Рада – значення і походження імені

Історія походження імені Рада

Точної версії походження імені Рада невідомо. Існує думка, що це циганське ім’я, але це не так, Рада – це стародавнє слов’янське ім’я, що означає радість і веселощі. Після хрещення Русі від нього походять імена Радомира, Радмила, Радослава, Радана. За часів Радянського Союзу були модні імена-неологізми, ім’я Рада дали революційне значення “Робоча і Демократія”. Існує й інша думка, що ім’я має мусульманські коріння і переводиться як красива, витончена, струнка дівчина. У православній і католицькій церквах святий з таким ім’ям немає, тому іменини не святкуються. При хрещенні власниці цього імені дається будь-яке інше православне ім’я.

Значення та характеристика імені Рада

Значення імені Рада – “радість”, “веселощі”, “красива”, “витончена”, “струнка”, “сильний вітер, вихор”.

У дитинстві Рада – тиха, спокійна, добра, ніжна, життєлюбна дівчинка. У школі – старанна, з хорошою пам’яттю, посидюща, тому без проблем справляється з будь-яким предметом, але більше тяжіє до літератури, історії, іноземних мов. До батька прив’язаний більше, ніж до мами. У підлітковому віці трохи сором’язлива, замкнута, скута і не впевнена в собі. Батьки повинні навчити її любити себе. Захоплюється музикою, поезією, грає на піаніно, гітарі, співає, у неї ідеальний слух. Галасливій компанії воліє побути одній, зайнявшись улюбленою справою. У неї стійкий характер, який допомагає впоратися з усіма труднощами. Її неможливо переконати, послухавши співрозмовника, може зовні з ним погодитися, але всередині залишиться при своїй думці.

Подорослішавши, Рада стає веселою, відкритою для спілкування, любить бути в центрі уваги. Сильно розвинена інтуїція. Не любить конфліктувати, завжди згладжує кути, не мстива і не заздрісна. Творча, неординарна особистість, завжди придумує щось нове. Завжди прагне до матеріальних благ, гроші для них мають велике значення, є комерційна жилка. Для досягнення успіху їй потрібно поставити собі мету, тоді вона впевнено доб’ється свого. Рада – хороший виконавець і керівник, у дружному колективі стає лідером. Може стати режисером, дизайнером, художником, актрисою, директором школи, садочка, завідуючої бібліотекою, театру, деканом, ректором, геологом, архітектором.

Таємнича, притягальна, жінка-загадка, в якій безліч прихильників і поклонників. В чоловіки вибере собі забезпеченого, терплячого, м’якого чоловіка, який буде підтримувати її у всьому і допомагати самореалізуватися. Рада стає ніжною, люблячою мамою і дружиною, а ось господиня з неї не особливо виходить, так як не любить займатися готуванням і прибиранням. Хоча для неї сім’я – це головне, а її дім – повна чаша.

Рада – віддана подруга, дорожить друзями, якщо розчарується, то довго буде переживати всередині себе, не прощає обману. Цінує відкритість, справедливість, щирість. Не пліткарка, їй можна довірити таємницю, завжди вислухає.

У Ради хороший смак і манери, одягається яскраво і елегантно. Активний відпочинок і спорт – це її стихія. Любить багато читати, знає напам’ять безліч віршів. Здоров’я – хороший, але є схильність до повноти, тому потрібно стежити за харчуванням.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Радочка, Радушка, Радонька, Радуля, Радулька, Радулечка, Радуся, Радуська, Радусечка, Радуша

Скорочений

Радка, Ада

За церковним

немає

Колір

  • пурпурний

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

перламутр

Метал

ртуть

Рослини

кедр, троянда

Тотемна тварина

ібіс

Риси характеру

чутливість, нерішучість, образливість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ратак Рані Ембер Індиго Ананда Митчелл — австралійська актриса; Рада Микитівна Аджубей — радянська журналістка і письменниця-публіцистка; Рада Абдрахманова (Биктимирова) — російська дзюдоїстка; Рада Рай — російська естрадна співачка, виконавиця російського шансону

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: