Герда – значення і походження імені

Історія походження імені Герда

Жіноче ім’я Герда відбувається зі Скандинавії. Воно перекладається як «захисниця», «огорожа» або «могутнє спис». У Європі ім’я Герда стало відомим у зв’язку з виходом у світ казки «Снігова королева» Андерсена. Героїню цієї казки звали Гертрудою, і Герда було скороченим варіантом цього імені. На початку ХХ століття ім’я Герда було дуже модним і поширеним.

Відомі різні варіанти імені Герда, наприклад, Герта, Герді, Шерте, Шерди та інші.

Значення та характеристика імені Герда

Герда – дуже мужнє ім’я, тому його власниця має деякі чоловічі риси характеру, такі як незалежність, рішучість, стійкість, сила волі, гострий аналітичний розум. Ці риси поєднуються з добротою, чуйністю і чуйністю, хоча м’якою Герду назвати не можна.

Герда досить складний і закритий людина, якій важко спілкуватися з оточуючими. Вона дуже справедлива, самостійна і знає собі ціну жінка. Герда намагається приховувати свої емоції і почуття від оточуючих, тому виглядає дещо відчужено. Вона ніколи не втрачає самовладання, завжди намагається триматися гідно. Друзів у неї небагато, але вона надійний друг, який завжди прийде на допомогу.

Герда акуратна, вона стежить за модою, але ніколи не слід їй сліпо. У неї свій стиль і вона завжди виглядає бездоганно. Вона інтелігентна, чуйна і тактовна. Герда відвідує спортзал і стежить за фігурою. Намагається бути невимушеній та доброзичливій, незважаючи на свою замкнутість.

Мінусами в характері Герди є нелюбов навіть до справедливої критики і нездатність посміятися над своїми помилками.

Герда володіє розвиненими організаторськими здібностями, цілеспрямованістю і любов’ю до керівництва. З неї вийде талановитий і серйозний керівник, який не терпить лестощів і користується повагою колективу. Герда може швидко досягти кар’єрних висот практично в будь-якій сфері, але робота повинна їй подобатися. Вона старанна і завжди підходить до роботи відповідально. Герда може знайти себе в психології, філософії, педагогіки або літературознавстві. Вона може працювати також перекладачем, інженером, економістом. Герда може зробити кар’єру в науці або мистецтві.

У відносинах з чоловіками Герда відрізняється порядністю і вірністю. Вона стане прекрасною і надійної дружиною. Її ідеалами у сімейних відносинах є довіра, відданість і чесність. Герда любить дітей і віддає багато часу їх вихованню. Вона не терпить брехні і фальші. Іноді Герда не виходить заміж, бо не знаходить підходящого чоловіка, що відповідає її ідеалам.

Іменини:

25 травня, 6 липня, 11 липня, 20 липня, 9 серпня, 8 жовтня, 19 листопада, 26 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Гердочка, Гердуся, Гердусик, Дусик, Гердик

Скорочений

Гета, Гетуня, Гетуся, Гера, Грета

За церковним

Гертруда

Колір

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

магнетит

Метал

ртуть

Рослини

базилік

Тотемна тварина

черепаха

Риси характеру

врівноваженість, стриманість, справедливість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Герда Вайссенштайнер — італійська саночниця, Герда Вегенер — данська художниця, Герда Йонер — швейцарська фігуристка, Герда Крістіан — секретар Гітлера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: