Маргарита – значення і походження імені

Історія походження імені Маргарита

Ім’я «Маргарита» походить від давньогрецького слова «маргаритис» – перли. В античну епоху на островах в Середземному морі були святилища прекрасної богині Афродіти. Всі моряки, і бувалі, і недосвідчені, намагалися задобрити свою покровительку перлами в перламутрових раковинах.

Багато християнських храмів присвячені святої Маргарити Антиохской. 30 липня іменини (день ангела) всіх дівчат з ім’ям Маргарита. Короткі форми імені – Мара, Рита, Марго. Щасливий колір: зелений, блакитний, бірюзовий. Правляча планета – Венера.

Значення та характеристика імені Маргарита

Прямолінійна і енергійна, кмітлива і практична, жінка з таким ім’ям легко знайде вихід з будь-якої життєвої ситуації. Чутлива і ніжна, турботлива і участливая, Марго завжди протягне руку допомоги одному або близькій людині. Слабкі сторони Маргарити – невміння прощати образи, запальність і примхливість.

Вже в дитячому віці Рита має свою думку з будь-якого питання. Усвідомлюючи важливість навчання, вона старанно займається в школі.

Марго має різносторонній коло інтересів: чудово малює, із задоволенням відвідує шаховий клуб та танцювальний гурток. Дівчатка з таким ім’ям мають нахили до музики, живопису, вокалу, драматичного мистецтва. Якщо розвивати природні якості Рити, з неї цілком може вийти успішна актриса чи художниця.

Рита з молодих років показує лідерські якості, завжди стає на захист скривджених. Дівчинка з таким ім’ям досить запальна. У підлітковому віці Рита прислухається до думки батьків. Особливо сильна її зв’язок з матір’ю, з батьком дівчинки часто важко знайти спільну мову.

Маргарита прямолінійна, але чим старше вона стає, тим менше їй хочеться вступати в дискусії і суперечки. У зрілому віці характер Маргарити стає ще більш непоступливим. Переконати її в чомусь практично неможливо. Рита не любить гучних вечірок і корпоративів. Вона швидше замкнута, ніж відкрита. Рита володіє вродженою інтуїцією. Майже не замислюючись, робить правильний вибір. Маленька Марго любить вбиратися в яскраві вбрання, у дорослому віці вона одягається стримано і зі смаком.

Риси характеру Маргарити

У Рити мрійливість і ніжність дивним чином співіснують з твердістю і рішучістю. Всередині вона може відчувати невпевненість, але зовні буде здаватися непохитною. Марго вміє відрізняти щирість від брехні і мислити логічно, що рятує її в багатьох ситуаціях. Марго важко переживає невдачі, гостро реагує на критику. Швидко звикаючи бути першою, вона не погоджується на іншу роль. Рита любить встановлювати свої правила гри і маніпулювати іншими.

Якщо Маргариту грунтовно розсердити, вона може досить різко відповісти. Марго цінує дружбу і не вміє підлаштовуватися під когось. Ретельно вибирає собі друзів і подруг, не прощаючи зради.

Сімейні та любовні стосунки Маргарити

Дівчина з таким ім’ям, як правило, жіночна і красива. Правляча нею планета Венера дарує Риті внутрішню і зовнішню гармонію. Рита любить перебувати в чоловічому суспільстві. Приваблива і чарівна, вона довго вибирає собі гідного чоловіка.

При виборі нареченого Рита керується принципом: «Або все, або нічого». Вийшовши заміж, не дуже охоче веде домашнє господарство, але її будинок – завжди повна чаша». Рита – віддана і вірна дружина. Але бути домогосподаркою – не її покликання, Марго більше подобається будувати кар’єру.

Вибір професії, Бізнес, кар’єра Маргарити

Для жінок з таким ім’ям підходять такі професії та заняття: кравчиня, декоратор, диригент, танцюрист, садівник, сценарист, перекладач, флорист, ювелір, викладач, власник магазину одягу.

Іноді жінки з таким ім’ям вибирають і «чоловічі» професії, які пов’язані з частою зміною обстановки. На посаді інженера, дипломата або фінансиста Рита відчуває себе чудово. Вона може стати керівником середньої або вищої ланки – цілеспрямованості у неї вистачить з лишком.

Здоров’я Маргарити

Так як планета Маргарити – Венера, слабкі місця жінки з таким ім’ям – це горло, шкірні покриви, очі і репродуктивна система. Рита в дитинстві – дуже активний, рухливий дитина, тому батькам потрібно бути завжди напоготові. Маленька Рита може хворіти захворюваннями ЛОР-органів, до підліткового віку ця проблема йде. Іноді у Маргарити можливий занепад сил і слабкість імунної системи. В цілому у дівчинки або жінки з таким ім’ям досить міцне здоров’я.

Ім’я Маргарита для дитини

Рита росте слухняною дитиною, якщо батьки не балують її понад міру. Вона не вступає в конфлікт з дітьми в колективі і завжди намагається піти від сварки. Виникають проблеми намагається вирішувати сама, батьки можуть і не дізнатися про них.

Рита усидчива, працьовита і вміє нестандартно мислити. У Рити в дитинстві може і не бути лідерського характеру, але вона все одно не поступиться нікому і ні в чому. Рита вперта, але спокійна і витримана. Батькам потрібно розвивати у своїй дитині творчі здібності, які у Рити є від народження.

Іменини:

12 січня, 18 січня, 8 лютого, 22 лютого, 25 березня, 11 квітня, 20 липня, 30 липня, 27 серпня, 14 вересня, 17 жовтня, 16 листопада, 15 грудня, 30 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Риточка, Ритушка, Ритуша, Ритуся, Маргаритка, Маргоша, Маргуш, Маруся

Скорочений

Рита, Ритуля, Ритуня, Ритоша, Марго, Мара, Туся

За церковним

Маргарита

Колір

  • ліловий

Планета

  • Марс
  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

лазурит, нефрит

Метал

залізо

Рослини

сосна, лілія, маргаритка

Тотемна тварина

молюск-перлова скойка

Риси характеру

категоричність, самостійність, кмітливість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Маргарита де Валуа ((1553 – 1615) відома як «Королева Марго»; дочка Генріха II і Катерини Медичі, в 1572-1599 роках була дружиною Генріха де Бурбона короля Наваррського, який під ім’ям Генріха IV зайняв французький престол), Маргарита Наваррская ((1492 – 1549) відома також як Маргарита де Валуа, Маргарита Ангулемская і Маргарита Французька; французька принцеса, сестра короля Франциска I, одна з перших жінок-письменниць у Франції, покровителька гуманістів), Маргарита Тюдор ((1489 – 1541) королева Шотландії, дружина короля Якова IV), Маргарита Терехова ((нар.1942) радянська і російська актриса і режисер театру і кіно, Народна артистка Російської Федерації), Маргарет Тетчер ((нар.1925) прем’єр-міністр Великобританії (Консервативна партія великої Британії в 1979-1990 роках, Баронеса (1992); відома як «залізна леді», перша і поки єдина жінка, яка побувала на цьому посту), Маргарита Прованська ((1221 – 1295) королева Франції в 1234 – 1270 роках)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: