Асія – значення і походження імені

Історія походження імені Асія

Етимологи не можуть точно визначити походження імені Асія. За однією з версій, найбільш популярною в арабському та мусульманському світі, це ім’я арабського походження, перекладається як лікуюча, утешающая, походить від арабського імені Асийа. Це ім’я носила дружина Фирауна, який переслідував віруючих в Аллаха і вимагав поклонятися йому, як богу. Але не дивлячись на це Асийа вірувала в проповіді пророка Муси, з цієї причини її ім’я вписали в історію ісламської релігії. Інші стверджують, що це ім’я єврейського походження, перекладається як діяльна. По третьому судження Асія – давньогрецьке ім’я, так звали океаниду, дочка Океану і Тефии, в честь нього назвали частину світу – Азію, означає – схід. З латинської перекладається – з Азії. У православних такого імені немає, тому іменини не святкуються. При хрещенні власниці імені дається будь-яке інше ім’я.

Значення та характеристика імені Асія

Значення імені Асія – “утешающая”, “лікуюча”, “цілюща”, “діяння”, “діяльна”, “східна”, “з Азії”, “непокірна”.

Дівчинка росте дуже емоційною, примхливої, навіть істеричною. Батькам буде нелегко ростити Асію, потрібно докласти максимум зусиль, щоб виховати з неї більш-менш стерпного людини. Самолюбний і наполеглива, скрізь і у всьому хоче бути лідером, найчастіше це не завжди в неї виходить, з цієї причини може замкнутися і ні з ким не спілкуватися, не переносить критику в свою адресу. Не дивлячись на це добра до оточуючих, вразлива. Дуже настирна, працьовита, погано вчитися – вважає недостойним, тому в навчанні процвітає. Навколо неї і всередині неї завжди панує порядок. Розвинене уяву і винахідливість. Не хворіє, але підвищена емоційність може призвести до проблем на нервовому грунті.

Асія – цілеспрямована, впевнена в собі, розважлива, ніколи не покладається на інтуїцію. Зарозуміла, її самолюбство з роками не зникає, але стає трохи непомітніше. Злопамятна, може помститися навіть через багато років. Вимоглива, справедлива, добре вихована, інтелігентна, любить свободу, незалежність. Вибравши професію, стає фахівцем у даній області. Працює добре, досягаючи високих результатів, стає безжальним керівником. Покладається тільки на свої сили, твердо стоїть на ногах. Може стати лікарем, юристом, телеведучої, вчителем, соціальним працівником, політиком.

Друзів не багато, не любить великих галасливих компаній, її мало цікавить думка оточуючих. Любить спілкуватися з людьми, що мають вплив. Дуже делікатна, не втручається в чужі справи і проблеми, поки її не попросять про це, але якщо Асію попросити про допомогу – ніколи не відмовить, допоможе усім, чим зможе. Завжди чекає щирості в свою сторону, але не завжди її отримує.

Має ефективну зовнішність, вміє маніпулювати чоловіками. Заміж Асія виходить з розрахунку, за людину, розділяє її погляди на життя. Хороша господиня, але не любить нежданих гостей. Терпляча і ревнива дружина. Буденність її дратує. Любить робити подарунки близьким, отримуючи від цього задоволення.

Її хобі – колекціонування, наприклад, порцеляни, книг. Любить подорожувати, займатися спортом, різні прогулянки. Ретельно стежить за своїм здоров’ям і зовнішністю.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Асиюшка, Асиенька, Асиечка, Асюша, Асюня, Сиюшка, Сиечка, Сиенька

Скорочений

Асийка, Ася, Аська, Ся

За церковним

немає

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

гірський кришталь

Метал

алюміній

Рослини

осика, альпійська троянда

Тотемна тварина

електричний вугор

Риси характеру

емоційність, самостійність, завзятість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Асія Закуановна Нафикова — актриса БАТД імені М. Гафурі, народна артистка БАССР; Асія Мансуровна Османова — російська біатлоністка, чемпіонка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: