Маліка – значення і походження імені

Історія походження імені Маліка

Жіноче ім’я Маліка має кілька варіантів походження. Виходячи з першого варіанту, ім’я Маліка має арабське походження і утворилося від чоловічого імені Малік, що означає «цар», «правитель». Якщо наголос в імені Маліка падає на другий або третій склад, то цю назву можна перевести як «цариця» або «володарка». Якщо ж наголос ставиться на перший склад, то воно означатиме «ангел».

Також ім’я Маліка можна інтерпретувати як «государиня», «королева», «дружина маліка». Малік – це титул монарха, який вживається в Саудівській Аравії, Бахрейні, Марокко та Йорданії.

Існує також слов’янська версія походження імені Маліка. Згідно з цією версією ім’я Маліка походить від слова «малий», тобто «маленька». В цьому випадку ім’я Маліка має споріднені слов’янські імена. Це жіночі імена Малуша, Малуха, а також чоловічі – Маламир, Малюк, Малогость, Малыга, Малюта, Малий. Зменшувально-пестливе ім’я Ліка стало самостійним ім’ям.

Значення та характеристика імені Маліка

Жінка з ім’ям Маліка – це спокійний, стабільний і розсудлива людина. Вона чесна, довірлива і справедлива. Вона не терпимо ставиться до брехні і здатна заступитися за несправедливо ображеної людини. Маліка чутлива і ранима. Вона трепетно ставиться до традицій, звичаїв і релігії.

У дитинстві Маліка – це добра, дуже чуйна і привітна дівчинка. Навчається вона добре, так як усидчива, старанна і старанна. Вона не любить отримувати погані оцінки. Дівчинка любить музику і часто це творчо обдарована дитина з хорошим слухом і голосом. Вона надзвичайно слухняна і прислухається до порад батьків навіть у дорослому житті.

Негативними рисами у характері Малікі можуть стати невпевненість в собі і деяка замкнутість. Маліка може страждати зарозумілістю і самовдоволенням. Іноді вона буває впертою.

Маліка обов’язковий, відповідальний чоловік, вона ніколи не підведе колектив. Маліка працює зосереджено і дуже уважно. З колегами вона дружила, вони цінують її за чуйність і лагідність. Вона швидко досягає професійного рівня в обраній професії. Лідерські якості в дівчині не розвинені і вона не прагне зайняти високий пост. Маліка може знайти себе в творчій професії, ставши співачкою, актрисою, дизайнером або модельєром. Вона може вибрати медицину або економіку, а також працювати менеджером або секретарем.

Маліка стежить за собою і любить модний одяг і прикраси. Вона чарівна і романтична. Маліка скромна, високоморальна і сором’язлива дівчина, що трохи заважає їй у спілкуванні з чоловіками. Вона дорожить своєю репутацією. Сім’я є її пріоритетним напрямком. Вона може стати ідеальною дружиною і чудовою господинею. Маліка намагається зробити все можливе для того, щоб чоловік і діти були щасливі.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ликушка, Ликочка, Ликонька

Скорочений

Маля, Ліка

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

яшка

Метал

залізо

Рослини

гірчиця

Тотемна тварина

півень

Риси характеру

наполегливість, сприйнятливість, врівноваженість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Маліка Менар ((нар.1987) французька модель, переможниця конкурсу «Міс Франція» у 2010 році. Також є переможницею конкурсу «Міс Нормандія 2009».), Маліка Сабирова ((1942 – 1982) таджицька радянська балерина, прима-балерина Таджицького державного театру опери та балету імені С. Айні, Народна артистка СРСР (1974)), Маліка Саїдова (таджицька співачка), Маліка Уцаева (співачка), Маліка Шерават ((нар.1981) індійська актриса), Маліка Ко-Сен-Дін (переможець II Республіканського конкурсу «Майбутній дипломат», студентка 4 курсу факультету міжнародних відносин і журналістики Спбду), Маліка Каландарова (Народна артистка СРСР, народний танець)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: