Анна – значення і походження імені

Історія походження імені Ганна

Ім’я Анна родом з старозавітної Біблії. Його згадки 13 разів зустрічаються у Першій книзі Самуїла. На івриті вимовляється як Ханна і веде походження від чоловічого імені Ханан. Перекладні відповідності позначають «прихильність» з боку оточуючих або «благовоління», що виходить від Бога, а також уособлюють «хоробрість», «силу» і «благодать».

Часто походження імені Ганна пов’язують з богом Ану – персонажем шумерської міфології. Однак цей підхід в корені невірний. Вчені давно визначили корені слова, міцно об’єднавши його з «Вульгатою» (середньовічним латинським перекладом Біблії для простолюду), а згодом і з Біблією.

З Ганною на вустах!

В період активного поширення християнської релігії Священну Книгу перевели на грецьку мову, доповнивши головами Нового Завіту. Ханна перетворилася на Анну – дочка Фануила. Це ім’я шанують у всьому світі, адже так звали матір Богородиці і бабцю Ісуса Христа. Згідно з біблійною легендою, жінка народила в досить зрілому віці, так як в молодості довго не могла подарувати чоловікові довгоочікуване дитя і допомогла їй у цьому віра. Зневірені завагітніти жінки часто просять святу про милості зцілити їх від безпліддя, а рідних – від тяжких недуг.

У європейській традиції Ганна славиться опікункою ремесел (ткацького, плотничьего, шийного, ювелірного і т. д.) і символом багатьох великих міст. З її ім’ям на вустах перші жінки-феміністки влаштовувалися на роботу, домогосподарки здійснювали безславні побутові подвиги, а щасливі дідусі і бабусі донині молять про доленосною приязні для своїх онуків.

Значення та характеристика ім’я Анна

Подарувавши дочки це ім’я, батьки забезпечать дитини загальним розташуванням і божественним заступництвом. «Прихильність», «божа милість», «милість» – такі синоніми імені Ганна і їй йти з ними по життю, стійко переносячи негаразди, адже «сила» і «хоробрість» також закладені в її ім’я самим небом.

У дитинстві Анни милі, ласкаві й добрі. Вони миттєво заводить друзів, проте нові знайомства часто приносять розчарування. Довірливе і добросердечное дитя зовсім не розбирається в людях, стаючи жертвою їхніх корисливих підступів. В житті Анечек чекає безліч образ, але природна теплота і божа іскра будуть стояти на сторожі її душевної рівноваги.

Що несе нам Ганна?

Анюти талановиті та артистичні. Батькам не доведеться долати сором’язливість дитини. Головне, направити дарування в правильне русло. Аннушкам все дається без праці: починаючи з навчання в школі і закінчуючи отриманням наукових ступенів або зірковими тріумфами. Найважчий період у житті дитини – перехідний вік. Володіючи загостреним почуттям справедливості, складно змиритися з навколишньою дійсністю і дипломатично закрити очі на все те, що здатне обурювати людини.

Нюрочки – завидні рукодільниці, чудові господині і шанувальниці більшості жіночих «хобі». Вроджені сила і витривалість можуть посприяти непоганій спортивній кар’єрі, а якщо додати до них терпіння та сміливість, то можна досягти небувалих висот практично в будь-якій сфері.

Риси характеру імені Аня

Анни – щасливі володарки більшості рис, які незмінно скрашують життя людини. Перша – це працьовитість. Здатність багато і наполегливо працювати ще нікого не підводила! Посидючість і здатність стійко переносити мінливості кар’єрного зростання знадобляться у навчанні та на роботі, а старанність доведеться по серцю вчителям, начальству, оточуючих і обов’язково буде оцінена по гідності.

Лідерські амбіції – рідкісне явище для Анн. Вони дуже ласкаві і сприйнятливі, щоб протиратися крізь терни недоброзичливців і вести за собою слабших товаришів. Ані швидше відомі, але і це непогано. Досить, не сумуючи слідувати своїй життєвій позиції, і тебе неодмінно помітять, зазначивши благонравность, відданість і безкомпромісність.

Всі Ганни – інтроверти, не подаються впливу ззовні. Благодатно діючи на оточуючих, вони не сприймають стороннього втручання, навіть позитивного. Це вносить певний дисбаланс в долю, так як тільки віра в свої сили не завжди приносить бажаний результат. Без доброго ради обійтися нелегко, але такі все Анни. Їх кредо – чинити опір всьому без винятку.

Сімейні та любовні стосунки Ганни

Добра і мила Анна – улюблениця всієї родини. Вона весела і креативна, непосидюча і чуйна. Поступлива дочка, чуйна сестра і уважна онука. Подорослішавши, дівчина вбиває чоловіків наповал, причаровуючи їх з першого погляду. Незважаючи на поступливий характер, чарівниця досвідчена у флірті. Це у неї швидше природне, ніж наносне. Таким манером Ганна підсвідомо шукає «єдиного».

Часто пошуки схожі на «колекціонування» чоловіків, але це не легковажність, а природне прагнення до своєї половинці. Секс з нелюбом не принесе дівчині неземного насолоди. Вона байдуже продовжити зіставляти, зважувати «за» і «проти», а коль скоро пошуки увінчаються успіхом, постіль стане для Ганни всім.

Вийшовши заміж за того самого, Ганна буквально розчиняється у своєму коханому. Більш дружини просто не знайти. Додамо той факт, що вона прекрасна господиня, вміла рукодільниця і обдарована людина і отримаємо практично ідеальну дружину. Щоб роздобути таку потрібно небагато – закохати її в себе.

Аннам чудово підходять флегматики, гостро потребують турботи. Самостійні та успішні шанувальники не зможуть підкорити серце красуні. Просто тому, що не підходить типаж. Чоловік-дитина – ось те, що потрібно! Дружина стане для нього матір’ю і отримає можливість повністю розчинитися в об’єкт обожнювання, оточивши його затишком, теплом і вірністю.

У дітей Анни просто розчиняються. Їх характер отримує можливість повної реалізації і це перетворюється на справжнє захоплення. Мати таку матір – щастя для кожної дитини!

Вибір професії, бізнес, кар’єра Анни

Гострий розум, благородство і помітна тяга до перфекціонізму не призведуть Анну на аналітичне терені. Цифри – це ж так нудно і мляво! Гуманність і допомогу оточуючих – ось те, що цікаво і пропорційно призначенню! Анна буде прагнути до служіння і слиняю з ним. Тільки такий вибір принесе їй задоволення і обожненої роботу, яка буде не в тягар, а в радість.

Аннушки – прекрасні лікарі і медсестри, вчителі та вихователі. Потрапивши в бурхливий і жорстокий світ бізнесу, носительки цього імені теж не спасують. Зведені в найвищу ступінь майстерність і професіоналізм допоможуть уникнути всіх хитрих пасток.

За що б не взялася Анюта, вона обов’язково доведе справу до кінця, навіть втративши до нього інтерес. Це властивість незамінне на кар’єрних сходах і в житті. Додавши до нього видатні риси характеру: працьовитість, наполегливість, сміливість, акуратність і відповідальність ми отримаємо ідеального виконавця з винятковими здібностями. Для таких відкриті всі двері!

Здоров’я Ганни

Граціозні і ранимі Анни часто стають володарками не надто видатного здоров’я. Виною тому тендітні кісткові тканини, слабкий зір і вибагливий шлунок. Середній показник можна привести в рівновагу, якщо з самого дитинства стежити за самопочуттям маленькій принцеси і привчити її виконувати правила безпеки.

Особливу небезпеку для імені несе транспорт. Без нього сьогодні нікуди, але доведеться бути дуже обережною. «Вразливий» ШКТ не принесе відчутних неприємностей, якщо вибрати для нього правильну дієту, а слабкий зір можна поправити тренуваннями і періодичним лікуванням.

Ім’я Анна для дитини

Якщо є бажання дати новонародженій дитині піднесене, прекрасне, яскраве і інтернаціональне ім’я, то Ганна – найкращий варіант. Воно вважається найпоширенішим у світі. На Русі Аннами називали цариць династії Романових та осіб благородних кровей. Це ім’я відоме всюди і прославлене його великими носіями у віках. Його святість визнають самі небеса.

Ганнусі, Аннушки, Анюти підуть по життю з високо піднятою головою, несучи повагу батькам, випромінює доброту оточуючих і даруючи любов близьким. Вони не викликають зайвих клопотів і не измучат примхами, навпаки, стануть кращими помічницями для мам і тат. Часта терплячи біль, не стануть скаржитися, а побачивши чужу – негайно поспішати допомогти.

Іменини:

4 січня, 11 січня, 16 лютого, 17 лютого, 23 лютого, 26 лютого, 20 березня, 8 квітня, 13 квітня, 11 травня, 25 червня, 26 червня, 18 липня, 26 липня, 3 серпня, 5 серпня, 7 серпня , 13 серпня, 29 серпня, 10 вересня, 22 вересня, 15 жовтня, 1 листопада, 4 листопада, 10 листопада, 11 листопада, 16 листопада, 3 грудня 11 грудня, 21 грудня, 22 грудня, 23 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Ганнуся, Ганнуся, Анюта, Ася, Аська, Нюрочка, Нюшенька, Нюшечка, Нюрася, Нюня

Скорочений

Аня, Анька, Анка, Нюша, Нюра, Нюрка, Нюта, Нюся

За церковним

Анна

Колір

  • червоний
  • блакитний
  • коричневий

Планета

  • Сонце
  • Прозерпіна

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

рубін, опал

Метал

мідь

Рослини

горобина, рожева астра, чорниця

Тотемна тварина

заєць, рись

Риси характеру

правдолюбство, старанність, працьовитість, посидючість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Анна Ахматова (видатна російська поетеса), Анна Снаткіна (актриса), Ганна Седакова (співачка), Анна Болейн (англійська королева), Ганна Семенович (телеведуча, співачка), Ганна Павлова (балерина)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: