, тому шанувальників відбою немає.

Зазвичай в житті Кари кілька шлюбів. Перше заміжжя раннє, пристрасть переважає над розумом. Згодом емоції вщухають, їх не вистачає для створення міцного сімейного вогнища.

Розрив відносин дівчина переживає легко, незабаром пускається на пошуки нової любові.

До повторного шлюбу підходить більш усвідомлено. Вибирає спокійного і врівноваженого чоловіка, відчуваючи себе з ним у гармонії.

Сімейне життя Карини не завжди складається вдало, тому що стабільність -це не її якість. Але дівчина робить все, щоб з боку її шлюб виглядав ідеальним. Сімейне щастя знаходить, коли набирається мудрості і терпіння.

Чоловікові складно впоратися з владної і свавільної коханої, яка не готова йти на компроміси у відносинах. Чарівна Карина майстерно маніпулює чоловіком, роблячи його податливим і послужливим.

Кара – відмінна господиня, турботлива мати. До дітей проявляє підвищену чуйність і увагу, приділяє їм весь вільний час. Великі зусилля докладає у вихованні дітей, на власних помилках показує, що добре, а що погано.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Карини

Робота для Каріни – можливість проявити себе, виразити емоції і бути в центрі уваги. Вона любить спілкуватися з людьми, не терпить одноманітності в робочому процесі.

Працьовита і розважлива, намагається швидко піднятися кар’єрними сходами. Грамотний керівник і організатор, може знайти підхід до підлеглого, не порушуючи при цьому субординацію.

Прагматична і організована дівчина успішно вибудовує стратегію ведення своєї справи. Комунікабельність Карини допомагає їй знаходити партнерів, укладати вигідні контракти.

Карина щаслива в бізнесі, коли прислухається до порад досвідчених людей.

Боротися з нападами лінощі на роботі, їй допомагає бажання, жити в матеріальному достатку. А так само тяга до загального визнання і шани її здібностей.

Дівчина любить подорожувати, тому їй ідеально підходить робота з частими відрядженнями. Наприклад: репортер, туристичний агент. А розвинені комунікативні навички допоможуть їй реалізувати себе на посаді майстра краси, психолога, педагога, працівника соціальної сфери, радіоведучої, продюсера. З Кари може вийти чудовий екскурсовод.

Здоров’я Карини

Здоров’я Кари часто підводить її, вона має слабкий імунітет.

З дитинства погано спить і багато плаче. Схильність до хронічного тонзиллиту. Простудні захворювання дають ускладнення на нирки і печінку. Дівчина може бути астматиком і алергіком.

З-за своєї активності Карина схильна до перевозбудимости і шкірних висипань на нервовому грунті. Її нервозы у дорослому житті повинні перебувати під пильним наглядом лікаря.

Після важких буднів потребує тривалого відпочинку і відновлення душевної рівноваги.

Дівчина має пристрасть до солодощів, захоплюється різними дієтами, але свою пристрасть до ласощів подолати не може.

Ім’я Каріна для дитини

З самого дитинства дівчинка росте незвичайною дитиною. У неї в рівній мірі вживаються два протилежні якості. Схильність до флегматизму і надзвичайної активності. Йде на поводу своїх сьогохвилинних бажань, якщо їй щось захотілося. І перебуває в апатичному стані, якщо відбувається навколо зовсім не цікаво.

Маленька Кариша дуже вперта і тщеславна. Нищить батьків примхами і впертістю, доставляючи їм чимало клопоту. Вважає, що оточуючі люди повинні потурати всім її бажанням. Якщо люблячі мама і тато будуть йти на приводу дочки, то в майбутньому характер дівчинки принесе їй неприємності. Маленькій Карише треба постійно пояснювати, що її скандали безглузді. Батьки повинні умиротворяти дитини.

У школі Каріна навчається добре. Але вона непосидюща і розпещена, перестрибує з одного заняття на інше, а це не завжди відбивається на навчанні в кращу сторону. З ентузіазмом відвідує заняття з музики і хореографії, домагаючись вищих результатів. Від природи Кара талановита і обдарована дівчинка.

Імпульсивність і поривчастість стають причиною її вічних пригод. А друзі з радістю пускається з Кариною у всі авантюри.

Характером дівчинка схожа на матір, а зовні копія батька.

Любить бути в центрі уваги завжди і скрізь. Допитлива, напориста і відкрита Кариша виділяється на тлі своїх однолітків.

Скорочене ім’я: Кара, Ріна, Кариночка, Каринушка, Кариша, Ринушка.

Іменини Карина святкує 2 серпня і 25 листопада.

Іменини:

2 лютого, 9 березня, 24 березня, 29 квітня, 11 червня, 2 серпня, 15 вересня, 17 жовтня, 7 листопада, 25 листопада, 31 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Каринушка, Кариночка, Каринка, Каришка, Кариша, Риночка, Ринушка, Ринонька

Скорочений

Кара, Ріна, Іна (Інна), Кіра, Іра

За церковним

Кириена

Колір

 • зелений
 • коричневий

Планета

 • Місяць
 • Марс

Стихія

 • вода

Камінь-талісман

нефрит, сард

Метал

золото

Рослини

ялиця, кальцеолярія

Тотемна тварина

морж

Риси характеру

експансивність, рішучість, самолюбство

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Карина Дымонт – російська актриса театру і кіно, заслужена артистка Росії, Каріна Капур – індійська актриса, Карина Морітц – російська актриса, Карина Ломбард – американська актриса кіно і телебачення, співачка, музикант

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: