Аполлінарія – значення і походження імені

Історія походження імені Аполлінарія

Жіноче ім’я Аполлінарія має давньоримське походження. Воно походить від латинського слова Apollinaris, яке в перекладі означає «Аполлонова», «належить Аполлону», «присвячена Аполлону». Ці прикметники належать до імені грецького бога Сонця Аполлона, покровительствують мистецтву і науці. Аполлинирия – це жіноче ім’я, утворене від чоловічого імені Аполлінарій.

Іноді походження цього імені пов’язують з такими давньогрецькими словами, як «polyusis» – «звільнена» або «polis» – «міська». В Європі популярне ім’я Поліна, відбулося від імені Аполлінарія.

Значення та характеристика імені Аполлінарія

Аполлінарія чуйна, відповідальна, доброзичлива, дисциплінована, відповідальна, господарська і турботлива жінка. Вона дуже чутлива і ранима. Однак її самолюбство не можна зачіпати, так як в цьому випадку вона стає жорсткою і суворою і відстоює свої інтереси твердо і непохитно.

Аполлінарія інтелігентна, красива і акуратна. Вона завжди вишукано одягнена, граціозна і усміхнена. Аполлінарія приваблива, доброзичлива і вміє подобатися людям жінка. Вона проста і приємна в спілкуванні, тому завжди оточена друзями, яким вона допомагає при необхідності.

Однією з негативних рис характеру Аполлінарії може стати неадекватна реакція на критику на її адресу, коли будь-яке зауваження може бути сприйнято нею як образа. Вона обидчива, норовлива і імпульсивна, не слухає порад оточуючих і може приймати серйозні рішення, не проаналізувавши ситуацію.

Аполлінарія працьовита і исполнительна. Вона може стати педагогом, психологом, перукарем або стилістом. З неї вийде хороший журналіст або рекламним агентом. Вона інтелектуальна і освічена і цілком може зробити кар’єру в галузі науки. Вона володіє неабиякими діловими якостями і вміє наполегливо працювати. Іноді ця жінка може вибрати чоловічу спеціальність і стати, наприклад, льотчиком або співробітником поліції. Для Аполлінарії однакову важливість мають кар’єра і сім’я, тому кар’єрних висот вона досягає рідко. Але вона чудово поєднує роботу і домашні обов’язки. В колективі її люблять, а керівництво цінує.

Аполлінарія – ніжна, ласкава й вірна жінка. Її пріоритетом у сімейному житті є відносини, засновані на взаємній повазі, любові та повну довіру. Вона стає люблячою матір’ю, турботливою дружиною і справжнім другом своєму чоловікові. Зраду вона не зможе пробачити. Будинок Аполлінарії блищить чистотою, у ньому затишно і добре всім членам сім’ї, які завжди охоплені її турботою і увагою.

Іменини:

18 січня, 4 квітня

Зменшено-лагідний варіант

Поліна, Поля, Аполлинарка, Аполя, Полюня, Полюша, Поляна

Скорочений

Ліна, Апа

За церковним

Аполлінарія

Колір

  • червоний

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

алмаз

Метал

срібло

Рослини

лавр, троянда

Тотемна тварина

лебідь

Риси характеру

багата уява, педантичність, сильна воля

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аполлінарія Прокопівна Суслова — кохана Ф. М. Достоєвського; Аполлінарія Сергіївна Аврутина — російський тюрколог, сходознавець, мовознавець, літературний перекладач

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: