Анель – значення і походження імені

Історія походження імені Анель

У імені Анель/Анеля багато лінгвістичних версій походження. Ім’я сходить до коріння в декількох мовах: тюркську, арабською, грецькою та казахською. Ім’я поширене в країнах Сходу, Кавказу, Середньої Азії, у народів Поволжя, серед мусульман. У східній традиції розрізняють два варіанти написання одного й того ж імені: Анель і Анеля.

Ім’я Анель досить популярним останнім часом, але не входить ні в східній, ні в західному світі в ТОП-1000 поширених жіночих імен. Тому ім’я вважається рідкісним. В Україні воно і зовсім унікальне із-за того, що більше характерно для тюркських мов і мусульман. Але у благозвучного і ніжного імені великі перспективи. Ім’я Анель звучить універсально і для Сходу, і для Заходу, тому мода на незвичайні імена цілком може вдихнути в нього нове життя.

Значення та характеристика імені Анель

Згідно з тлумаченням тюркського кореня “anēl” ім’я Анель означає “приналежність до народуу, племені”, “батьківщина”, “вітчизна”. Арабська мова слово “anēla” трактує як “щаслива”, “везуча”. З грецької Анель – “світла”, “світосяйна”. А на казахському поєднання коренів “an” і “ēl” дослівно перекладається як “народна пісня”, “музика батьківщини”.

Анель зростає яскравою і неймовірно чарівною дівчинкою, яка змалку наділена талантом використовувати свою жіночу чарівність. Вона улюблениця не тільки сім’ї, але і всіх оточуючих. Батькам дуже складно не розпестити таку душку! Звичайно, донька користується цією любов’ю в повній мірі, але егоїсткою не виростає.

У школі Анель виявляє цілеспрямованість і… починає хитрувати. Вона щосили користується своєю харизмою і зовнішньою привабливістю. Що ж, можливо, це і непогана здатність до адаптації. Крім вміння викручуватися шкільні роки навчать Анель дружбу і комунікабельності. Вміння заводити корисні зв’язки і домовлятися дуже придасться їй у житті.

Роботу Анель воліє цікаву або таку, де вона може “себе показати”: адміністратор, власниця салону краси, менеджер, спеціаліст в банку або турфірмі. Анель безумовний лідер по натурі, але не жорсткий, а з тих, які чарівністю доб’ються свого. У власниць цього імені тонкий смак, розвинене почуття прекрасного, тому творчі професії, пов’язані з красою і дизайном їм теж показані. Ну а собою Анель прикрасить будь-який захід.

А кохання Анель не завжди щаслива, т. к. дуже женеться за рівнем життя, статусом і багатством коханого. А серцю не завжди накажеш полюбити того, у кого гаманець товстіший. Але, навіть якщо вибір буде обтяжувати Анель, вона не буде змінювати. Це вірна дружина, турботлива мати і ділова господиня. Вміє і любить приймати гостей, а її дім – повна чаша.

Іменини:

Ім’я не християнське, іменини не святкуються.

Зменшено-лагідний варіант

Анелька, Анеля, Анелечка, Анюша, Анелюшка, Неля, Ганнуся

Скорочений

Аня, Неля, Нел, Ані

За церковним

немає

Колір

  • золотистий
  • жовтий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

цитрин, бурштин

Метал

срібло

Рослини

пшениця, клен

Тотемна тварина

єнот

Риси характеру

спритна, дотепна, хитра

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Анель Судакевич – актриса радянського кінематографу, знімали ще в німому кіно, дружина знаменитого А. Мессерера; Анель Лопез Горах – актриса голлівудського кіно і серіалів (серіал “Фелісіті”); Анель Тунку – співачка, виконавиця пісень; Анель Александер – актриса і продюсер з ПАР (к/ф “Поїзд Фан”).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: