Регіна – значення і походження імені

Історія походження імені Регіна

У перекладі з латинської мови Регіна – «цариця», «імператриця», «царська персона». Також існує теорія, що в дослівному перекладі ім’я означає «королева». Ім’я отримала широке поширення серед вірменських і татарських народностей.

Характеристика імені Регіна: основні риси характеру

Володарка імені Регіна – рішуча і незалежна особа, що відрізняється благородством і воістину королівської незворушністю. Регіну вже з дитинства відрізняє чудове вміння вести себе в суспільстві, «тримати обличчя», – багато хто заздрить її витримці. Вона володіє відмінною пам’яттю, старанністю і тому майже завжди є найкращою ученицею в класі. Регіна виражений лідер, вона з юності прагнути до матеріальної незалежності, докладаючи для цього всіх зусиль. Тому в середині життя Регіна – забезпечена і успішна жінка, яка домоглася, в більшості випадків, все сама.

Цілеспрямована і працьовита, Регіна завжди ставить перед собою високі, часом важко досяжні цілі. При цьому вона володіє допитливістю і чудовим почуттям гумору, який нерідко допомагає справлятися з труднощами. Регіна любить не тільки багато і якісно працювати, але й відпочивати зі смаком, подорожі є її пристрастю. Життєлюбна і дотепна, вона привертає до себе людей, тому у неї багато друзів, широке коло спілкування. Вона обожнює активний відпочинок: походи, туристичні поїздки, екскурсії. Заробляючи, вона не прагнути відкладати гроші. Регіна любить жити з королівським розмахом, тому її завжди супроводжують атрибути розкоші.

Регіна володіє неабиякими інтелектуальними здібностями і відчутною внутрішньою силою. Найбільше їй підходять чоловічі професії. Вона часто реалізується в таких сферах, як медицина, науково-дослідна діяльність, банківська справа, журналістика, інформаційні технології. Однак, вона завжди залишається жіночною і вабливий. Вона благородна і добра з близькими, холодна і гордовита з противниками, безпристрасно з підлеглими. Регіна не позбавлена підступності і самозамилування, ці якості допомагають їй просунутися по службових сходах.

Позитивні риси характеру: харизма, енергійність, працьовитість, цілеспрямованість, рішучість.

Негативні риси характеру: марнославство, егоцентризм, зарозумілість, упертість.

Яка Регіна в любові?

Головне пристрастю в житті Регіни є її кар’єра. Не докладаючи особливих зусиль, Регіна завжди купається в обожнювання і захоплення шанувальників, сприймаючи це як природну даність. Як у кожної успішної жінки, вимоги до майбутнього чоловіка у неї високі. Він мусить бути інтелектуалом і трудоголіком, як і вона сама. В любовній сфері Регіна прагнути до повного контролю партнера, що не завжди сприятливо позначається на відносинах. Надмірна владність і ревнощі – ось дві основні проблеми, які чекають обранця Регіни. Якщо він навчитися приймати її сильний характер без зайвих емоцій, то союз буде непорушним, так як Регіна з тієї породи жінок, які виходять заміж один раз в житті. Вона не буде розмінюватися на випадкові зв’язки, так як за природою є максималістом.

Іменини:

18 січня, 17 березня, 7 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Регінка, Регушка, Региночка, Регинушка

Скорочений

Рена, Реня, Ріна, Гіна, Джина

За церковним

Регіна

Колір

  • пурпурний

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

рубін

Метал

платина

Рослини

сосна, мак

Тотемна тварина

орлиця

Риси характеру

незалежність, оптимістичність, самовпевненість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Регіна Дубовицька (популярна телеведуча гумористичної програми), Регіна Кулікова (російська тенісистка), Регіна Розуму (латвійська кіноактриса і балерина), Регіна Дериева (російська поетеса, прозаїк, перекладач), Регіна Щукіна (російська актриса театру, кіно і дубляжу)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: