Вілена – значення і походження імені

Історія походження імені Вілена

За однією з версій ім’я Вілена є російським. Воно зародилося в часи Жовтневої революції шляхом часткового суміщення ініціалів імені та по батькові з прізвищем вождя в. І. Леніна. У цього імені є чоловіча форма – Вілен.

За ще однією версією ім’я Вілена є жіночою формою імені Вільгельм. Його вимова відрізняється в залежності від країни поширення, наприклад, Вілема, Вільма, Вільгельміна, Лена, Міна. Два останніх імені існують і окремо як самостійні.

Ім’я Вілена не значиться у церковних календарях, а тому дні ангела у нього не існує.

Значення та характеристика імені Вілена

Вілена талановита у творчості, мистецтві, спорті. Весела і безрозсудна, вона потребує допомоги оточуючих, здатних її вчасно зупинити в різноманітних діяннях.

У Вілени повинен бути один-опора, яким вона може розповісти всю свою таємницю, яка вміє слухати і чути, а також давати важливі поради в потрібний момент. Без такого друга або подруги можливості Вілени на життєвому шляху істотно знижуються.

Вілена може досягти грандіозних висот, але тільки при правильному керівництві і супроводі її наставником на всьому шляху. Критику, навіть справедливу, сприймає болісно. Надмірно вразлива, самообманчива у ставленні до людей, завдяки чому може побачити в них те, чого насправді немає, образитися і розчаруватися безпідставно. Цю рису в собі добре знає і намагається не допускати оточуючих близько до себе.

Вілена не пам’ятає зла, з легкістю прощає людей і всіляко намагається гасити конфлікт, що виник. З боку здається грубою, але це враження оманливе.

В сім’ї головну роль віддає чоловікові, сама ж йде позаду нього, вносячи своє слово у вирішення якихось сімейних негараздів. Чоловіка вибирає активного, з почуттям гумору, легкого на підйом, розумного і дійсного. На зради не здатна, але легкий флірт без подальшого розвитку з іншим чоловіком може собі дозволити.

Якщо Вілен влаштовує обстановка в сім’ї, то вона на довго знаходить душевний спокій. Для неї сім’я є відображенням внутрішнього світу.

Побут організовує швидко і веде його відмінно, вона добра і турботлива мама, до безумства любить своїх діток і до чужих ставиться з ніжністю. Готова весь свій вільний час віддавати сім’ї. В її будинок завжди хочеться повернутися або забігти ненароком на чашку чаю.

Здоров’я Вілени хороше, лише з віком все частіше наздоганяють мігрені і типові сезонні застуди. Уникнути цих проблем допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, спорт і подорожі в місця, призначені для оздоровлення організму і відновлення його сил.

Вілена не завадить бути трохи впевненішим в собі і своїх силах, запас яких величезний. Для виконання мрії і досягнення усіх поставлених цілей цього буде достатньо.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Виленочка, Виленушка, Виленчик, Вилечка, Вилочка, Виленька, Оленка, Ленушка, Ленчик

Скорочений

Виленка, Віля, Вілька, Віла, Лена, Лєнка

За церковним

немає

Колір

  • чорний

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

онікс

Метал

свинець

Рослини

кипарис, рута

Тотемна тварина

удод

Риси характеру

м’якість, вразливість, доброта

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Вілена Гурова (редактор «Російського медичного журналу» і журналу для фармацевтів «Так Сигна». На власному досвіді перевірила ефективність дієти кремлівських політиків, а про результати написала у своїй книзі “Дієта кремлівських політиків без грифа “секретно””.); Вілена Потерба (російська співачка, лауреат Міжнародних конкурсів по класу вокалу), Вілена Асенкина (керівник організації «Ліга фігурного катання РБ», старший тренер-викладач з фігурного катання), Вілена Пиккарайнен (російська джазова співачка, багато років працює у складі вокального колективу «Дайджест». З «Дайджестом» Вілена брала участь у концертах і фестивалях в Санкт-Петербурзької Філармонії Джазової Музики, на сценах багатьох міст Росії та європейських країн, записала компакт-диски, знімалася на телебаченні.)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: