Ліана – значення і походження імені

Історія походження імені Ліана

Існує декілька теорій виникнення даного імені в сучасному суспільстві. За традиційною версією, ім’я Ліана «володіє» латинськими коренями – тобто воно виникло в латинській мові. У перекладі з латинського словосполучення Ліана означає «витонченість», а якщо застосувати це до жіночого імені, то перевести як «тонка». Згідно другої теорії, у давньогрецькій культурі також зустрічаються згадки цього імені: воно перекладається як «строга або сумна пісня». У грецькій міфології це ім’я утворене від імені Лін, яким був названий син бога Аполлона. Відповідно до третьої теорії, ім’я Ліана виникло як скорочений варіант від повного імені Ліліана, яке походить від латинського терміна lilium – «лілія».

Характеристика імені Ліана: основні риси характеру

В астрологічному плані планетою-покровителем імені Ліана є меркурій, знак зодіаку Близнюки. Найчастіше жінки, які носять ім’я Ліана – випромінюють позитивну енергію, комунікабельні, легко заводять друзів і дуже діяльні люди. Вони наділені яскравою індивідуальністю, невичерпним оптимізмом і жагою до життя, їм багато чого прощається і дістається легко. Однак не можна охарактеризувати володарку цього імені як відкритого і завжди щирої людини. Дружелюбність поєднується з непохитною впевненістю в собі, добре розвинутою здатністю до самоконтролю, чудовим вмінням володіти собою у стресових ситуаціях. Саме завдяки цим якостям Ліана буде успішною в житті – вона інтелектуалка, тому зможе добре заробляти і робити накопичення. Блискучі організаторські здібності часто тягнуть її в сферу суспільної діяльності, політики, релігійних організацій. Виражене жіноче начало і наявність акторського таланту дозволять також реалізуватися в так званих «богемних» професіях – актриса, танцівниця, фотомодель.

Куди б не привели її життєві ситуації, Ліана ніколи не втратить душевної рівноваги. Вона є цілісною натурою, часто володіє добрим серцем і бажанням допомагати ближнім. До головних недоліків власниці імені Ліана можна віднести часом непомірну ревнощі, бажання наполягти на своєму, скритність, владність.

Ліана в любові

Від природи Ліана дуже жіночна, майже завжди володіє яскравою привабливою зовнішністю. Природний шарм, розвинене почуття гумору, сильний магнетизм з юних років притягують до неї представників протилежної статі. У старших класах школи вона по праву є найпопулярнішою дівчинкою. На жаль, але таке розмаїття в любові іноді кружляє голову – вона довго не може визначитися з вибором обранця і створити сім’ю. Знайшовши чоловіка своєї мрії, Ліана, швидше за все, займе домінуючу позицію і завжди буде направляти чоловіка.

Так як флірт і бажання подобається закладені у неї в крові, вона повинна зв’язати своє життя з неревнивым спокійним чоловіком, який не намагався зробити її назавжди домашньої. Суспільне визнання і поклоніння дуже важливі для неї – від цього залежать її зовнішній вигляд і самоусвідомлення.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Линочка, Линушка, Линуся, Лианчик, Лианушка, Лианочка

Скорочений

Чи, Ліна, Ліані, Лианка, Лінуха, Линуша, Лана, Ганна

За церковним

немає

Колір

  • жовтий

Планета

  • Плутон

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

тигрове око

Метал

платина

Рослини

гліцинія

Тотемна тварина

джміль

Риси характеру

комунікабельність, сором’язливість, гордість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ліана Исакадзе ((нар.1946) грузинська скрипаль і диригент, Народна артистка СРСР (1988)), Ліана-Габріела Унгур ((нар.1985) до заміжжя – Ліана-Габріела Балач; румунська тенісистка), Ліана Еліава ((нар.1939) радянська сценарист і кінорежисер), Ліана Блюмфельд ((1906 – ?) російська і радянська перекладачка), Ліана (Лариса) Жванія ((нар.1949) Заслужена артистка Росії), Ліана Есакия (російська художниця)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: