Іветта – значення і походження імені

Історія походження імені Іветта

Існує кілька версій походження імені «Іветта». Згідно з першою версією, це жіноче ім’я утворене від давньогерманської мови імені Іво. Згідно з іншою легендою, ім’я Іветта утворене від французького слова, яке в дослівному перекладі означає «деревій». Відповідно до третьої версії, ім’я утворено від давнеиудейского імені Іва, яке є одним з варіантів вимови імені Єва, і означає «благословенна», «помилувана Господом».

Характеристика імені Іветта: основні риси характеру

Володарка імені Іветта – серйозна і вольова особистість, яка часто здається оточуючим гордовитої і відокремленою. Дисциплінована і відповідальна, вона в усьому любить визначеність і порядок. Ще зовсім у юному віці виявляє себе як мудрий і глибокий чоловік. Найчастіше вона рано покидає рідну домівку, так як з ранньої юності прагнути до самостійності і незалежності. Для багатьох людей Іветта служить зразком для наслідування, так як вона здатна розташовувати до себе людей і завойовувати авторитет у будь-якому колективі. Часто вона працює в таких сферах як політика, державна служба, правоохоронні органи, педагогіка, засоби масової інформації, юриспруденція. Іветта завжди прагнути зайняти керівну посаду, і це їй легко вдається – вона від природи володіє харизмою і керівним талантом. В роботі відрізняється високим перфекціонізмом, чого вимагає і від своїх підлеглих. Незважаючи на виражені лідерські якості, вона завжди сама по собі і не потребує близькому спілкуванні.

Іветта володіє суперечливими рисами характеру: з одного боку, вона енергійна і жизнелюбива, з іншого боку – це, однозначно, «річ в собі». Вона відрізняється вродженим почуттям стилю і міри у всьому, тому створює гармонію навколо себе.

Позитивні риси характеру: цілеспрямованість, енергійність, велика сила волі, здатність до лідерства.

Негативні риси характеру: зарозумілість, владність, надмірне бажання керувати оточуючими.

Яка Іветта в любові?

На відміну від більшості жінок, Іветта не боїться залишитися самотньою, тому завжди прагнути до незвичайним і навіть ідеальним відносин. Порядна і надійна Іветта, завжди приваблює чоловіків, тому не відчуває нестачі шанувальників. Однак заміж вона виходить у зрілому віці, у другій половині життя, оскільки дуже вибаглива у виборі чоловіка. Часом їй досить складно будувати відносини, так як вона прагнути керувати чоловіком. Гідною часом для неї стане чоловік із схожими рисами характеру – сильний, впевнений у собі, цілеспрямований і успішний. Для досягнення гармонії в шлюбі Іветта повинна поважати чоловіка і прислухатися до його думки. Іветта переносить свій перфекціонізм і в сферу домоводства, тому вона чудова господиня, вишуканий кулінар і її будинок – це завжди уособлення модних тенденцій і затишку. Своїх дітей Іветта виховує суворо, з раннього дитинства прищеплюючи їм високі моральні цінності, відповідальність і цілеспрямованість.

Іменини:

13 січня

Зменшено-лагідний варіант

Іветточка, Іветтушка, Верба, Іветка

Скорочений

Вета, Верба, Ївка, Іві, Ів

За церковним

Іветта

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

лопарская кров, агат

Метал

залізо

Рослини

гірчиця, тютюн

Тотемна тварина

гриф, півень

Риси характеру

активність, недовірливість, вимогливість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Іветта Божик ((нар.1968) угорська танцівниця, хореограф, театральний режисер), Іветта Гільбер ((1865 – 1944) знаменита французька співачка і актриса кабаре Прекрасної епохи, модель), Івета Лутовская ((нар.1983) учасниця конкурсів краси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: