Кароліна – значення і походження імені

Історія походження імені Кароліна

Ім’я Кароліна зародилося в Давньої Греції і у перекладі означає «королева». Переродилося воно з чоловічого імені Карл – “людина”. За другою версією ім’я Карл трактують як “король” і пов’язують з Карлом Великим.

Спорідненим ім’ям Кароліни є Шарлотта – похідна від Шарль. У свою чергу Шарль використовувалося у Франції як варіант вимови імені Карла.

В Англії аналог Карла – Чарльз, від нього утворилися жіночі імена Чарлін, Шерлин і Шеріл. У деяких країнах ім’я Шарлотта вживається замість Кароліни.

Ласкаво до Кароліні звертаються Кора, Нана, Ліна, Лоліта, Керрі, Кара, Літа, Керол. Ці імена вживаються як самостійні.

Значення та характеристика імені Кароліна

З народження і протягом всього дитинства Кароліна активна і непосидюча. Зайву цікавість допомагає їй у вивченні та освоєнні світу без особливих зусиль. Вона любить читати, і це сприяє не тільки розвитку не по роках розумових здібностей, але й формуванню грамотної мови, з чого випливає гиперболтливость і схильність до пліток.

В школі навчається з інтересом і досить успішно. Будучи дівчинкою вже розуміє, як можна керувати людьми і привертати їхню увагу, і вміло цим користується. Після закінчення школи вступає до ВУЗУ без особливих зусиль, де продовжує навчатися на “добре” і “відмінно”.

Кароліна не марить порядками як в будинку, так і в своїй голові. Дуже емоційна, заповзятлива, але в той же час скромна і чуттєва. Відмінна інтуїція допомагає їй не потрапляти в халепи та надаватися у виграші в більшості ситуацій.

Кароліна жіночна, чарівна, товариська, їй притаманні неймовірний шарм і грація. Вона марить лідерством і в центрі загальної уваги завжди відчуває себе відмінно. Не вміє жити в одноманітності, шукає пригод, нових ситуацій і постійно мінливої обстановки. Для Кароліни життя – гра.

Кароліна не живе домашніми справами і господарством, але в той же час своє житло не запускає, містить його в порядку. Вона чудова мама і дружина, легка на підйом, і як буксир, тягне свою сім’ю “світу пригод”.

Кар’єру часто будує у сфері психологи, дипломатії, акторство, модельному бізнесі або політиці. Завжди досягає висот, якщо вибирає свій напрям. При цьому не втрачає людського ставлення до оточуючих навіть через роки кар’єри, викликаючи посмішку на обличчях своєю появою.

Це ім’я дає своїй власниці неймовірну енергію, роблячи її щасливицею практично у всьому і перетворюючи її життя в виграшний квиток. Кароліна в будь-якій компанії – головна, її люблять, нею милуються і захоплюються, завдяки чому у неї багато друзів і приятелів.

Чоловіка Кароліна шукає ретельно і не поспішає з вибором, але виходить заміж все одно рано. Її чоловік – забезпечений, розумний, працьовитий, не ревнивий чоловік обов’язково старше неї. Він повинен розуміти, що сім’я не змусить Кароліну відмовитися від виходу в світ і появи на публіці. Забороною можна досягти лише негативного ставлення Кароліни всередині сім’ї до чоловіка і дітям, сварок, які закінчуються депресіями і ведуть до руйнування сімейного щастя.

Іменини:

9 травня, 20 травня, 5 липня, 18 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Каролінка, Кароліночка, Каролинушка, Линочка, Линуся, Линушка

Скорочений

Карла, Каля, Ліна, Лінка

За церковним

Калерія

Колір

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

алмаз

Метал

мідь, бронза

Рослини

дуб, троянда

Тотемна тварина

орел

Риси характеру

нерішучість, інтуїція, емоційність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Кароліна Бонапарт (сестра Наполеона Бонапарта), Кароліна Грімальді (принцеса Монако), Кароліна фон Гюндероде (німецька письменниця (1780-1806)), Кароліна Нейбер (німецька актриса (1697-1760)), Кароліна Куркова (топ-модель)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: