Джульєтта – значення і походження імені

Історія походження імені Джульєтта

Ім’я, яке прославилося завдяки твору британського поета Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». У Україні так називають дівчаток рідко, частіше можна зустріти похідне від нього — «Юлія» (Джулія). Багато хто думає, що ці імена синонімічні, але найчастіше вони використовуються як два самостійних імені.

Більшою мірою, Джульеттами стали називати юних красунь саме після того, як в нашій країні стала популярна поема відомого автора. У давні часи вважалося, що значення імені зумовлює характер дитини. Як і в книзі, «Джульєтта» символізує чистоту, любов, шляхетність, незалежність і означає «з роду Юліїв».

Значення та характеристика імені Джульєтта

При згадці цього імені відразу представляється ніжна і романтична дівчина з тендітною душею, але здатна постояти за себе. Джульєтта з грецької означає «кучерява», «пухнаста».

У дитинстві Джульєтта відрізняється слухняністю, м’якістю і спокоєм. Психологічно їй комфортніше з батьком, а от з матір’ю стосунки можуть не складатися аж до заміжжя. Вільна, сильна, не прислухається до порад оточуючих, але при цьому дуже турботлива і ніжна.

Відрізняється романтичністю і влюбливістю, завжди готова надати допомогу. В школі добре вчиться, і всі предмети даються їй з легкістю. Джульєтта — натура творча, має вроджений талант до малювання і танців. У своєму оточенні має багато знайомих і друзів, має особливо позитивну рису особистості — вірність, вона комунікабельна і неконфліктна.

Через роки Джульєтта любить провести час з друзями або в галасливій компанії, не переносить самотності. Вона все так само романтична і ніжна, має високі вимоги до свого майбутнього партнера, з-за чого заміж виходить вже у зрілому віці, або ж залишається самотньою. Благо, навколо неї завжди в’ється багато шанувальників, ніж вона вміло користується і перебирає їх.

Дівчина любити читати книги, записувати важливі події свого життя, плани, вести особистий щоденник або щоденник. Все, що пов’язане з творчістю, їй не чуже. Вона також є гарним психологом і готова вислухати свого друга в будь-який момент і підтримати його.

Джульєтта добре готує і стежить за будинком, виявляється чудовою матір’ю і господинею. Воліє такі професії, як лікар, викладач, екскурсовод, актриса. Не виносить рутину, для неї важлива часта зміна обстановки.

Іменини:

16 лютого, 27 червня, 10 вересня, 17 липня, 28 липня, 13 серпня, 31 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Джульетточка, Юлка, Жюля, Уля, Юлушка

Скорочений

Юля, Джула, Уляна, Юліка

За церковним

Иулия

Колір

  • лимонний

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

бурштин

Метал

золото

Рослини

соняшник

Тотемна тварина

рись

Риси характеру

м’якість, ніжність, спокій, ентузіазм

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Джульєтта – головна героїня трагедії «Ромео і Джульєтта»; Джульєта Герінг – актриса; Джульєтта Сіміонато – оперна співачка; Джулія Роберта – актриса, зірка Голлівуду; Жюльетта Друе – подруга Віктора Гюго, залишалася з ним до кінця його життя, забувши про себе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: