Аріна – значення і походження імені

Історія походження імені Аріна

Рідкісне ім’я Орися має кілька версій виникнення:

 • Старорусское вимова імені Ірина, воно означає «умиротворення», «спокій». Утворилося від імені давньогрецької небожительки мирного життя Эйрены;
 • Змінена форма старослов’янського імені Ярина, яке з’явилося від імені головного бога сонця всіх слов’ян – Ярило;
 • Коріння імені йдуть в давньоєврейську мову. Воно з’явилося від чоловічої форми імені Аарон, в перекладі означає «високий», «пресвященный».

Цікаво! На Русі називали Аринами дочок простих селян, а ось Іринами іменували представниць дворянських станів.

Одна з найзнаменитіших Арин в російській культурі – це няня відомого поета Олександра Сергійовича Пушкіна. Аріні Rodionovne адресовано багато віршів поета. Пушкін зростав на захоплюючих оповіданнях цієї жінки, багато розповіді Орини Родіонівни передані у викладі поета.

Значення та характеристика імені Аріна

Доля власниці звучного імені наповнена яскравими подіями, захоплюючою роботою цікавими подорожами і насиченою особистим життям.

Аріна справжня дівчина, сповнена жіночності, чарівності і чарівності. Але внутрішній світ Аріші прикритий завісою таємничості для оточуючих.

Знакова риса імені – відповідальність. Від наміченого плану дій Аріша не відступає, працює спокійно і без надриву. Тихим сапом дівчина домагається поставлених цілей.

Характеристика імені показує, що Аріна рассудительна, вона чудово володіє власними почуттями. Аря не йде на поводу спонтанних емоцій, спочатку думає про наслідки. Розсудлива дівчина ретельно продумує свої дії і рішення.

Але, якщо комусь вдається розсердити Аріну, то її гнів зачіпає всіх, навіть не причетних до конфлікту людей. А своєму кривдникові Аря оголосить холодну війну.

Аріна – відмінний психолог, може підібрати ключик кожній людині, уважно його вислухати і підтримати. Щиро переживає, якщо у близьких людей в житті трапляються негаразди.

Риси характеру імені Аріна

Аріна дівчина з потайною і хитрим характером. З одного боку, здається, що вона проста і наївна дівчинка, але це не відповідає внутрішньому світу Орисі. Вона серйозна і рассудительна, не буде ридати над мильною оперою або зациклюватися тільки на зовнішньому вигляді. Розвинена інтуїція і навички психолога дають їй можливість миттєво вловити суть ситуації.

У подруги вибирає тих дівчат, з якими можна спілкуватися на різні теми без капризів і маневреності. Не беруть участь в інтригах, і не терпить лестощів в свою адресу. Аріна прямолінійна людина, оточує себе людьми зі схожими поглядами на життя. Вона знає ціну собі і своєму близькому оточенню.

Люди прагнуть завоювати прихильність Аріші, так як спілкуватися з нею легко і приємно. Вона тактовна, привітний і доброзичливий чоловік. Але в діалозі дотримується власної думки, а перетягнути її на свій бік практично неможливо.

У Ариночке немає снобізму і зазнайства, вона не буде свої інтереси ставити вище інтересів близьких людей.

Позитивні риси характеру:

 • Практичність;
 • Відповідальність;
 • Твердість;
 • Активність;
 • Доброзичливість;
 • Працьовитість;

Негативні риси характеру:

 • Скритність;
 • Строгість;
 • Хитрість;
 • Категоричність;

Аріна – самовпевнена дівчина, на своїй правоті буде стояти до кінця і сперечатися до білого каллена. Іноді такі диспути доходять до конфліктів. А на примирення Аріша першою йде рідко.

Аря буває нерішуча і боязка, тому деякі відмінні можливості упускає.

Сімейні та любовні стосунки Аріни

З юних років Аріна дуже влюблива. Дівчина перебуває у вічному пошуку ідеального партнера. Але при цьому до відносин підходить раціонально. Вона не дивиться на чоловіка крізь рожеві окуляри, нещирість у відносинах швидко охолоджує її почуття.

Навіть, якщо в душі розігралася ціла драма, Аріна не покаже емоції своєму хлопцеві. Так як боїться висловити свої почуття, то часто розчаровується у відносинах.

Аріша отримує задоволення від легкого флірту і красивих залицянь. Молоді люди закохуються в дівчину простого характеру і природного чарівності.

Шлюб вступає з тим чоловіком, який щире її любить. Аря віддає роль лідера в сімейних відносинах чоловікові, повністю покладаючись у вирішенні серйозних питань на нього. Сама ж займається зміцненням родинного фундаменту.

Для свого обранця стає відданою дружиною, але і від чоловіка вимагає взаємної вірності і відкритості. Аріна – власниця і дуже ревнива дружина.

Проявляє себе відмінною господинею, домашні клопоти анітрохи її не обтяжують. Їй подобається створювати красу і затишок у сімейному гніздечку.

Близькі люди знають Орину, як привітну господиню, яка завжди рада гостям.

Аріша – турботлива матуся, яка розчиняється в своїх чад, це її маленький всесвіт. Вона з радістю займається вихованням, велику увагу приділяє їх різнобічному розвитку і освіти. Від чоловіка так само чекає участі у вихованні та життя дітей.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Аріни

На роботі Аріну поважають колеги і начальство. Дівчина володіє дипломатичністю, грамотно вибудовує відносини з партнерами.

Аріна – трудоголік, будь-яку роботу намагається доводити до кінця, а тільки потім відпочивати.

Не прагне зайняти посаду начальника, так як не любить керувати колективом і бути лідером, але сірою мишкою теж не буде. Для Орисі важливо схвалення її діяльності іншими людьми, це надихає на подальший розвиток і вдосконалення.

Їй по духу творча діяльність. Аріна володіє почуттям стилю і добрим смаком, тому може спробувати себе в ролі майстра краси, дипломованого дизайнера або модельєра.

Аріша має навички до малювання, любить фотографувати. При розвитку таланта може перевести це хобі в заробіток.

Завдяки своїм високим комунікативним навичкам може реалізувати себе політичній сфері. Аріна може стати блискучим журналістом, піарником або педагогом.

Здоров’я Аріни

Аріна дуже легковажно ставиться до свого здоров’я. До лікаря йде тільки в крайньому випадку. Вона зациклена на сімейному житті, творчому і робочому розвитку, але не на турботи про власне самопочуття.

Дівчина має слабкий імунітет, схильна до застуд. Проблеми з шлунково-кишковим трактом, обміном речовин. Аріні не можна зловживати зі строгими дієтами, так як є схильність до набору ваги. У зрілому віці можливі проблеми з суглобами.

Аря ставиться до людей зі слабкою нервовою системою, тому не повинна піддавати себе зайвим стресів.

Ім’я Орися для дитини

Вже з малих років дівчинка відрізняється самостійністю. Її улюблена фраза «Я сама»!

Наприклад, Аріша без дорослих вирішує відвідувати їй уроки музики або ходити в театральний гурток. Але перш ніж прийняти яке-небудь рішення, зважує всі за і проти.

Дівчинка відрізняється дружелюбністю і доброзичливістю до оточуючих, а батьки не можуть намилуватися на свою доньку. Орися з радістю допомагає мамі піклуватися про молодших братів і сестер. Крім того, слухняна і лагідна Аріша без проблем бере частину домашніх справ на себе, розвантажуючи маму.

Зростає рухомим і пустотливим дитиною, але її витівки добрі і по-дитячому веселі.

Однолітки хочуть спілкуватися з позитивною дівчиськом. Відкривається маленька Аріша далеко не всім, так як по натурі трохи замкнута, свої думки тримає при собі. Це якість не заважає їй купувати хороших знайомих і підтримувати добрі стосунки. Орися з дитинства має пару вірних друзів, зв’язок з якими підтримує все життя.

Аріна любить займатися спортом і танцями. Ці види діяльності відмінно підходять до її активного способу життя. В юнацькі роки відвідує спеціальні спортивні секції, часто там добивається хороших результатів.

Ариночка – творча особистість. Часто власниці цього імені наділені хорошими вокальними даними.

При всій своїй рухливості Аріна може бути посидючою, коли займається захоплюючою справою. Її улюблені захоплення – в’язання, вишивання, шиття.

Дівчинка прагне до знань і в школі завжди входить в число відмінників. У неї чудова пам’ять, яку інформацію запам’ятовує швидко і надовго. Надалі її наполегливість у навчанні перейде на отримання вищої освіти, саморозвитку в робочій сфері.

Найчастіше Аріна зовні схожа на батька, а характер бере від матері.

Іменини:

12 січня, 16 січня, 29 квітня, 18 травня, 26 травня, 10 серпня, 17 серпня, 1 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Аруська, Ярушка, Аринька, Ярочка, Ариша, Арюша

Скорочений

Аря, Арька, Арюха, Яру, Ярка, Ріна, Іна

За церковним

Ірина

Колір

 • блакитний

Планета

 • Венера

Стихія

 • земля

Камінь-талісман

опал

Метал

мідь, платина

Рослини

каштан, конвалія

Тотемна тварина

сова, терміт

Риси характеру

рухливість, послідовність, взаєморозуміння

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

До знаменитостей з ім’ям Аріна можна віднести: Аріну Шарапову – популярна телеведуча, Орисю Кірсанову – танцівниця, актриса, творча особистість, Орисю Махову — телеведуча на музичному каналі, ну і, звичайно, всіма відому Аріну Родионовну – няня Пушкіна А. С., за мотивами її казок, які Пушкін почув від няні в дитинстві, їм були створені прекрасні віршовані твори

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: