Алія – значення і походження імені

Історія походження імені Алія

Алія – жіноче ім’я арабського походження, що в дослівному перекладі означає «висока», «найвища», «божественна», «велична». Ім’я Алія утворене від чоловічого імені Алі, яке дуже поширене в мусульманських країнах. Крім арабських держав, ім’я популярне в Казахстані і Татарстані. Від імені Алія утворені не менш звучні жіночі імена Лія і Аля.

Характеристика імені Алія: основні риси характеру

Вже в ранньому дитинстві ясно, що Алія відрізняється від інших дітей: вона самодостатня, впевнена в собі, талановита, хоча іноді може бути дуже вперта. Це самостійний дитина, прагне довести свою індивідуальність і незалежність. Алія славиться веселим і життєлюбним вдачею. Алія любить бути в центрі уваги і завжди прагне показати свою неперевершеність. Природа наділила дівчину різними талантами: у неї є схильність до музики і малювання, літературі, при цьому їй легко даються технічні науки. Володіючи прекрасними здібностями до навчання, Алія ризикує загрузнути в своїх егоцентричних помислах, так як завжди прагне довести, що вона краща. Кокетлива і чарівна, Алія дуже любить товариство.

У дорослому житті Алія, в першу чергу, прагне реалізувати свої природні таланти, а гіпертрофовану жіночність. Саме тому, розвиваючись не в тому напрямку, Алія рідко досягає кар’єрних висот або керівної посади. Вона може зіткнутися з фінансовими труднощами, так як їй рідко вдається досягти бажаного матеріального добробуту і високого соціального статусу в суспільстві. При цьому Алія володіє розвиненим аналітичним розумом і навіть літературним даром, тому, доклавши зусиль, могла б стати вченим або письменником. Але Алія не має рішучість і твердість – якостями, необхідними для того, щоб направити життя в потрібне русло. Вона схильна до песимізму і депресивним настроєм.

Алія дуже жіночна і чарівна, вона завжди прекрасно виглядає, так як ретельно доглядає за собою і стежить за модою. Вона може легко піддатися пристрасті і романтичним поривам, не дивлячись на те, що любить все планувати заздалегідь і аналізувати.

Позитивні риси характеру: краса і жіночність, привабливість, чудові здібності до навчання, схильність до мистецтва.

Негативні риси характеру: егоцентризм, песимізм, слабовілля, нерішучість.

Яка Алія в любові?

Володарка імені Алія уособлює жіноче начало, тому питання любові, сімейних відносин завжди будуть стояти для неї на першому місці. Так як сама вона, в більшості випадків, не може досягти міцного матеріального становища, то завжди прагнути знайти забезпеченого і авторитетного чоловіка, який зміг би вирішити фінансові труднощі. Вона чарівна, красива і в міру кокетлива, тому легко досягає цього. Однак, вийшовши заміж, Алія хоче реалізувати свої лідерські якості на чоловіка і дітей. Її сімейне життя складеться вдало, якщо вона вийде заміж за солідного й сильного духом чоловіка, наділеного владним характером, який зможе стати для неї непохитним авторитетом.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Алиюшка, Алияшка, Алиюня, Аличка, Алинька

Скорочений

Аля, Алька, Алі, Еллі

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

берил

Метал

срібло

Рослини

клен, камелія

Тотемна тварина

ігуана

Риси характеру

марнославство, егоїстичність, песимістичність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Алія Веньяминова (кандидат хімічних наук, провідний науковий співробітник Інституту хімічної біології і фундаментальної медицини Сибірського відділення Російської академії наук, завідуюча лабораторією хімії РНК. Лауреат Державної премії Російської Федерації за роботу «Похідні олігонуклеотидів — біологічно активні речовини та інструменти дослідження білково — нуклеїнових взаємодій» в 1999 році.), Алія Якубова ((нар.1981) російська письменниця. Автор ряду творів, героями яких в основному є вампіри і перевертні.), Алія Амінова ((нар.1992) російська башкирська шашистка, майстер спорту Росії. Входить в резерв збірної команди Росії. Чемпіонка Європи серед дівчат, багаторазова переможниця міжнародних та всеукраїнських турнірів. Алія Амінова указом Президента Республіки Башкортостан нагороджена стипендією для особливо обдарованих учнів у 2008-2009 навчальному році.), Алія Юсупова ((нар.1984) казахстанська спортсменка. Виступає за збірну Казахстану, представляла художню гімнастику в індивідуальних вправах. На Олімпійських іграх в Афінах, вона пройшла кваліфікацію п’ятою.)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: