Елла – значення і походження імені

Історія походження імені Елла

Історія походження імені Елла має не одну версію. Перша з них, що ім’я грецького походження, перекладається як зоря, світло, асоціюється з богинею Елладою. Другий варіант – у імені нормандські коріння, скорочений варіант німецького імені Alia, у перекладі – інша. Також є думка, що це єврейське ім’я, що означає – богиня або фісташкове дерево. Але віруючі євреї вважають, що ім’я святотатством і не називають так дівчаток. Тому цю версію важко назвати правдивою. Існує також варіант походження імені Елла від німецького слова Al, означає – “всі”. Частіше ім’я використовується як скорочена версія інших імен, наприклад, Еліза, Еліна, Ельвіра, Елен, Єлизавета. У православних святцях імені Елла ні, для нього будуть іменини в день Елеонори, 27 травня.

Значення та характеристика імені Елла

Значення імені Елла – “зоря”, “світ, “богиня”, “фісташкове дерево”, “всі”, “факел”, “інша”, “інша”, “цілком”, “Бог є світло”.

У дитинстві Елла – активна, допитлива дівчинка. Вона доброзичлива, добра, знаходить спільну мову як з однолітками, так і з дітьми постарше. Допитлива, вчиться добре. У старших класах навчається більше на оцінку, ніж заради отримання знань. З выботом професії довго не може визначитися.Примхлива, їй важко догодити, батькам доведеться з нею нелегко, ближче до батька. Захоплюється грою на музичних інструментах.

Елла – багатогранна людина. Вона стримана і в теж час легковажна. Може бути спокійної та м’якої, тут же стати агресивним і грубої. Пунктуальність, працьовитість і цілеспрямованість – не її коник, неуважна, часто змінює місце роботи. Порядна, але зарозуміла, може збрехати з вигодою для себе, лінива, хоча може стати хорошим фахівцем. Щоб чогось досягти в житті, їй потрібно побороти свою лінь. Безтурботна і наївна, може потрапити під чужий вплив, її захоплення і погляди можуть швидко змінитися. Може стати гідом, екскурсоводом, мистецтвознавцем, ілюстратором книг, татуювальників, журналістом, композитором, масажисткою, дизайнером.

Чоловіки захоплюються Еллою, її легкістю, легковажністю, красивою зовнішністю, манерою спілкування. У неї багато шанувальників, їй подобаються ні до чого не зобов’язують відносини. Довго живе разом з батьками. Заміж виходить не один раз, уживеться з порядною, врівноваженим чоловіком, який буде любити її такою, яка вона є і який частенько буде їхати з дому у відрядження. У шлюбі вона вірна. Не любить займатися домашніми справами, готуванням і вихованням дітей, всі ці обов’язки перекладає на чоловіка або продовжує жити у батьківській хаті.

У Елли багато приятелів, але друзів майже немає з причини надмірної балакучості, їй не можна довіряти секрети, часто не виконує обіцяне, забуває. Хоча володарка цього імені чуйна на прохання інших, любить галасливі веселі компанії, у неї тонкий гумор. У неї майже немає подруг жіночої статі, але багато приятелів-чоловіків. Сама хитра і в теж час – занадто довірлива. Всіх близьких любить, прагне їм допомогти, цінує їх любов до себе.

Любить читати, відвідувати виставки, музеї, не любить займатися спортом. Здоров’я у Елли гарне, але щоб взяти лікарняний і посидіти вдома, може збрехати.

Іменини:

27 травня, 2 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Еллочка, Еллонька, Еллушка, Ельчик

Скорочений

Елка, Еля, Еллі

За церковним

Елеонора

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

червоний граніт

Метал

олово

Рослини

горобина, шипшина

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

розсудливість, чуйність, непунктуальність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Елла Майларт ((1903 – 1997) відома франкомовна швейцарська мандрівниця, письменниця, відома так само і як спортсменка), Елла Брагинская ((1926 – 2010) російський перекладач-испанист), Елла Діль ((нар.1978) до заміжжя – Карачкова; російська бадмінтоністка, 14-кратна чемпіонка Росії, майстер спорту міжнародного класу Росії, виступає в одиночному розряді), Елла Чень (тайванська співачка, що входить до складу групи «S. H. E.»), Елла Гмайнер ((1874 – 1954) німецька оперна співачка (меццо-сопрано)), Елла Лемхаген ((нар.1965) шведський кінорежисер), Елла Йомле Берг ((нар.1979) норвезька лижниця)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: