Виринея – значення і походження імені

Історія походження імені Виринея

Ім’я Виринея дуже-дуже рідкісне. Тому історія його походження достеменно не вивчена і невідома. Є версія, що це латинське ім’я, прийшов із Стародавнього Риму, перекладається як молода і квітуча, походить від слова “viridi”. У православних святцях згадується свята мучениця Виринея, що жила в Сирії в четвертому столітті і потерпіла разом зі своєю матір’ю та сестрою за віру христову. Це ім’я найчастіше зустрічається при хрещенні, ніж у світі. День імені святкується 17 жовтня.

Значення та характеристика імені Виринея

Значення імені Виринея – “квітуча”, “молода”, “зелена”, “свіжа”.

У дитинстві Виринея – активна, весела, непосидюча. Любить активні ігри, хоче все скрізь встигнути, у неї багато друзів. Енергію дівчинки батьки повинні спрямовувати в потрібне русло. Взагалі її характер багато в чому залежить від клімату в сім’ї. У підлітковому віці стає занадто волелюбної і самостійною, здійснює вчинки, які приводять в подив оточуючих, може піти з дому. Добра, завжди захистить слабкого. За нею потрібен суворий нагляд, інакше вона може стати некерованою, недисциплінованої, конфліктною. У дівчинки є здатність до музики і хореографії.

Виринея впевнена в собі, оточуючі приймають цю рису характеру за зарозумілість. Щоб домогтися успіху в кар’єрі, обов’язково отримає вищу освіту. Буває надлишку імпульсивною, нестриманій, відстоює свою думку на підвищених тонах. Багато і красиво говорить, домагається успіху в будь-яких починаннях. Активна, рішуча, смілива, різнобічно розвинена особистість. Інтелігентна, охайна, довірлива, але у неї розвинена інтуїція, тому обдурити її не просто. Коли потрапить в неприємні ситуації, стає невпевненою в собі і сором’язливий. З-за завищеної самооцінки, часом ставить для себе нездійсненні завдання. Може стати політиком, оратором, організатором, проповідником.

Хоча володарка імені рішуча, розкута, але нові знайомства даються їй важко, хоча знайомитися з новими, цікавими людьми любить. Для друзів справедлива, довірлива, надійна, ніколи не зрадить і не прагне до лідерства. Своїми думками, планами на майбутнє, секретами воліє не ділитися навіть із друзями. Іноді йде в себе, приховуючи свої справжні почуття і емоції.

Між свободою і добробутом Виринея обере свободу. Вона воліє різноманітне життя, повну несподіванок і пригод. Норовлива, але при необхідності та для досягнення поставленої мети може стати м’якою і чарівною. Знає собі ціну, фінансово незалежна, але дуже любить, коли чоловіки роблять їй дорогі подарунки. Заміж виходить не один раз. Перший раз це відбувається в молодому віці, але шлюб, побудований на пристрасті швидко розпадається. У зрілому віці створить міцну сім’ю, знайшовши для себе чоловіка, з яким створить світ, де панує рівноправність. Чоловік повинен бути матеріально забезпеченим, надійним, сильним. Стане Виринея для нього прекрасною дружиною. Дітей виховує в строгості, вони її навіть побоюються, тому ростуть слухняними.

Здоров’я міцне, але потрібно берегти нервову систему. Часто змінює хобі, займаючись то одним, то іншим справою.

Іменини:

17 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Виринейка, Виринеющка, Виринеечка, Неечка, Неюшка

Скорочений

Виря, Ріна, Нея, Нейка

За церковним

Виринея

Колір

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

смарагд

Метал

олово

Рослини

тальник, латаття

Тотемна тварина

морський коник

Риси характеру

самовпевненість, незалежність, енергійність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Виринея Стефанівна Гарбузова — російський вчений-сходознавець, тюрколог і перекладач

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: