Іда – значення і походження імені

Історія походження імені Іда

Іда – красиве, екзотичне ім’я, є скороченою формою імен Зінаїда, Аделаїда, Іраїда, Степанида. Воно має не одну версію походження. На думку одних, це ім’я прийшло з Давньої Скандинавії. Інші вважають, що це грецьке ім’я, прийшов із Стародавнього Риму, так називали дівчаток, народжених в особливі певні дні місяця – іди. Треті вважають, що воно німецького походження, утворилося від давньогерманської мови імені Ida, перекладається як працьовита, старанна. А деякі стверджують, що ім’я походить від назви гори на острові Крит. Найчастіше це ім’я зустрічається в Ізраїлі, тому існує версія єврейського походження. У Україні ім’я зустрічається дуже рідко. У православних святцях святий з таким ім’ям немає, тому іменини власниці цього імені не святкують. При хрещенні дається будь-яке інше ім’я. Є одна особливість цього імені, так називають як дівчаток, так і хлопчиків.

Значення та характеристика імені Іда

Значення імені Іда – “добра”, “діва-войовниця”, “родючий”, “працьовита”, “почесна”.

У дитинстві Іда – тиха, серйозна, скритна, розважлива дівчинка. Вона не любить галасливі ігри, їй не цікаво спілкуватися з однолітками, воліє перебувати на самоті. Завжди виділяється серед інших дітей. Оточуючі вважають її трохи дивною. Вона добре вихована, старанно вчиться у школі. Любить читати. Вчителі хвалять її за цілеспрямованість і старанність. Розпочату справу вона доводить до кінця. Часом за рахунок своєї серйозності виглядає старше своїх років.

Іда – загадка для всіх, дуже важко зрозуміти оточуючим, що вона за людина. Подорослішавши, залишається такою ж, завжди досягає мети. Любить роботу зі змістом, інакше може увійти в апатію, її дії завжди потрібно стимулювати. Дуже відповідальний працівник, який не боїться труднощів. В колективі користується повагою, авторитетом. Завдяки своєму спокою і врівноваженості легко йде по життю. Може вибрати таку професію, як фінансист, інженер, бухгалтер, програміст, психолог, перекладач, мистецтвознавець, бібліотекар, письменник.

Іда – загадкова, чарівна, щира представниця прекрасної статі. Любить пофліртувати, тому навколо неї завжди багато шанувальників. Волелюбна особа, тому заміж виходить пізно і тільки по великій любові. В сім’ї стає лідером. Вона – ревнивиця і власниця, тому дуже важко переживає будь-які втрати, але сцен чоловікові не влаштовує. Вміє заощаджувати гроші, вміло керує сімейним бюджетом. Любить готувати, з будь-якої страви зробить шедевр. Близькі її люблять за надійність, вона завжди протягне руку допомоги, не залишить в біді. Дітей сильно любить і оберігає, часто балує, що згодом відображається в їх поведінці.

Іда вважає за краще не заводити близьких друзів, вона з усіма спілкується по-приятельському. Але має пару подруг, з якими дружить зі шкільних років, їх дружба перевірена часом і вчинками. Цікава в спілкуванні, чарівна, тактовна, людям з неї легко говорити на будь-які теми, Іда завжди підтримає розмову.

Не любить яскраво одягатися, дотримується консервативних поглядів. Здоров’я залишає бажати кращого.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ідка, Ідочка

Скорочений

Ідуся, Дуся

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

смарагд

Метал

ртуть

Рослини

базилік

Тотемна тварина

лисиця

Риси характеру

працьовитість, загадковість, відповідальність

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Іда де Лоррен або Іда Лотаринзька, іноді зветься також як Іда Фландрская — графиня Булонская з 1173 року; Іда Сакстон Мак-Кінлі — дружина президента Вільяма Мак-Кінлі і перша леді США; Іда Львоовна Рубинштеейн — російська танцівниця і актриса; Іда Каминска (Камінська) — польська актриса і театральний режисер; Іда Ингемарсдоттер — шведська лижниця, олімпійська чемпіонка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: