Радмила – значення і походження імені

Історія походження імені Радмила

Ім’я Радмила зародилося ще у стародавніх слов’ян і його значення визначалося корінням “рід” і “милий”. Пізніше сенс імені стали позначати словосполученням “мила радість”, але зараз частіше використовують переклад імені як “мила”, “турботлива”.

Імена, що містять у собі корінь “милий”, вважаються похідними від Радміли (Міла, Мілена, Людмила), але назвати їх родинними однозначно не можна.

Значення та характеристика імені Радмила

Радмила з дитинства надмірно цікава і допитлива, задає багато питань, цікавиться всім, що бачить і про що чує.

У школі вона – старанна учениця. Самостійно виробляє у собі посидючість, що дає їй можливість ставати уважніше і вміти зосереджуватися в потрібний момент. Володіє відмінною пам’яттю, вміє аналізувати і синтезувати інформацію. По мірі дорослішання не без допомоги батьків відкриває в собі творчі таланти та працює в напрямку їх розвитку.

В колективі частіше займає позицію лідера, без праці знаходить спільну мову як з новими, так і з перевіреними людьми. Радмила завжди елегантна, не пафосна, делікатна, з відмінним почуттям гумору і самоіронією. На гучних вечірках прекрасно себе почуває, але бути в центрі загальної уваги не прагне.

Працьовита, працьовита кар’єристка самостійно вимагає не малих успіхів в обраній професії, викликаючи повагу оточуючих до себе. Радмілі ближче по духу робота, пов’язана з людьми і спілкуванням.

У любові Радмила вкрай обережна, увійти в довіру і стати її чоловіком може лише наполегливий чоловік, який готовий тривалий час її домагатися. У відносинах вона трохи холодна і надмірно спокійна, бурхливих пристрастей і емоцій чекати від неї не слід. Її чоловік – людина забезпечена, щира, здатна на серйозні дії і рішення, винахідливий і не ревнивий.

Рада ніколи не стане домогосподаркою, побут її обтяжує і тому вона шукає тисячі приводів, щоб уникнути домашніх справ і побутових питань. Рішенням цих проблем для Радміли часто стає домробітниця.

Багато часу і сил Рада витрачає на своїх близьких і рідних, особливо батьків, намагаючись внести в їхнє життя якомога більше яскравих фарб: влаштовує шикарні свята, підносить несподівані сюрпризи, намагається частіше бути поряд і говорити найголовніші слова, при цьому критику з боку рідних сприймає дуже болісно.

Радмила – ідеальна мама, яка все встигає: і побудувати кар’єру, і в дітей вкласти те, що потрібно нормами. Наймає репетиторів, водить своїх чад на секції, гуртки і школи раннього розвитку, а також займається з ними сама в домашніх умовах.

Володарка імені любить модничать і виглядати стильно, віддаючи перевагу оригінальній одязі та ексклюзивних речей. Вона стежить за своїми нігтями, шкірою і волоссям, не шкодуючи на це грошей і часу.

Радмила вміє дружити, вона надійний та вірний товариш, який завжди готовий вислухати, допомогти порадою або ж дати справедливу критику.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Радочка, Радушка, Радонька, Дорогенька, Милушка

Скорочений

Рада, Радик, Радка, Радмилка, Мила, Мілка, Пекла

За церковним

немає

Колір

  • бордовий

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

аметист

Метал

алюміній

Рослини

осика, барбарис

Тотемна тварина

електричний скат

Риси характеру

комунікабельність, сміливість, поважність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Радмила Валентинівна Щоголіва — українська і російська актриса театру і кіно; Радмила Сергіївна Береснєва — казахстанська волейболістка; Радмила Шекеринская Янковська — македонська державний діяч; Радмила Караклаич — сербська співачка і актриса

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: