Люція – значення і походження імені

Історія походження імені Люція

Люція – латинське ім’я, утворене від терміна «lux», який в перекладі означає промінь, сяйво, світло, освітлення, блиск. Існує багато інтерпретацій цього імені – світла, сяюча, яка висвітлює, блискуча, дає світло, що освітлює життя, денне світло, ясність, світло на противагу темряві. Використовуються два варіанти вимови цього імені – з наголосом на перший, і на другий склад. Воно користується популярністю у європейських країнах.

Характеристика імені Люція: основні риси характеру

Володарка імені Люція – прямий і рішучий чоловік, на якого завжди можуть покластися близькі та друзі. Люція дисциплінована учениця, чудово вчиться, з ранньої юності надає великого значення освіті. Вона перфекціоніст, прагне до досконалості, постійно підвищуючи планку. Люція уособлює собою порядок, гармонію, надійність, тому сама також дуже цінує ці якості в інших людях. У деяких ситуаціях вона може проявити себе як жорсткий і навіть грубий чоловік, безжально втілює власні амбіції. Вона рішуча і не лякається труднощів.

Люція – втілення волі, вона здатна довго і монотонно працювати для досягнення своїх цілей. Оточуючі часто уражаються її посидючості і постійності. Вона може досягти великих успіхів у спорті, банківській справі, торгівлі, науково-дослідної діяльності, медицині, математиці. Вона наділена чудовим організаторським талантом, тому часто виявляється на керівній посаді. Віддаючи авторитарний стиль спілкування з підлеглими, Люція вимагає від них уважності й посидючості. Іноді вона може бути дратівливою і дуже вибагливий.

В особистому спілкуванні Люція – сама гармонія і чарівність, вона щиро піклуватися про близьких і може бути дуже уважним співрозмовником. Люція часто організовує свята, дарує подарунки, прагнучи в усьому дотримуватися традиції. Вона дуже піклуватися про свою зовнішність, віддаючи перевагу класичному стилю.

Позитивні риси характеру: сміливість, рішучість, цілеспрямованість, педантичність.

Негативні риси характеру: зацикленість на дрібницях, владність, дратівливість.

Яка Люція в любові?

Люція тверезо дивиться на любовні відносини, тому не відноситься до категорії романтичних панночок. Володіючи ексклюзивної зовнішністю і світським лиском, освічена і енергійна, Люція завжди оточена воздыхателями. Люція не впадає в кохання, як у вир з головою, проте, вона завжди прагне знайти ідеального партнера, який відповідав би її критеріям.

Вона не наділена надмірною емоційністю, на перший погляд може здаватися холодної і відчуженою. У любові Люція віддана і вірна, вона не розмінюється на короткі романи і флірт. З неї вийде ідеальна дружина і хороша мама, так як вона скрупульозно і відповідально ставиться до побудови свого сімейного гніздечка. Як правило, їй везе в любові і вона виходить заміж один раз. Для сімейної гармонії важливо навчиться стримувати свою владність і не намагатися “перероблювати” чоловіка.

Іменини:

19 лютого, 25 березня, 25 червня, 6 липня, 16 вересня, 14 листопада, 13 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Люца, Люценька, Люся, Люсенька, Люсечка, Люсик, Люська

Скорочений

Лу, Люци, Лулу, Люсі, Люся, Луц, Луца, Луцька, Луси, Сінді, Чіа, Чита, Лусита, Людка, Лютка, Люча, Люця, Ся, Лус, Лючі

За церковним

Люція

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аметист

Метал

срібло

Рослини

волошка

Тотемна тварина

краб

Риси характеру

прямота, відвертість, упертість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Люція Полавдер ((нар.1984) словенська дзюдоїстка, володарка бронзової нагороди Олімпійських ігор 2008 року), Люція Амабиле (1865-1942) католицька свята, заснувала монастир «Малі Сестри Непорочного Зачаття», допомагає хворим на діабет), Лючія Чіфареллі ((нар.1970) американська співачка), Люція Лущик ((нар.1980) білоруська телеведуча, з 2011 року стала зніматися в кіно)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: