Владлена – значення і походження імені

Історія походження імені Владлена

Настільки загадкове ім’я, як Владлена, розгортає навколо себе цілу дискусію, предметом якої є його походження. Тут існує кілька версій. Перша з них говорить, що це ім’я має польське походження. Але більшість російських вчених, так і прості обивателі, бачать у ньому споконвічно російські корені. Не складно здогадатися, що воно похідне від імені великого вождя Володимира Леніна, тобто є неологізмом. Таки чином, ім’я має російське походження, а також є парним для чоловічого – Владлен.

У святцях це ім’я не визначено, а значить Владлена за церковним не значиться. Однак, іноді іменини Владлены можна відзначити в день Ангела Лади, а саме 22 вересня.

Число імені – 3, яким управляє Марс. Це заздалегідь зумовлює загострену інтуїцію та творчий початок в особистості.

Значення та характеристика імені Владлена

Значення імені можна трактувати із двох позицій: у перекладі з польської, воно означає “хороша дружина”, а в українській є неологізмом – складено з розпочав слів Влад(имир) Льон(ів). Також воно може означати “прекрасна квітка з колючими шипами”.

Починаючи з дитинства, Владлена дуже чуттєва. Вона не звикла приховувати свої емоції, тому батькам доводиться потурати її запитам. Це властивість не пройде і до більш свідомого віку. Своєю палкою вдачею вона буде досягати всього, чого тільки забажає. Кокетка вона і в дитинстві, і в юності. З роками оволодіває цією здатністю досконало. Чоловіки завжди йдуть у неї на поводу, хоча вона досить ревнива: бачить суперницю буквально в кожній. Адже сама вона з легкістю може відмовитися від одних відносин на користь інших, більш вигідних.

В товариськості їй не позичати: завжди рада новим знайомствам і має купу друзів. Це дозволяє їй володіти безліччю інформації, що ставить її в колі друзів на особливе місце. Плести інтриги у Владлены в крові.

Бути вірною одним принципів і орієнтирів все життя – не про неї. Поняття стабільність повністю їй протилежно. Завжди з великим завзяттям і захопленням береться за справи, але кидає їх на половині, так як знаходить щось більш болюче для неї самої. Вона завжди тягнеться до ідеалу, але на підлогу шляху згасає. Передбачити її реакцію вкрай складно, так як настрій змінюється миттєво. Розпалити в компанії запеклий спір або дискусію – улюблена справа Владлены, а сама любить пожартувати, але дуже уїдливо й у своєрідній манері. Заздрість – один з її вад. Владлена не може спокійно дивитися на людину, яка отримує якісь подарунки від долі. Щиро радіти за інших не вміє.

Постійно проявляє інтерес до психології, управління і маніпулювання. Вважає, що за допомогою влади можна самоствердитися, і ніщо інше не зможе в цьому допомогти. Владлена не мислить себе на місці підлеглого і завжди готова піти на ризик. Журналістика або охорона правопорядку – ось його стихія, в якій вона буде відчувати себе комфортно.

Пов’язуючи себе з людиною шлюбними узами, вона повинна бути впевнена в тому, що чоловік зможе забезпечити для неї краще життя. Дуже любить жити в розкоші і показувати це оточуючим.

Іменини:

22 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Владленочка, Владленушка, Владленчик, Владленулька, Владленуська

Скорочений

Владленка, Влада, Лена, Пекла

За церковним

Лада

Колір

  • помаранчевий
  • фіолетовий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

аметист, бурштин

Метал

свинець

Рослини

диня, огірок

Тотемна тварина

лань, качка

Риси характеру

неврівноваженість, честолюбство, практичність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Владлена Едуардівна Бобровникова — російська гандболістка; Владлена Володимирівна Громова — російський художник, лауреат конкурсу «Премія Кандинського» в номінації «Молодий художник року» (2007)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: