Ядвіга – значення і походження імені

Історія походження імені Ядвіга

Ім’я Ядвіга прийшло до нас з далекого минулого. Є похідним від давньогерманської мови імені Hedwig, яке складається з двох слів: «hadu», що перекладається як розбрат, і «wig»-битва, війна. Звідси ім’я Ядвіга тлумачиться як «войовнича», іноді «примхлива, вимоглива».

Католики шанують святу Ядвігу, покровительку корольов. Тому ім’я досить популярне в Німеччині та Польщі. У давні часи ім’ям Ядвіга нарікали королев і принцес цих країн.

Характер жінок з цим іменем можна вважати унікальним. Крім цілеспрямованості і вимогливості, власниці маєтку Ядвіга, дуже емоційні, чуттєві і неймовірно працездатні, що дозволяє максимально використовувати всі можливі засоби і хитрощів для досягнення своїх цілей.

Дівчата з таким ім’ям ніколи не дають нудьгувати ні собі, ні оточуючим.

Значення та характеристика імені Ядвіга

У дитинстві Ядвіга досить примхливий, впертий, при цьому дуже рухливий дитина. Батькам рідко вдається домовитися зі своїм чадом, хоча щодо навчання та загальної научуваності проблем у дівчинки немає.

Ядвіга лідер, при цьому прагне підпорядковувати собі сильних особистостей. Тому перевагу в дружбі віддає хлопцям, а не слабким дівчатам. Характер впертий, твердий і дуже наполегливий. За типом, найчастіше, це холерики.

З віком Ядвіга стає дещо м’якшим, але прагнення домінувати залишається на все життя. Тому, дорослішаючи і усвідомлюючи силу жіночої чарівності, Ядвіга вже не кидається в бій, як в дитинстві, а навчається вміло використовувати своє жіноче начало. Дівчина з таким ім’ям, має здатність дуже добре відчувати людей і швидко оволодіває всіма способами маніпулювання почуттями оточуючих.

Ядвіга імпульсивно, швидко схоплює і обробляє отримується ззовні інформацію. Проте ж, квапливість і зайва емоційність, часом призводять до помилок у прийнятті якогось рішення. При цьому все, чого досягне в житті Ядвіга, буде справою її рук, умінь і працездатності.

Деякі проблеми приносять в життя Ядвіґи її гострий язик і неможливість стримуватися, коли варто було б і промовчати. У вирі бурхливих емоцій, дівчина легко може зачепити і образити навіть близької їй людини.

Ядвіга не злопам’ятною, не злопамятна і не мстива. Якщо їй вдається навчитися справлятися зі своєю запальністю, то мало залишається в житті вершин, які були б їй не по плечу.

Також варто відзначити добре розвинену, вроджену інтуїцію і творчі здібності.

Незважаючи на всі ці, здавалося б, недоліки характеру, Ядвігу люблять і поважають не тільки рідні, але й підлеглі. Адже ця жінка вміє і знає, як організувати і визначити шлях розвитку бізнесу, а значить її підприємство просто приречене на успіх і процвітання.

Іменини:

17 липня, 15 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Ядя, Ядвися, Ягенка, Віга, Геда, Гедвичка, Гедичка, Ягідка, Хедичка

Скорочений

Ядя, Геда, Віга

За церковним

Ядвіга

Колір

  • зелений

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

агат

Метал

сталь

Рослини

тютюн, імбир

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

запальність, воля, цілеспрямованість, інтуїція

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Католицька свята Ядвіга Сілезька, черниця; Ядвіга – дочка короля Людовіка Анжуйського, Королева Польщі з 1384 року. В кінці ХХ століття папа Іван Павло ІІ проголосив її святою; Ядвіга Ягеллонка – принцеса з династії Ягеллонів; Хедда Хопер – американська світська оглядачка і актриса; Хедвіга Нойбургская – принцеса Пфальская; Хедвіга Розенбаумова – олімпійська чемпіонка з Чехії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: