Юлія – значення і походження імені

Історія походження імені Юлія

Ім’я Юлія налічує мінімум дві версії свого походження. За першою версією ім’я прийшло до нас із Стародавньої Греції. Друга ж говорить про те, що ім’я латинського походження. Також прийнято вважати, що ім’я з’явилося в епоху правління Юлія Цезаря.

У Юлії цілих два святих покровителя, тому іменини вона відзначає два рази в році – 31 травня та 29 липня. Свята мучениця Иулия Картахенська була розп’ята за свою віру. Мученицю Иулию Анкирскую втопили в озері після жорстоких тортур, разом з іншими віруючими за те, що вона не відмовилася від своєї віри у Христа.

Значення та характеристика імені Юлія

З грецької Юлія перекладається як “кучерява”, “пухнаста”, “хвиляста”.
По латинській версії ім’я Юлія означає “липневий”, а також “рід Юліїв” – так називали дівчаток в родоводі відомого римського героя Дзига Асканія.

У деяких країнах Скандинавії дівчаток, народжених в грудні, називають Юлія через співзвуччя з святом (Різдво – jul).

Ім’я має безліч зменшувально-пестливих форм і варіацій – Юленька, Юлечка, Юся, Джулія, Дзига, Джульєтта, Жюлі. Воно широко поширене по всьому світу і досі залишається одним із найпопулярніших імен.

Риси характеру Юлії

Юлія дуже товариська і ніжна, але в теж час вона дуже обидчива і примхлива. Вона приймає все близько до серця і може образитися навіть на дрібниці. Вона схильна до різких змін настрою, які важко контролювати. Юлія дуже відкрита і довірлива дівчина. Вона часто впускає співрозмовників собі в душу, про що потім може шкодувати. У неї м’який і вразливий характер, тому їй необхідно щоб його направляли і ставили на вірний шлях. Юлія забобонна і обожнює гадати і читати гороскопи. Віддає перевагу фантастичну літературу та книги про надприродне. Юлія має безліч знайомих і всіх вважає своїми друзями. Вона зовсім не жадібна і готова поділитися останнім. Вона не надто відповідальна і любить перекладати свою провину на інших. У Юлії дуже розвинена інтуїція, до якої вона не завжди прислухається. Дівчина з цим ім’ям дуже любить сперечатися і визнає свою неправоту тільки в рідкісних випадках. Юлія дуже чутлива і буквально занурюється в проблеми співрозмовника і переживає її. Іноді на Юлію може напасти апатія і байдужість, тоді її краще залишити в спокої, і вона швидко повернеться до свого звичного стану.

Сімейні та любовні стосунки Юлії

Навколо Юлії завжди натовп шанувальників і дівчина сприймає це як належне. Вона не поспішає заміж і до вибору чоловіка підходить вельми критично. Чоловік Юлії повинен бути кращим з кращих і довести це на ділі. Але якщо Юлія вийшла заміж, то чоловік стає для неї сенсом життя і предметом захоплення. Юлія прагне до життя без сварок і скандалів, всіляко підтримує гармонію і мир в родині. Вона добре готує і завжди радує свою сім’ю новими смачними стравами. Юлія гостинна і гості самі поспішають до неї на поріг, адже у неї завжди затишно і чисто. З неї виходить чудова мати, вона повністю присвячує себе дітям. Вона потурає їх примхам, але іноді проявляє зайву строгість. До порад про виховання вона не прислухається, воліє слухати тільки себе. Юлія зберігає вірність своєму чоловікові і ніколи не зрадить його. Якщо ж чоловік змінить їй, ніколи його не пробачить і буде вважати найголовнішим ворогом. Вона поважає батьків чоловіка і намагається налагодити з ними контакт і спілкування. У свою чергу Юлія стає для них названою донькою.

Кар’єра Юлії

Незважаючи на те, що Юлія безвідповідальна, вона дуже акуратна і сумлінна. Юлія йде в роботу з головою і всі сили віддає на досягнення кар’єрних висот. З Юлії вийде відмінний адвокат і ось тут-то і стане в нагоді її любов до суперечок. Також їй підійдуть такі професії як психіатр, стюардеса, лікар. Вона буде працювати не шкодуючи сил, але тільки до тих пір, поки їй це цікаво. Найчастіше з колегами у неї хороші стосунки, але навіть якщо вони зіпсуються, її це не сильно зачепить. Іноді Юлія може віддати перевагу вести домашнє господарство і побут, ніж ходити на роботу.

Здоров’я Юлії

Юлія схильна до різних захворювань горла, такі як ларингіт, фарингіт, ангіна. Іноді вони можуть перетікати в хронічну форму. Юлії не рекомендується видаляти мигдалини, це захистить її від інфекцій.

У більшості випадків у неї проблеми з зубами, яка вона панічно боїться вирішувати.

Юлія має нестійку психіку і схильна до частих стресів, що згубно позначається на її нервовій системі. Їй варто стежити за своєю емоційністю і не піддавати себе неспокою і роздратування. У зв’язку зі слабким імунітетом їй рекомендується займатися спортом і дихати морським повітрям.

Ім’я Юлія для дитини

Маленька Юля принесе своїм батькам чимало клопоту. Примхлива дівчинка і трохи избалованна, яка звикла до того, що світ крутиться навколо неї. У вихованні має бути особливий підхід. Маленька Юля потайлива і малообщительна, що з часом трансформується в абсолютну протилежність. Навчається дівчинка неохоче, з-під палки, але це в разі, якщо предмет не викликає у неї інтересу. Улюблені уроки Юля ніколи не пропустить і вивчить все до останньої літери. Батьків вона любить, але іноді може не слухатися. Юлю не потрібно карати силою, адже вона дуже обидчива і плаксива. До хорошого результату це не дасть, а тільки погіршить відносини. Дівчинка з ім’ям Юля буде ласкавою і ніжною, а з правильним вихованням буде чудовим слухняною дитиною.

Іменини:

31 травня, 29 липня

Зменшено-лагідний варіант

Юлечка, Юленько, Юлюшка, Юльчик, Юленок

Скорочений

Юля, Юлек, Юлька

За церковним

Іулія

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

бурштин

Метал

ртуть

Рослини

дуб, соняшник

Тотемна тварина

олень, бабка

Риси характеру

чутливість, стриманість, упертість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Свята мучениця Иулия – піддали тортурам, а потім була розп’ята язичниками за те, що не зреклася віри в Христа. Юлія Петрівна Вревская (1841-1878) – баронеса, вдова бойового генерала. Під час війни продала своє орловське маєток, на отримані гроші зібрала загін з 22 медсестер і поїхала в Болгарію. Вона пробула на фронті трохи більше року, після чого захворіла на тиф і померла. Юлія Друніна (1924-1991) — відома російська поетеса. Особливе місце в її творчості посідають просочені теплом, болем і гідністю вірші, присвячені незабутнім днів Великої Вітчизняної війни. Юлія Жадовская — російська письменниця. Юлія Платонова — російська оперна співачка. Юлія Борисова — видатна актриса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: