Аділя – значення і походження імені

Історія походження імені Аділя

Ім’я Аділя широко поширене в мусульманських країнах, в Казахстані. Воно має арабське коріння. Це парне ім’я, відбулося від чоловічого імені Аділь, яке часто використовувалося в якості епітета правителя. Значення імені Аділя – «справедлива», «чесна». В азербайджанському мові це ім’я має значення «улюблена». В різних країнах існують різні форми вимови і написання імені Аділя. У Середній Азії це ім’я – Одиля, у татар – Адель. Є й інші варіанти імені Аділя, наприклад, Гадиля, Адиле.

Наголос у цьому імені плаваюче, ударним може бути перший або другий склад. Арабське, азіатське ім’я Аділя не слід плутати з дуже схожими за звучанням і вимові древнегерманскими іменами Адель і Аделія. Носійки імені Аділя володіють неймовірною цілісністю характеру, абсолютно їм притаманні такі риси як лицемірство, хитрість, лукавство. Вчинки цієї чесної жінки ніколи не розходяться з її справами, а справи – зі словами і намірами.

Значення та характеристика імені Аділя

Командувати маленької Адилей не вдається нікому – дівчинка просто не сприймає накази. Зате вона прекрасно розуміє прохання у спокійному, доброзичливому тоні. Аділя – завжди за справедливість, до цього його зобов’язує її ім’я, саме з цієї точки зору вона вирішує всі питання. Якості лідера у цієї дівчинки проявляються дуже рано, але вона ніколи не користується ними в корисливих цілях.

Коли Аділя стане школяркою, у неї нерідко будуть виникати проблеми, оскільки вона не вміє, та й не бажає йти від відповідальності. Їй необхідно вникати у всі питання, знаходити правильні, справедливі рішення у будь-якій ситуації. У цієї правдивої дівчинки є недоліки – її не можна назвати дипломатичною, для Аділі характерні прямолінійні висловлювання і недовірливість.

Ця дівчинка вимоглива не лише до інших, але і до себе. Вона відрізняється великою працьовитістю, їй з однаковою легкістю даються точні та гуманітарні науки. Аділя може відчувати труднощі при вивченні іноземних мов, але і вони підкоряться цієї наполегливої, старанної учениці. Для Аділі дуже важлива її репутація, про імідж вона думає дуже мало.

Аділя прагне до гармонії у всьому, вона може серйозно захопитися наукою, екстремальним спортом, наприклад, стрибками з парашутом, дельтапланеризмом. Це дозволяє їй знімати напругу і стрес, який вона отримує від щоденної рутинної роботи. Адилю приваблюють подорожі і туризм, вона може захопитися психологією. До закінчення школи дівчина обов’язково зробить самостійний вибір на користь тієї або іншої професії.

Їй потрібно обирати професію, де знадобиться швидкий розум і лідерські якості. З Аділі вийде ефективний менеджер, прокурор, доктор, фінансист. Жінка може стати успішним підприємцем, вона вміє підбирати команду справжніх однодумців. Їй нелегко вибрати чоловіка, Адиле необхідний єдиний партнер, якого вона зможе любити і поважати все життя. Це серйозний чоловік з високим рівнем інтелекту, здатний на глибокі почуття.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Адилечка

Скорочений

Ади, Аді, Адя

За церковним

немає

Колір

  • ліловий
  • бузковий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

порфирій, гірський кришталь

Метал

алюміній

Рослини

валеріана, петрушка

Тотемна тварина

лисиця, летюча риба

Риси характеру

чесність, справедливість, наполегливість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аділя Шахтахтинская, азербайджанський лікар-гінеколог; Аділя Вылданова, казахська спортсменка, жіночий футбол, нападник; Аділя Заріпова, російський журналіст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: