Селена – значення і походження імені

Історія походження імені Селена

Жіноче ім’я Селену давньогрецького походження. Селена означає «сяйво», «світло», «сяйво Місяця». Селена – це ім’я богині Місяця і сестри бога Сонця Геліоса у давньогрецькій міфології. Згідно давньогрецької міфології Селену відчувала ніжні почуття до хлопця по імені Ендіміон. Це була трагічна любов, так як Селена була до нього ночами, а Ендіміон в цей час спав. Селена так і не змогла розділити свої почуття з коханим.

Ім’я Селену використовується в різних країнах. У цього імені багато синонімів: Селен, Селін, Селін, Селинда та інші. Німецькою мовою Селена – це Selene або Selena, англійською та іспанською – Selena, італійською – Selene, Selena, Selenia.

Значення та характеристика імені Селена

Селена – приваблива жінка з твердим, вольовим і незалежним характером. Це цілеспрямований, впевнений у собі чоловік, який досягає своєї мети самостійно, не розраховуючи на підтримку інших. Селена розумна і у неї розвинена інтуїція. Вона цікавий співрозмовник, який володіє воістину енциклопедичними знаннями в деяких областях. У неї широке коло спілкування, однак, друзів у Селени трохи, так як вона боїться розчарувань і завжди гранично обережна з людьми. Селена доброзичлива, цінує щирість і вміє дружити.

Дівчина з ім’ям Селена – чарівна, тактовна і делікатна. Вона відрізняється наявністю інтелекту, а також благородством в манерах і вихованні. Їй притаманні хороший смак, відсутність вульгарності і почуття міри. Недоліками Селени можуть стати підступність і деяка агресивність, надмірна балакучість, спритність і обжерливість.

У дитинстві Селену привертає увагу батьків і вчителів завзятістю в досягненні своїх цілей. Якщо дівчинка щось вирішила, то вона доб’ється свого. Селена самостійний дитина і не терпить контролю з боку дорослих. Дівчинка не дуже комунікабельна. Друзів вона вибирає обдумано. Любить чесних і спокійних. Селена не любить провокувати конфлікти, але і в образу себе не дасть.

Селена – працьовитий і відповідальний працівник. Вона намагається виконувати свою роботу грамотно і професійно, прагне до самовдосконалення. Вона здатна надихнути і згуртувати колектив для виконання поставлених завдань. Селен може стати керівником, а також зробити кар’єру науковця в галузі точних наук. Вона може досягти висот і в творчих професіях, ставши артисткою, співачкою чи музикантом. Селена може успішно займатися бізнесом.

Селена романтична та чуттєва дівчина. Вона стежить за своєю зовнішністю і вміє подобатися чоловікам. Селена шукає близького за духом чоловіка, здатного стати однодумцем, другом, чоловіком і соратником. Вона стає хорошою дружиною і матір’ю, проте в її відносинах до близьким людям іноді відчувається деяка відстороненість.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Селенка, Селю, Ліна, Олена, Іна

Скорочений

немає

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

селеніт

Метал

залізо

Рослини

верба, лунарія

Тотемна тварина

сова

Риси характеру

стриманість, делікатність, правдивість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Селена Марі Гоміс — американська актриса кіно, телебачення та озвучення, співачка, композитор, продюсер, дизайнер, автор пісень, модель, філантроп, і посол доброї волі ЮНІСЕФ; Селену Ройл — американська актриса; Селену Роуз — американська порноактриса; Селену Сільвер — австралійська порноактриса

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: